W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito).

Petting - ona woli byc pieszczona niz piescic (co zrobic)??

Collapse
Ten wątek jest zamknięty.
X
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Gibbciu
    Świętoszek
    • Jul 2007
    • 6

    Petting - ona woli byc pieszczona niz piescic (co zrobic)??

    Witam

    Mam maly problem z moja dziewczyna ma ona 16 lat ja 18 jestesmy ze soba juz troszke czasu od jakichs 2 miesiecy sie piescimy znaczy ja ją pieszcze bo ona jakos albo niema odwagi albo Ją do tego nieciagnie a sama bardzo ale to bardzo lubi byc pieszczona,

    Niewiem co mam robic bo to ma byc przyjemnosc dla obojga partnerow a nie tylko dlaniej w dyskretny sposob mowilem jej ze jesli dlaniej to jest takie przyjemne to dlamnei tez moze byc itp. ale Ona tak jak by sie bala i neimogla sie przelamac dotknac mnie w miejscach intmymnych.

    Co polecacie ?? Co mam zrobic zeby ja do tego zachecic ?? Moze jest za mloda ?? i musze poprostu czekac az do tego wszystkiego dojzeje ??
  • gucio5tys
    Perwers
    • Dec 2005
    • 1075

    #2
    16 lat - przecież to dziecko.
    Naprawdę oczekujesz od dziecka, że będzie cię po jajkach dotykać?

    Poza tym, temat wałkowany dziesiątki razy. Używaj opcji SZUKAJ.
    A rada taka: musisz się zachowywać jak ona.
    Alkohol - typowy rozluźniacz języka
    "Jestem przeciwny aborcji, bo jak pokazuje życie, wyskrobano nie tych, co trzeba." Janusz Korwin-Mikke
    Przeglądarka internetowa ze słownikiem ortograficznym!!

    Skomentuj

    • laleczka12
      Świntuszek
      • Jul 2007
      • 71

      #3
      Napisał gucio5tys
      16 lat - przecież to dziecko.
      Naprawdę oczekujesz od dziecka, że będzie cię po jajkach dotykać?

      Poza tym, temat wałkowany dziesiątki razy. Używaj opcji SZUKAJ.
      A rada taka: musisz się zachowywać jak ona.



      Popieram Jak przestaniesz ją piescic to moze ona zacznie ciebie z nadzieją rewanżu

      Skomentuj

      • Gibbciu
        Świętoszek
        • Jul 2007
        • 6

        #4
        wiem ze to dziecko ale jestesmy juz ze soba dlugo i ja od niej niczego niewymagam nic jej niekazuje dlatego pytam co zrobic bo moze jest jakas optymistyczna metoda

        skoro mowicie zeby przestac ja piescic to moze sprubuje


        a dlatego wogole pytam bo ona strasznei to lubi czasami nawet prosi mnie zebym zaczol ale sama niema ochoty nic robic

        Skomentuj

        • laleczka12
          Świntuszek
          • Jul 2007
          • 71

          #5
          no innej rady nie widze, jeśli powiesz jej to wprost to moze byc oburzona i zniesmaczona,wkoncu jest jeszcze bardzo mloda ,moze tez poczuc sie zmuszana do czegos.

          Troche to nie wporządku z jej strony ze oczekuje a z siebie nie daje nic. Kazdy ma jakies potrzeby ;-)

          Skomentuj

          • Gibbciu
            Świętoszek
            • Jul 2007
            • 6

            #6
            jeszcze troszke poczekam sprubuje z Nia o tym pogadac bo tak jak mowisz laleczka12 niechce jej do niczego zmuszac jest za mloda a jesli dam jej takie ultimatum to moze czuc sie zmuszona. A tego niechce.

            Skomentuj

            • Desdemona
              Ocieracz
              • Mar 2007
              • 190

              #7
              Nie uważam żeby to było nie w porządku. Dziewczyna ma dopiero 16 lat, prawdopodobnie potrzebuje czasu, żeby się oswoić i dojrzeć do pieszczot, być może się wstydzi tego że jest "zielona", obawia się że zrobi coś nie tak, a może po prostu się brzydzi. Dlaczego z nią po prostu delikatnie i taktownie nie porozmawiasz? Proponowana tutaj "separacja od łoża" nie jest moim zdaniem dobrym pomysłem, o ile tobie te pieszczoty sprawiają przyjemność. Moja rada - pogadaj, rób swoje i cierpliwie czekaj aż zechce się odwzajemnić.
              ---Und was ich sah war Menschlichkeit---

              Skomentuj

              • Gibbciu
                Świętoszek
                • Jul 2007
                • 6

                #8
                wiesz prubowalem rozmawiac ale nigdy nic konkretnego z tej rozmowy niewychodzilo niestety ja tez jak zaczynalem ja piescic to bylem totalnie zielony. Ona mowila mi ze podziwia mnie za odwage, ale od tego czasu minelo juz troche czasu mam nadzieje ze z czasem sie oswoi.

                Skomentuj

                • laleczka12
                  Świntuszek
                  • Jul 2007
                  • 71

                  #9
                  ona ma potrzeby, jej jest przyjemnie, a o nim nie pomysli ? egoizm ;P ja jak byłam zielona to nie bałam sie próbować, uczyć, mowiłam chlopakowi ze nie umiem jeszcze wszystkiego, ze moze mi pokazać, powiedzieć jak robic, co sprawia mu najwiekszą przyjemnosc. Partner jest najbliższą osobą, czego tu sie wstydzić ? ze sie nie uda? hmm no i co , nie uda sie, spóbujemy jeszcze raz i tak do osiągnięcia "wprawy". Kazdy człowiek jest inny wiec trzeba sie nauczyc, poznać jego ciało, nauczyć robić dobrze

                  a jak nam coś nie wychodziło to raczej z tego żartowaliśmy, bez zadnego stresu, wkoncu to ma sprawiac przyjemnosc .. nie od razu Rzym zbudowano
                  0statnio edytowany przez sister_lu; 23-03-09, 01:26.

                  Skomentuj

                  • Desdemona
                    Ocieracz
                    • Mar 2007
                    • 190

                    #10
                    Ona ma 16 lat i jej zachowanie nie jest dla mnie egoizmem. Może po prostu nie jest otwarta na te sprawy - w tym wieku nie musi. Ma prawo się obawiać, wstydzić, brzydzić. Stawianie jej pod ścianą "jak ty mi tego nie zrobisz to ja tobie też nie będę" nie jest dobrym wyjściem. Dziewczyna dopiero się uczy, poczuje się zmuszana i zaufanie do partnera, owej najbliższej osoby diabli wezmą.


                    Gibbciu, na pewno się oswoi, nie naciskaj za bardzo.
                    0statnio edytowany przez Desdemona; 17-07-07, 10:03.
                    ---Und was ich sah war Menschlichkeit---

                    Skomentuj

                    • Gibbciu
                      Świętoszek
                      • Jul 2007
                      • 6

                      #11
                      no u nas jest podobnei ale tylko z jednej strony z mojej a ona sie nadaj boji.

                      nic narazie poczekam sprubuje ja delikatnie przekonwywac

                      Skomentuj

                      • Desdemona
                        Ocieracz
                        • Mar 2007
                        • 190

                        #12
                        Lepiej nie przekonuj, a po prostu delikatnie (!!!) pokieruj jej ręką, ale nie za śmiało żeby dziewczyny nie wystraszyć. Jeżeli ją cofnie, odpuść na jakiś czas i spróbuj znowu w dogodnym momencie.
                        ---Und was ich sah war Menschlichkeit---

                        Skomentuj

                        • Gibbciu
                          Świętoszek
                          • Jul 2007
                          • 6

                          #13
                          Napisał Desdemona
                          Ona ma 16 lat i jej zachowanie nie jest dla mnie egoizmem. Może po prostu nie jest otwarta na te sprawy - w tym wieku nie musi. Ma prawo się obawiać, wstydzić, brzydzić. Stawianie jej pod ścianą "jak ty mi tego nie zrobisz to ja tobie też nie będę" nie jest dobrym wyjściem. Dziewczyna dopiero się uczy, poczuje się zmuszana i zaufanie do partnera, owej najbliższej osoby diabli wezmą.


                          Gibbciu, na pewno się oswoi, nie naciskaj za bardzo.

                          uwazam podobnei bede czekal i delikatnie ja namawial za jakis czas powinno byc ok

                          Napisał Desdemona
                          Lepiej nie przekonuj, a po prostu delikatnie (!!!) pokieruj jej ręką, ale nie za śmiało żeby dziewczyny nie wystraszyć. Jeżeli ją cofnie, odpuść na jakiś czas i spróbuj znowu w dogodnym momencie.

                          tez nad tym myslalem i dzieki ze mnei w tym utwierdziliscie

                          ale mimo wszystko postaram sie jeszcze delikatnie z Nią o tym porozmawiac i jakos zachecic.
                          0statnio edytowany przez sister_lu; 23-03-09, 01:26.

                          Skomentuj

                          • ktos-z-daleka
                            Wspomógł BT
                            • Nov 2005
                            • 345

                            #14
                            ja jak bylem zielony to czytalem BT, ogladalem "Wszystko co chcielibyscie widziec o sexie" i "Sex inspektorzy"... chyba pomoglo
                            Uczciwą pracą ludzie się bogacą, a pierwszy milion zawsze trzeba ukraść

                            Skomentuj

                            • bruk tejlor
                              Perwers
                              • Feb 2006
                              • 825

                              #15
                              jak ja nie wiedzialam co i jak to faktycznie facet mnie sam nakierowywal i w pierwszym momencie bylam starsznie speszona. Ale on mnie przekonywal i mowil zartobliwie ze dotknij nie boj sie przeciez cie nie ugryzie. A pozniej juz bylo z gorki..

                              Skomentuj

                              Working...