W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito).

Powstrzymuje mnie przed handjobem gdyz penis jest zbyt suchy

Collapse
Ten wątek jest zamknięty.
X
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • malinka1300
    Świętoszek
    • Jun 2006
    • 35

    Powstrzymuje mnie przed handjobem gdyz penis jest zbyt suchy

    Słuchajcie mam bardzo naprawdę CHOLERNIE WAŻNĄ SPRAWĘ! tak ważną że już tylko czekam i licze sekundy na wasze odpowiedzi! nie będe owijać w bawełnę.

    Spotkałam się dzisiaj z moim chłopakiem (nie będę zagłębiać się w szczególy że jest boski códny i ile z nim jestem ) zaczeliśmy się namiętnie całować , dotykać , masować po brzuszkach... Taka powolna gra wstępna do pieszczot. Ja miałam okres , powiedziałam mu to oczywiście wcześniej ale to nie znaczy ze on ma na tym cierpieć. POwoli i zmysłowo się do niego zaczęłam dobierać... było códownie nie dawał zadnych przeszkód , Zaczęłam robić to co do mnie należało (najpierw ręką) i tu leży mój problem. Penis mojego chłopaka nie jest na tyle wilotny by muc jeździć w góre i w duł można wręcz powiedzieć ze jest delikatnie lepki. Moze to dlatego ze jest w tych miejscach owłosiony? Nie wiem. Ale kontynuję! , bałam się go dalej pieścić bo nie chciałam mu sprawiać bólu, pomyślałam że skoro jest suchy to trzeba go zwilżyć. Wiedziałam ze moje usta powinny być wystarczające. Zwilżylam go kilka krotnie aczkolwiek gdy przeszłam znów do pracy ręką wydawał mi się być taki sam i po chwili mój facet pokazał mi tzn, dał do zrozumienia ze : albo już nie chce, albo mam tego nie robić, bo go boli albo sama nie wiem co....
    Dzisiaj próbowałam to powtórzyć całą tę sprawę ... nadal mam okres.. I kiedy ja zaczęłam się do niego dobierać on też chciał a ja powiedziałam ze jeszcze nie mogę a on na to odparł że mu to nie przeszkadza. Ja jednak nie dałam się gdyż nie lubie podczas okresu. Aczkolwiek jego penis pomimo ze był w stanie uniesienia twardy sztywny wciąż był suchy strasznie mnie to dołuje bo przez to nie mogę dokonczyć swej robótki i on nigdy nie dochodzi jestm mi troche przykro i smutno pomóżcie co mam robić ?! odpiszcie!
  • damianski
    Świntuszek
    • Aug 2006
    • 94

    #2
    odpowiem krótko i rzeczowo.

    Zrób mu loda!!!

    Skomentuj

    • LellyDivera
      Seksualnie Niewyżyty
      • May 2006
      • 291

      #3
      Po prostu się go zapytaj jak masz to zrobić i niech ci pokaże jak masz go pieścić. To żaden wstyd, bo każdy lubi inaczej.

      Skomentuj

      • bruk tejlor
        Perwers
        • Feb 2006
        • 825

        #4
        Aczkolwiek jego penis pomimo ze był w stanie uniesienia twardy sztywny wciąż był suchy
        penis to nie kobieca dziurka ze jak jest podniecony to wilgotnieje..

        Skomentuj

        • KiZiA
          Seksualnie Niewyżyty
          • Jun 2006
          • 183

          #5
          Może lubrykant?

          Skomentuj

          • cezar27
            Ocieracz
            • Aug 2006
            • 151

            #6
            Jeżeli czujesz że penis jest suchy to nie pieść żołądzia ręką, bo to sprawia ból, albo pieść go wtedy ustami albo użyj czegoś jako nawilżacza (np. jakiejś oliwki).
            All we are is dust in the wind...

            Skomentuj

            • TRS Broskow
              Perwers
              • Dec 2005
              • 961

              #7
              Napisał bruk tejlor
              penis to nie kobieca dziurka ze jak jest podniecony to wilgotnieje..
              zależy jaki, mój np. produkuje żelu aż za dużo

              malinka1300, po prostu się go zapytaj

              Skomentuj

              • Nick Nicksonn
                Ocieracz
                • Sep 2006
                • 136

                #8
                obciera go. zrób mu loda. głęboko i z połykiem. to najlepsze co możesz w tej chwili zrobić.
                Powodzenie u kobiet ma ten, kto potrafi się bez nich obejść..

                Skomentuj

                • PanPsychiatra
                  Świętoszek
                  • Sep 2006
                  • 9

                  #9
                  lol, a co on obrzezany? jesli nie to wspomoz sie napletem !

                  btw nick powiedz mi co jest takie podniecajacego w polyku bo mnie by to tylko obrzydzilo ;o

                  Skomentuj

                  • _leon_
                    Świntuszek
                    • Jul 2006
                    • 52

                    #10
                    moze jakies mydelko zapodac albo jakis balsamik to naprawde pomaga i jest wtedy dojechanie
                    -------------

                    Skomentuj

                    • Night Stalker
                      Świntuszek
                      • May 2006
                      • 69

                      #11
                      Albo naprawdę dobrego loda albo balsam - i jedno i drugie to świetne wyjscie

                      Skomentuj

                      • lewy_87
                        Seksualnie Niewyżyty
                        • Sep 2005
                        • 242

                        #12
                        hmmm.... te kilka dni mozna przebolec a jak nie to lodzik a to ze suchy to raczej normalne moim zdaniem jesli wytrysku nie bylo to bedzie suchy bo raczej zadko sie zdarza zeby tej wydzieliny bylo az tak duzo zeby sie slizgac

                        Skomentuj

                        • romek-90-ols
                          Seksualnie Niewyżyty
                          • Apr 2005
                          • 198

                          #13
                          ależ ta młodzież(odezwał sie 16letni gówniaż) niecierpliwa... poczekajcie chwile, te pare dni was nie zbawi a on bedzie bardziej napalony i jak przyjdzie co do czego będzie wam przyjemniej proste
                          niech kaczyński urośnie
                          WITAM PO DŁUŻSZEJ PRZERWIE

                          Skomentuj

                          • an@l
                            Świętoszek
                            • Apr 2006
                            • 2

                            #14
                            popuśc mu szpary ;]

                            Skomentuj

                            Working...