W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito).

Petting - żelazne zasady czy spontan?

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • bart87
    Świntuszek
    • Aug 2006
    • 82

    #16
    w seks analny sie bawic nie bede a co do doswiadczenia to nie jest juz dziewicą

    Skomentuj

    • nev
      Świętoszek
      • Mar 2007
      • 32

      #17
      Napisał przemoos
      No widzisz chłopaku i po co się martwić wystarczyło się zapytać



      Nie zgodze się z tym. Partner może mieć doświadczenia z innymi dziewcyznami i spotkać dziewczyne ze znacznie uboższą historią. Przyzałożeniu że nei robiła do tej pory wszystkiego podczas pieszczot a sexu jeszcze nie uprawiała włożony z nienacka palec w jej odbyt może ją skutecznei zniechęcić do tego typu pieszczot jak i do partnera !!!

      Z jednej strony masz racje, ale czy wszystko trzeba robić znienacka ?. Kto pyta nie błądzi, wystarczy ze dotykając tamtych miejsc będziesz pytał czy jej to nie przeszkadza lub czy nie ma nic przeciwko .

      Skomentuj

      • lawlessness
        Erotoman
        • Aug 2006
        • 504

        #18
        Zasad z góry nie ustalam, zazwyczaj spontan. Jeżeli pieszczoty zmierzają w niepodobającym mi sie kierunku, subtelnie daję znać że "nie", jeżeli to nie zadziała po prostu mówię.
        Wszystko co dobre jest nielegalne, niemoralne, albo powoduje tycie.

        Skomentuj

        • bart87
          Świntuszek
          • Aug 2006
          • 82

          #19
          glowny problem wątku rozwiązany jasność co do rozpoczęcia uprawiania seksu tez jest wyjasniony jak na razie nie zanosi sie na to moze i dobrze...

          Skomentuj

          • Moń.
            Seksualnie Niewyżyty
            • Apr 2007
            • 209

            #20
            Nie, w pettingu nie mamy żadnych zasad. Pełen spontan. Ja jestem otwarta na wszystko
            "Kocham Cię (...)
            Dzisiaj. Wczoraj. I jutro. Dniem i nocą.
            I wiosną, kiedy jaskółka przylata."

            Skomentuj

            • laleczka12
              Świntuszek
              • Jul 2007
              • 71

              #21
              spontan sprawia najwiecej przyjemnosci polecam

              Skomentuj

              Working...