W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Róznice w potrzebach seksualnych

Collapse
Ten wątek jest zamknięty.
X
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Mazka
    Świętoszek
    • Mar 2007
    • 17

    #31
    o jaki cyrk,straszna porażka

    Skomentuj

    • nimfomaneczka
      Świętoszek
      • Aug 2007
      • 13

      #32
      Ha udało sie porozmawialam z nim naprawde szczerze powiedzialam, ze mi nie wystarcza taka ilość seksu i nie czuje sie spełniona etc. A on tym razem nie zaczął sie wykręcać praca i zmęczeniem tylko zlapał mnie w pół posadził na stole,rozłożył moje uda i.... 5godzin ruchanka z małymi przerwami, ledwo co chodze a mój ogier spał tylko 1,5h i umiera teraz w pracy
      Nie moge sie doczekac az wroci z pracy,bo dostała ostrego esa z opisem co mi zrobi jak wróci
      Wyjasnił że chodziło o pracę, natłok zajęc, brak siły ale ze mi to wynagrodzi....

      Skomentuj

      • AlinaK
        Seksualnie Niewyżyty
        • Apr 2007
        • 229

        #33
        Do nimfomanki: pogratulować.

        Do Michała: Takiego obrotu sprawy też bym się nie spodziewała. To scina z nóg. Trzy lata (stracone) to nic, ale na myśl, że ona potrafiła żyć w takim zaklamaniu opadają ręce i wszystko inne.
        Współczuje Ci. Myślę, że Twoja koleżanka z pracy to dobra alternatywa. Powinna pomóc Ci zapomnieć

        Skomentuj

        • nimfomaneczka
          Świętoszek
          • Aug 2007
          • 13

          #34
          Dziekuje.Jest czego
          Tak do tematu to podzielam zdanie Aliny bierz sie za ta koleżanke bo nie wywrózymy tu nic nowego w zwiazku z twoja partnerką.

          Skomentuj

          • K_ira
            Świętoszek
            • Aug 2007
            • 28

            #35
            po 1... dowiedz sie czego chcesz... i zastanow....
            chcesz spedzic reszte zycia z osoba ktora Cie nie zadowala.... narazie jest piekna i młoda dogadujecie sie i macie wspolne tematy... ale kiedys bedzie inaczej zaczniecie sie rutyna w zwiazku bo w łuzku to juz jak widze ja masz . Zwiazek opiera sie na MIŁOSCI, SZCZEROSCI, KOMPROMISIE, ZROZUMIENIU, AKCEPTACJI i SEXIE.... a u ciebie brakuje juz szczerosci bo ja oklamujesz i sie nie przyznales do tego co zrobiles, nie ma ZROZUMIENIA bo ona nie rozumie i nie tsra sie rozumiec twoich po3eb a o sexie... sam wiesz... Sory za takie pokazanie sprawy ale... zwiazek jest jak mechanizm zegarka braknie jednej czesci a nie pochodzi...

            Skomentuj

            • mileczek
              Świętoszek
              • Jul 2007
              • 34

              #36
              A nowy zegarek to juz gwarancja na wiecznosc? Z nim tez kiedys pojawiaja sie problemy i aby nie wieksze. Mozna poszukac zegarmistrza a najlepiej samemu stac sie takim i podreperowac swoj. A czasem mozna zobaczyc ktora godzina na Ratuszu.
              0statnio edytowany przez mileczek; 12-08-07, 15:55.

              Skomentuj

              • ania*
                Świętoszek
                • Aug 2007
                • 24

                #37
                Musisz pogadać z dziewczyną... Powiedzieć jej że masz takie potrzeby i mimo że ją tak bardzo kochasz to ją zdradziłeś bo potrzebowałeś seksu... Powiedz jej że nie chcesz jej stracić z takiego powodu ale jak tak dalej będzie to będziesz musiał szukać "tego" u innej... może poskutkuje

                Skomentuj

                • maxibon_22
                  Świętoszek
                  • Jul 2007
                  • 46

                  #38
                  jego dziewczyna okazała się lesbijką...

                  już nie są razem więc już po zawodach

                  Skomentuj

                  Working...