W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito).

Petting - ona woli byc pieszczona niz piescic (co zrobic)??

Collapse
Ten wątek jest zamknięty.
X
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • lewy
    Banned
    • Jul 2007
    • 168

    #16
    Ja mam 13,5 pół lroku
    i właśnie napisałem w Dojrzewaniu post o wspólnym masturbowaniu się z dziewczyną.Ona i ja chcemy ale odpowiedzcie.A co do Ciebie to może powiedz jej wprost dlaczego tego nie chce spytaj się?Ale bez musu .

    Skomentuj

    • Doyoulikedat
      Świętoszek
      • Jul 2007
      • 19

      #17
      Ja też mam ten problemik...że mój misiu mnie pieści a ja go nie chętnie...czasami go tam pomiziam językiem ale chciałabym cos wiecej a jakos nie umiem sie przelamac...co zaradzic na to??

      A swojej dziewczyny nie zmuszaj tylko poczekaj az sama to zrobi
      ja malymi kroczkami dochodzila do kroku mojego misia i malymi kroczkami go piescilam...
      0statnio edytowany przez sister_lu; 23-03-09, 01:27.

      Skomentuj

      • DarkAngel
        Perwers
        • Nov 2006
        • 1020

        #18
        Przedmówcy mają rację... .
        Zastanów się tylko jeszcze czy Twoja dziewczyna nie ma "syndromu brania", bo jeśli tak jest [czyli jeśli to nie wiek i brak doświadczenia biorą tu górę] to Twój związek dość ciężko widzę .
        W związkach, gdy kocha się drugą osobę, większą radość powinno dawać dawanie niż branie . Jeśli jest odwrotnie to...
        Albo przygotuj się na wyzyskiwanie przez całe życie [o ile to zniesiesz], albo na wcześniejszy lub późniejszy koniec .

        Tak czy siak, pozdrawiam jednak optymistycznie .
        >> "Mogę być kimś, będąc jednocześnie sobą..." <<

        Skomentuj

        Working...