W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Handjob - wasze przygody i doświadczenia.

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • TwojaFantazja
    Banned
    • Jan 2012
    • 39

    #76
    Bardzo podniecająca sprawa kiedy ktoś patrzy,wtedy mamy dodatkowa motywację i doznania,prawda? Tylko trzeba być otwartym,bo ciężko znaleźć inną parę chętną na takie zabawy.

    Skomentuj

    • Kuba_666

      #77
      Ja bardzo lubię gdy moja dziewczyna robi mi handjoba...Zdarzyło się w różnych miejscach i sytuacjach. Kiedy pamiętam, że podczas oglądania jakiegos filmu, nagle poczułem jej ręce pod kocykiem...albo w pksie też kiedyś
      Osobiście uwielbiam gdy robi to ręką

      Skomentuj

      • kamil2509

        #78
        u mnie to wygląda tak, że dziewczyna z reguły szybciej dochodzi - i potem pomaga mi skończyć - z reguły właśnie ręką. leżymy wtedy na boku zwróceni do siebie całujemy się, a ona ręką mocno pieści mnie, aż do finału, który z reguły trafia na jej brzuch i piersi.

        Skomentuj

        • Outlaws13
          Perwers
          • Oct 2011
          • 1332

          #79
          libie jak moje Cycki robia mi to ot tak po prostu, tylko mi i ja nic nie daje w zamian, lubi mi tak dokuczyc jak cos mnie absoruje innego i to wlasnie lubie
          "Kto łatwo przytakuje, rzadko słowa dotrzyma.". Lao Cy

          sorki za brak polskich znaków ale często piszę z telefonu a w moim brak

          Skomentuj

          • Nolaan

            #80
            Nie lubię tego. Do tej pory jakoś nie mam dobrych skojarzeń z tym tematem bo jeśli któraś z moich kobiet zabierała się do tego to targała mi Wacławem jakby go chciała ze skóry obedrzeć. Zero wyczucia.

            Poza tym blowjob lepszy jest, że o samym penetrowaniu kobiecych dziurek nie wspomnę.

            Skomentuj

            • elKoj69
              Perwers
              • Sep 2012
              • 1195

              #81
              Lubię. Co prawda jedna tylko osoba potrafiła to zrobić tak, że prawie kwiczałem. A na moje słowa, że robi to lepiej niż ja sam doprowadziła mnie do końca w kilka sekund od wypowiedzenia ostatniego słowa
              Związek oparty tylko o namiętność jest krótki..... choć miewa długie orgazmy.

              Skomentuj

              • barmetr
                Perwers
                • Feb 2009
                • 1399

                #82
                Zrobiono mi tak kilka razy. Może kobietom sprawia to przyjemność, że tryska nasienie? Dla mnie to nie jest duża przyjemność.
                Często jestem seksem lekko znużony i potrzebuję bardziej wyszukanego pobudzania mnie, które nie polega na dotykaniu penisa.

                Skomentuj

                • przyjaciel40
                  Perwers
                  • Jul 2010
                  • 1116

                  #83
                  Napisał barmetr
                  potrzebuję bardziej wyszukanego pobudzania mnie, które nie polega na dotykaniu penisa.
                  ciekawe jakiego może powiesz -napiszesz
                  Nie dyskutuję z debilem! Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem.

                  Skomentuj

                  • barmetr
                    Perwers
                    • Feb 2009
                    • 1399

                    #84
                    Jeśli chodzi o dotyk, to pobudza mnie dotykanie innych części ciała i mięśni niż penis. Pobudzająco działa też czasem widok kontrastu pomiędzy moją owłosioną skórą i gładziutkim ciałkiem Mojej Kochanej Pani.
                    A jeśli chodzi o penisa, to miłe jest dla mnie jego ściskanie w stanie wydłużenia, a nie doprowadzanie do wytrysku.

                    Skomentuj

                    • Jaskier
                      Ocieracz
                      • May 2007
                      • 185

                      #85
                      Podobnie jak Nolan - uważam ze to co kobiety wyprawiają to jakaś zemsta feministek czy co ? Z reguły chwyt jest niewłaściwy - oczywiście przy macanku czy grze wstępnej jest jeszcze OK ale jak ma tarmosić dłużej to .... auaaaa
                      zauważyłem ze to kwestia chwytu - sam inaczej trzymam kciuk, inaczej palce - kobiety zwykle wacka w palce jak peseta trzymają - ale to nie jest to co faceci lubią czyli milking - a jak się starasz chętną kobietę przyuczać to narzeka na brak siły - no cóż - nie darmo biceps się u faceta bierze

                      Skomentuj

                      • jrzyboy
                        Seksualnie Niewyżyty
                        • Nov 2010
                        • 227

                        #86
                        Uwielbiam handjobs !!!
                        sześćdziesięciu jest nowy czterdzieści

                        Skomentuj

                        • Agusiaa
                          Świętoszek
                          • Feb 2012
                          • 20

                          #87
                          Hej

                          Dzięki za liczne i szczere odpowiedzi...
                          Długo mnie tu nie było. ..

                          A macie może jakiś wasze fotki na których robi wam wasza partnerka handjoba albo oczywiście na których wy robocie go partnerowi? Jeżeli macie ochotę mi je pokazać to chętnie podam wam mojego maila
                          Pozdrawiam

                          Skomentuj

                          • Ola27_33Kuba
                            Świętoszek
                            • Jul 2013
                            • 15

                            #88
                            Ja swojemu M lobię robić dobrze ustami jak i ręką.. dzieje się to w różnych miejscach.. w samochodzie, pod prysznicem, na balkonie, w lesie, jak i w miejscach publicznych.. na basenie w wodzie, w przymierzalni, czasami w autobusie na tylnym siedzeniu..

                            Skomentuj

                            • Agusiaa
                              Świętoszek
                              • Feb 2012
                              • 20

                              #89
                              Napisał 27_33Kuba
                              Ja swojemu M lobię robić dobrze ustami jak i ręką.. dzieje się to w różnych miejscach.. w samochodzie, pod prysznicem, na balkonie, w lesie, jak i w miejscach publicznych.. na basenie w wodzie, w przymierzalni, czasami w autobusie na tylnym siedzeniu..
                              A jaki byl wasz najbardziej szalony handjob? Nakryl was ktoś już kiedyś na tym?

                              Skomentuj

                              • Ola27_33Kuba
                                Świętoszek
                                • Jul 2013
                                • 15

                                #90
                                Jak byliśmy w samochodzie pod jakimś starym mostem w naszym mieście.. robiłam wtedy dobrze mojemu M rękami jak i ustami.. było to jesienią wieczorną porą.. duża mgła.. szyby były trochę zaparowane. A tu nagle z nienacka ktoś latarką świeci do środka i patrzy przez boczną szybę co robimy a raczej co ja robiłam.. przez kilka sekund świecił na moją ruszającą się rękę.. dopiero po kilku sekundach przestałam i zasłoniłam przyrodzenie mojego M.. Patrzyliśmy wystraszeni kto to świeci latarką.. a okazało się że to był patrol policyjny .. okazało się że pod tym mostem nie wolno było parkować a my nie zauważyliśmy znaku zakazu.. przez uchyloną szybę chwile pogadaliśmy z nimi i musieliśmy odjechać.. dobrze że mój M nie szczytował bo już był blisko.. bo byłby większy przypał

                                Skomentuj

                                Working...