W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito).

Lizanie tyłeczka

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • kapitanORGAZMO!
    Świętoszek
    • Jan 2010
    • 13

    Kocham lizać kobiece tyłeczki

    Skomentuj

    • suchy2
      Ocieracz
      • Oct 2009
      • 124

      Ja podczas takich zabaw trafiłem w dupce mojej dziewczyny na kupę i tak się zaczeły nasz zabawy ze SCAT.

      Skomentuj

      • romantyczka
        Banned
        • Jan 2010
        • 9

        lubie to, to taki miły podnicajacy relaksikkiedys to praktykowalam ale z obecnym partnerem nietety nie bo sie brzydzi chyba mysli ze na cos natrafi lub moze mysli ze sie niedokladnie umylam a szkoda a ja nie chce go zmuszac

        Skomentuj

        • mango
          Świętoszek
          • Jan 2010
          • 4

          widze ile ludzi tyle opini i gustów.Ja raczej nie przepadam jak mi chlopak tam coś robi.Ale nie przeszkadza mi jak ja robie to jemu, , on to uwielbia

          Skomentuj

          • Grajam
            Ocieracz
            • Feb 2009
            • 131

            Uwielbiam to... mógłbym lizać moją Panią godzinami

            Skomentuj

            • geisza
              Świętoszek
              • Jan 2010
              • 12

              Ja mam to przed sobą, mój Pan na razie broni swojego kakaowego oczka;D Nie mogę go nawet dotknąć. Chciałabym móc wsadzić mu paluszka czy też wycałować. Z drugiej strony ja dostaję od niego pieszczoty analne, jednak nigdy nie wylizał mi pupci..a ja tak bym chciała może teraz go namówię;D strasznie mnie podnieca, sama myśl o tym sprawia że wzrasta libido;D

              Skomentuj

              • Escara
                Świntuszek
                • Jan 2010
                • 90

                Jego "obrona" zapewne wynika z uprzedzeń, że stymulacja tej strefy ciała zarezerwowana jest dla miłości gejowskiej. Spróbuj go przekonać argumentami i wzbudzić w nim ciekawość. Możesz też obiecać mu, że zgodzisz się zrobić coś, czego mu dotychczas odmawiałaś.
                Jeśli chcesz pokazać mu, że to jest bardzo przyjemne, powinnaś jedną ręką stymulować jego penis a druga delikatnie masować lub lizać jego anusa. To wzmaga podniecenie.

                Kiedy już zaskoczy, najlepiej żeby sam spróbował dotykać się tam lub wsadzać sobie jakieś rzeczy.
                Ze swojego doświadczenia powiem, że kiedyś i ja byłem wrogiem takich praktyk, do czasu, kiedy sam nie spróbowałem. Moją partnerkę wówczas kręciło dokładnie to co Ciebie.
                Pamiętaj jednak jedną rzecz. Musisz być bardzo delikatna bo z tym uczuciem trzeba się oswoić.
                Wyszoruj też dokładnie swoje słoneczko z zewnątrz i w środku aby było pachnące, rozszerz pośladki przed jego nosem wyginając się jak kotka i rozkaż żeby zerżnął Cię swoim językiem, a jestem pewny, że nie odmówi!
                Lepiej spróbować i żałować,
                niż żałować, że się nie spróbowało

                Skomentuj

                • forex
                  Świętoszek
                  • Feb 2010
                  • 2

                  Napisał geisza
                  Ja mam to przed sobą, mój Pan na razie broni swojego kakaowego oczka;D Nie mogę go nawet dotknąć. Chciałabym móc wsadzić mu paluszka czy też wycałować. Z drugiej strony ja dostaję od niego pieszczoty analne, jednak nigdy nie wylizał mi pupci..a ja tak bym chciała może teraz go namówię;D strasznie mnie podnieca, sama myśl o tym sprawia że wzrasta libido;D
                  ja mam podobny kłopot z moją Panią
                  broni swojej kakaowej dziurki jak niepodległości, ile to już podstępów, zasadzek, podchodów i podjazdów zastosowałem aby się tam dostać i nic ...
                  a mnie na samą myśl o takiej zabawie zdecydowanie rośnie tętno

                  Skomentuj

                  • marvick_75
                    Świntuszek
                    • Feb 2010
                    • 59

                    powiem tylko tyle ze patrzac na foty lub ogladajac filmy xxx i bedac w stanie "podwyzszonego cisnienia"smiem twierdzic ze zaczyna mnie to krecic wiec w najblizszym czasie chyba sie przelamie i ta dziurka bedzie plonac w moich ustach
                    .........nylon fetish fan........

                    Skomentuj

                    • guptasek
                      Świętoszek
                      • Nov 2009
                      • 16

                      Nie kręcą mnie zupełnie takie zabawy i uważam, że nie są mi do szczęscia potrzebne.
                      Małe ciałko, wielki zbok ;]

                      Skomentuj

                      • Predator22
                        Świętoszek
                        • Jun 2005
                        • 41

                        to jest niesamowicie podniecające. Na filmach podobają mi się akcje gdzie facetowi 2 dziewczyny na klęcząco - jedna robi loda a druga liże tyłeczek. Czy ktoś na forum ma już takie doświadczenia???

                        Skomentuj

                        • totgeliebt
                          Seksualnie Niewyżyty
                          • Feb 2007
                          • 263

                          Ja na początku się trochę wstydziłam, ale uwielbiam teraz Mój chłopak ma po prostu fetysz mojego tyłka, więc wszystko pasuje idealnie

                          Skomentuj

                          • ormus
                            Świętoszek
                            • May 2010
                            • 13

                            Kręci, zarówno będąc stroną bierną, jak i aktywną. Na razie - z pewnych względów - byłem tylko bierną, ale niedługo to się zmieni. Nie mam jednak wątpliwości, że będzie cudnie wylizać moją dziewczynkę całą, bez wyjątków. Mi sprawiło nieziemską przyjemność, gdy ona to zrobiła, tym bardziej chcę Jej zrobić to samo, bo wiem, z jakimi cudnymi doznaniami się to wiąże. Jej języczek w tym miejscu to jedna z najlepszych pieszczot, jakimi zostałem obdarowany.

                            Aha - i osobiście nie uważam tego za "perwersję". Ale nie mam monopolu na rację, więc nie obrażam się za to, że ten wątek jest w takim dziale.

                            Skomentuj

                            • kamaro10
                              Erotoman
                              • Jul 2009
                              • 374

                              Rimming dla kobiet

                              Pytanie do kobiet czy lubicie jak wam się pieści tylne oczko. A jak któraś z was była lizana tam przez kobietę i faceta to kto to lepiej robi??

                              Skomentuj

                              • julianna
                                Banned
                                • Dec 2006
                                • 1036

                                nie lubię i nie mam porownania

                                Skomentuj

                                Working...