W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Handjob - wasze przygody i doświadczenia.

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Ganc
    Świętoszek
    • Mar 2009
    • 19

    Napisał krau_li
    Osobiście uważam takie praktyki za s****ysyństwo, na równi z naszczaniem i nasraniem do tej wody. Nawet bez finału.
    a ja uważam takie zadnie za przejaw mani, w jaki sposób się niby zanieczyszcza, skoro i tak siedzisz w kąpielówkach, w których moczysz się cały dzień?
    Człowiek w gaciach w jacuzzi- spoko. Człowiek bez gaci w jacuzzi którego dotyka kobieta - nie spoko. A jak ktoś na basanie sika - spoko. To nie ma sensu. A co jak ktoś sobie łapę do kąpielówek wsadzi by sobie poprawić? To jest dokładnie to samo. To tylko dotyk, nie rozsiewasz przy tym więcej bakterii. Powiem więcej. Spodnie prane wczoraj a noszone rok mają tyle samo bakterii, jeżeli handjob w jacuzzi dla ciebie "skaża" wodę to nie mam pytań, to nie jest normalne. Pijemy dziś wodę do której szczano i srano przez tysiaclecia i nikt od tego nie umiera, nie rozumiem co cię tak obrzydza.
    lubię oglądać gołe cycki kobiet

    Skomentuj

    • drab
      Świętoszek
      • Mar 2023
      • 9

      Jestem od wielu lat żonaty,* ale dalej bardzo sobie chwałę* i doceniam walenie mi konia w wykonaniu mojej żony. To gorące, gdy pieści moje przyrodzynie , owija ręce wokół* penisa i* pompuje go , patrząc mi w oczy. Podoba mi się to, że nie mam kontroli… to uczucie potęguje się, gdy nie wiem, jak moja żona będzie go dalej głaskać, czy bawić się moimi jajami czy dupą , czy wali go wolno, czy szybko, czy też drażni się ze mną, dotyka i liże go jezykiem , uwielbim to.*Moje wytryski z jej ręcznej roboty są spektakularne , długie i obfite . A*poranne pobudki z jej dłońmi pracujacymi* na kutasie* są najwspanialsze , to dobry sposób na rozpoczęcie dnia.

      Skomentuj

      • Marduk666
        Ocieracz
        • Mar 2015
        • 191

        Uwielbiam handjob zwlaszcza nieplanowany, spontanicznie wychodzacy od kobiety. Przyklad: lezymy, ogladamy jakis film a tu nagle jej reka sięga mojego kutasa i robi robotę. Szczerze bardziej to lubię niż loda.

        Skomentuj

        Working...