W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Poczatki wspolzycia, penis opada albo nastepuje szybki wytrysk

Collapse
Ten wątek jest zamknięty.
X
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • kaz
    Świętoszek
    • Mar 2006
    • 8

    Poczatki wspolzycia, penis opada albo nastepuje szybki wytrysk

    cześć, mój problem jest następujący
    mam 22 lata i dopiero 2 miesiace temu zaczałem uprawiać seks z moją dziewczyną (i w ogóle wtedy zacząłem).
    Scenariusz w prawie każdym przypadku wygląda identycznie. Najpierw, już po kilku ruchach, mam wytrysk, ale decydujemy się spróbować znowu za kilkanaście minut. Później, gdy mi znowu stanie, zaczynamy znowu zabawę i przez jakiś czas to działało, ale ostatnio w trakcie bardzo zależy mi żeby było dobrze, zaczynam się zastanawiać czy jej jest, czy ciągle mi stoi itp., no i wtedy właśnie flaczeje..

    ps. raz był taki przypadek, że długo nie mogliśmy zacząć się lepiej bawić bo mieliśmy uzasadnione przesłanki, że ktoś może nam przerwać, no i w końcu ta osoba przyszła i zaraz potem poszła, no i już byliśmy sami i mieliśmy spokój. Tego dnia było super, ani nie doszedłem przedwcześnie, ani mi nie sflaczał.
    Późniejsze podejścia niestety już powtarzały 'normalny' scenariusz.

    Możecie mi jakoś pomóc? Bo ja już nie rozumiem swojego organizmu, zależy mi na tym żeby było dobrze, a jednak ciągle zawodzę..
  • hapysmile

    #2
    Pomyśl że jesteście tylko wy nikt pozatym

    Skomentuj

    • dahrehor
      Banned
      • Jul 2007
      • 218

      #3
      Przestań się zastanawiać. Nie myśl o niczym.

      Skomentuj

      • grechuta4

        #4
        Jezeli mowisz ze udalo ci sie raz nie dojsc za wczesnie to jest szansa ze nie masz przypadloscí przedwczesnego wytrysku.A te przypadki o ktorych piszesz sa wynikiem stresu.Teraz to co musisz zrobic to:
        1.Nie popasc w kompleksy
        2.Nie zaprzestac kontaktow plciowych
        3.Nie myslec podczas sexu o tym czy ci stoi czy zaraz czasem nie dojdziesz,i czy partnerka jest wniebowzieta.
        3.Przedewszystkim relax,bez pospiechu,nie pakuj odrazu calego penisa w partnerke,baw sie chwilą.
        4.Sprobuj prezerwatyw przedluzajacych stosunek,np Durex performa.
        5.Praktyka,praktyka,praktyka.

        Skomentuj

        • kaz
          Świętoszek
          • Mar 2006
          • 8

          #5
          Dzięki za rady.
          Chyba macie rację, że to po prostu stres. O tym nie wspomniałem, ale za pierwszym razem też nie skończyłem za wcześnie, ale mi sflaczał (po dość długim czasie, pamiętam, że najpierw zacząłem się zastanawiać co tak długo, a potem się denerwować, bo kilka razy wypadł, a potem już nie mogłem wejść).
          No nic, postaram się wyluzowac
          pozdro

          Skomentuj

          Working...