W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Drętwienie

Collapse
Ten wątek jest zamknięty.
X
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • niewyżyty
    Świętoszek
    • Jun 2011
    • 27

    Drętwienie

    Witam.

    Wczoraj podczas seksu z ukochaną zdarzyło się coś dziwnego, a zarazem przerażającego...

    Gdy się kochaliśmy, to ona nagle przerwała. Powiedziała że jej ciało zaczęło drętwieć... Ręce jej się trzęsły jak przy początkach parkinsona. Jak szła do ubikacji to mówiła że ledwie co dotarła bo nogi jej się same uginały i ledwie co szła...

    Po 30-40 minutach przeszło to.

    Co się stało ?

    Byłem tak wystraszony że masakra jak mi powiedziała że jej wszystko drętwieje...

    Czy jest to możliwe że przez głęboką penetracje mogłem "uderzyć" ją w kręgosłup albo jakieś nerwy z niego naruszyć ?

    Byłem tak wystraszone że może jej się coś stać że się nawet ruszyć nie mogłem...
  • Betina
    Erotoman
    • Mar 2011
    • 596

    #2
    E tam - w kręgosłup. Może to hiperwenylacja? Za dużo tlenu w organizmie i masz - dreszcze, napięcie mięśni, drętwienie...
    "Używajcie polskich znaków. Jest różnica czy komuś zrobisz ŁASKĘ czy LASKĘ." - prof. Bralczyk

    Skomentuj

    • niewyżyty
      Świętoszek
      • Jun 2011
      • 27

      #3
      Ale przez taki długi okres czasu ? przeszło pół godziny ? Gdyby to była hiperwentylacja to po kilku minutach by przeszło.

      Skomentuj

      • Betina
        Erotoman
        • Mar 2011
        • 596

        #4
        Nie znam się aż tak na tym.

        Miałam w pracy przypadek taki, że dziewczyna po wf wpadła w taką hiperwentylacje, że po 20 minutach nie mogąc jej uspokoić wezwaliśmy karetkę pogotowia.
        "Używajcie polskich znaków. Jest różnica czy komuś zrobisz ŁASKĘ czy LASKĘ." - prof. Bralczyk

        Skomentuj

        • niewyżyty
          Świętoszek
          • Jun 2011
          • 27

          #5
          No ale moja dziewczyna była spokojna. Jak przyszła z tej ubikacji to siedziała w bezruchu cały czas, mówiłem połóż się to nie chciała, potem po kilkunastu minutach się położyła. I tak leżeliśmy. Ja chyba byłem bardziej wystraszony od niej

          Skomentuj

          Working...