W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Patrzenie na męskie krocza (komunikacja miejska)

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • nienastolatek
    Seksualnie Niewyżyty
    • Mar 2013
    • 337

    #61
    haha to kiedys tak siedziałem sobie i jakaś dziewczyna sie patrzyła na mnie w okolice krocza, a byłem w takich luźnych krótkich gaciach i miałem do tego luźne bokserki i pewnie było na przeciwko było wszystko widać

    Skomentuj

    • kasik*
      Seksualnie Niewyżyty
      • Dec 2010
      • 242

      #62
      Nie umiem czasami nie patrzeć Podnieca mnie to bardzo. Jak facet nie ma luznych spodni to zaraz mój wzrok tam wędruje Najgorsza jest sytuacja w pracy kiedy siedzę obok jakiegoś tam kolegi on mi próbuje coś wyjaśnić,a ma mega obcisłe gatki to utrzymaj teraz kontakt wzrokowy :O
      "Los sprowadza nas na ziemię każdego dnia drzemie w nas
      Promyk nadziei zgasł czy będzie płonąć czas
      Nie ubłagalnie zostawia na nas swój ślad Pierwiastek zła znów szuka swego ujścia"

      Skomentuj

      • mlodywariat
        Świętoszek
        • Mar 2013
        • 19

        #63
        O to całkiem miłe zaskoczenie ;> chyba postaram się od teraz nie zasłaniać za wszelką cenę i podzielę się przyjemnością:>

        Skomentuj

        • klytia
          Świntuszek
          • Jun 2006
          • 67

          #64
          Wstyd się przyznać, ale zawsze patrzę, często nawet zanim zdążę podnieść wzrok do twarzy i do tego mam wybujałą wyobraźnię ale mam taki problem, bo jeżdżę codziennie pociągiem do pracy i w kółko ci sami faceci, znamy się już z widzenia i trochę głupio dać się takiemu przyłapać na gapieniu, więc ostro muszę się pilnować w tej kwestii a jeszcze jak trafi się stary skład i "pukamy" się kolankami to już w ogóle nie mogę się powstrzymać

          Skomentuj

          • ziger
            Ocieracz
            • Sep 2013
            • 168

            #65
            A czemu się z tym kryjecie ?

            Skomentuj

            • Corine
              Świntuszek
              • Jul 2012
              • 62

              #66
              Napisał klytia
              ale mam taki problem, bo jeżdżę codziennie pociągiem do pracy i w kółko ci sami faceci, znamy się już z widzenia i trochę głupio dać się takiemu przyłapać na gapieniu, więc ostro muszę się pilnować w tej kwestii
              Ale że niby czemu problem?

              Skomentuj

              • mlodywariat
                Świętoszek
                • Mar 2013
                • 19

                #67
                Pytanie do kobiet, wolicie jak facet was przyłapie na zerkaniu, czy wolicie niezagrożone ogladac spodnie opinajace penisa;>

                Skomentuj

                • klytia
                  Świntuszek
                  • Jun 2006
                  • 67

                  #68
                  Napisał Corine
                  Ale że niby czemu problem?
                  to akurat było z żartem napisane, ale reasumując jestem zboczona i w sumie mi z tym dobrze :]

                  Skomentuj

                  • Qwertyu00
                    Świętoszek
                    • Oct 2014
                    • 3

                    #69
                    Testowałem temat i potwierdzam, że kobiety - i to często takie, po jakich bym się tego nie spodziewał - okazują duże zainteresowanie męskim kroczem, zwłaszcza jeśli coś ono zawiera. Nie musi się to przekładać zaraz na chęć doświadczeń seksualnych, jak pewnie chcieliby niektórzy. Podejrzewam, że po prostu lubią popatrzeć, jak mężczyźni na duże biusty. Ale gapią się czasami bezczelnie, zwłaszcza jeśli są lekko zszokowane rozmiarem - wtedy się zapominają.

                    Skomentuj

                    Working...