W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Dochodzę duzo szybciej od niego

Collapse
Ten wątek jest zamknięty.
X
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Bender
    Administrator
    • Feb 2005
    • 3026

    #16
    To dobrze
    Zaspokoisz nasza ciekawosc i powiesz w jaki sposob?
    Kobiety potrzebują powodu by uprawiać seks. Mężczyźni jedynie miejsca.
    Billy Crystal

    Skomentuj

    • AZja
      Świętoszek
      • May 2006
      • 15

      #17
      W bardzo prosty sposób. Ostatni raz widziałam się z moim facetem ponad miesiąc temu i nie zapowiada się, że go niedługo zobaczę

      Skomentuj

      • pythonmonty
        Świętoszek
        • Feb 2006
        • 28

        #18
        azja, coś mi się wydaje, że przynajmniej połowa nie przeczytała dokładnie, alebo nie zrozumiała Twojego problemu... a ja niestety niebardzo potrafię Ci pomóc... czasem mi eż włącza się "długi dystans" (co nie zanczy, że zazwyczaj zajmuje mi to sekundę) i nie mogę dojść... pojęcia nie mam dlaczego. parę razy zdażyło się, że skończyliśmy bez mojego orgazmu, bo to już mogło się stać nieprzyjemne dla partnerki... nic to złego nie było. poza tym u mnie to jednak nie reguła, wiec powtarzam - pojęcia nie mam jak Ci pomóc. ale rozumiem problem i trzymam kciuki.
        o, a może spróbujcie pogadać o tym? to zawsze pomaga. możę wtedy ujawni się jakaś blokada?

        Skomentuj

        • AZja
          Świętoszek
          • May 2006
          • 15

          #19
          Ale my już o tym rozmawialiśmy. Mój facet mówi, że jemu to nie przeszkadza, ale ja się głupio czuję, bo związek i sex nie polega tylko na braniu. Ja chcę Mu też coś dać. Poza tym... Postaw się na moim miejscu. On doprowadza mnie i to kilka razu pod rząd... Jest mi bosko... Jak ja już nie mam sił się ruszać i jestem w siódmym niebie, to On albo sam robi sobie dobrze, albo ja trochę pomagam, albo mówi, że nic się nie tało i że jest szczęśliwy, że mógł mniie zaspokoić.
          0statnio edytowany przez AZja; 27-05-06, 16:43.

          Skomentuj

          • Bender
            Administrator
            • Feb 2005
            • 3026

            #20
            A probowalas go doprowadzic do granicy a potem dopiero "rozkladac nogi" ?
            Kobiety potrzebują powodu by uprawiać seks. Mężczyźni jedynie miejsca.
            Billy Crystal

            Skomentuj

            • AZja
              Świętoszek
              • May 2006
              • 15

              #21
              Próbowałam... I nie pomogło
              Ale mówię wam problem został rozwiązany. Może jak się dlugo nie będziemy widzieli, to coś się zmieni. Jak na razie o sexie to mogępomazyć Nie prędko się zobaczymy

              Skomentuj

              • Szlajfka
                Perwers
                • Oct 2005
                • 1057

                #22
                Może jak się dlugo nie będziemy widzieli, to coś się zmieni. Jak na razie o sexie to mogępomazyć Nie prędko się zobaczymy
                Ja z własnego doświadczenia wiem, że jak długo się nie widzimy to rzucamy się na siebie i jest sex nie trwający dłuzej niż 10 minut, bo jesteśmy na siebie tak najarani. No ale może to dlatego, ze widujemy się średnio co 3 miesiące i to tylko na kilka dni, więc jesteśmy naprawdę mocno wyposzczeni.
                A może wy po prostu się masturbujcie patrząc na siebie zamiast się kochać? Albo poszukaj faceta z przedwczesnym wytryskiem
                Nadzieja umiera ostatnia....

                Skomentuj

                Working...