W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Cichy seks nie sprawia mi przyjemności.. a sąsiedzi się skarżą..

Collapse
Ten wątek jest zamknięty.
X
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Bujda
    Erotoman
    • Feb 2009
    • 725

    #31
    Że komuś przeszkadzają jęki za ścianą to od razu frustrat i impotent. Nie każdemu odpowiadają operowe arie. Po prostu pilnuj godzin w których się seksisz a nawet jeśli to knebel i do dzieła. Jednorazowa akcja jest ok ale notorycznie to można szału dostać.
    Komm doch bitte, bitte, bitte, noch ein bisschen näher…

    Skomentuj

    • KP
      Seksualnie Niewyżyty
      • Nov 2010
      • 301

      #32
      Ja przyznam, że Słowence szczerze współczuję. To totalnie zabija w środku kiedy nie można sobie pozwolić na szczerą, instynktowną ekspresję podczas czegoś tak osobistego jak seks.
      Swego czasu mieszkałem w bloku i miałem sąsiada, którego łóżko stało dokładnie nad moim piętro wyżej. Częęsto ich było słychać, ale zasadniczo nie drażniło mnie to specjalnie - ich sprawa. Doprawdy bardzo rzadko robiłem psikusy w rodzaju wysyłania im podczas dochodzenia SMSów czy wiadomości na gadu (było słychać dzwonki też, otwarte okna...).
      Ale co poradzić, tego nie wiem. Niemniej jednak powodzenia życzę.
      Nothing's wrong today.

      'my, przeciętni, ale chętni' - Greedo

      Skomentuj

      • marzenka5
        Banned
        • Jan 2011
        • 239

        #33
        Ja proponuję wycieczki za miasto, póki ładna pogoda

        Skomentuj

        • jones
          Świntuszek
          • May 2005
          • 50

          #34
          Napisał słowenka
          Nie spodziewałam się, że kiedykolwiek mnie to spotka, ale dostałam anonim od jednego z sąsiadów, że nie mogą spać drugą niedzielę z rzędu przez moje cyt. "jęczenie, stękanie".
          Sprawa wyglada tak, że studiuję, wynajmuję pokój w mieszkaniu i na weekendy od niedawna przyjeżdża do mnie chłopak.

          Wtedy było około 00:00 -01:00, ok, rozumiem, cisza nocna.


          nie istnieje cos takiego jak cisza nocna - TEGO NIE MA!!! to jest wymysl komuny odszedl razem z nia.
          Obecnie odpowiednikiem ciszy nocnej jest art. 51 kw - czym sie rozni od ciszy nocnej? ze pora nie ma juz znaczenia



          Napisał słowenka
          Sasiadów nawet nie znam i nie przejmowałabym się, ale jak już pisza kartki, to cholera wie, czy oni mogą w tej sytuacji wezwać policję?? A jesli załóżmy zrobimy to przed 22:00?? Moga się wtedy przyczepić??

          Ostatnio próbowałam się powstrzymywać i kontrolować i niestety nie było tak fajnie :/
          A seks uprawiamy bardzo ostry i naprawdę trudno być podczas niego cicho.

          Jak Wy sobie radzicie (Ci, którzy jesteście z natury głośni i jesteście w podobnej sytuacji)?
          Nie przejmujecie się sąsiadami i macie to gdzieś czy kontrolujecie się w łóżku, żeby nie być zbyt głośno??
          Co powinnam zrobić??

          co do tematu... cichy sex? no dziewczyno to wlasnie kwintesencja aktu ze odczuwasz go wszystkimi zmyslami
          Ja moge zaproponowac glosna muzyke w trakcie ale... to i tak sporo przyjemnosci zabierze bo wlasnie caly sens przynajmniej w moim odczuciu polega na "nie zagluszaniu" tego co tak cieszy ucho
          Ja jestem z natury glosny w sexie (w przeciwienstwie do tej z ktora go wiele lat uprawialem........................................ ...........) wiec ja na Twoim miejscu bym sie nie ograniczal. Jesli to jest sporadyczne who cares, jesli kazdej nocy - pomysl o nich jednak o 0:00 ludzie moga spac bo ida rano do pracy i nie mozna miec ich calkiem w du..

          Mi sie kiedys pewna sytuacja z glosnymi sasiadami trafila, choc nie w sexie bo ogolnie, wiec... docen ze masz sasiada ktory sie porywa na anonimy a nie "wchodzi z drzwiami"

          Skomentuj

          • ja_pytam
            Ocieracz
            • Feb 2009
            • 102

            #35
            Przed 22 nie mogą nic zrobić!

            Skomentuj

            Working...