W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Mineta czy palcowa ?

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • -Sukub-
    Seksualnie Niewyżyty
    • Jul 2010
    • 372

    Napisał brunecia
    nie kreci mnie mineta, a moze po prostu mezczyzni od ktorych ja dostalam nie potrafili jej dobrze robic? wiec z mojej strony goruje palcowka
    'Maam tak samoo jak Tyy.' Aż mi się chciało zanucić.
    'Sheila, masz skórę która jest żywą tkaniną z jedwabiu.' <3

    Skomentuj

    • Misiunia3
      Erotoman
      • Feb 2009
      • 462

      Po ostatnich przeżyciach łóżkowych stwierdzam, że seksu bez minetki i palcówki sobie nie wyobrażam! Jedynej rzeczy, której nie toleruje w tych wypadkach to wtedy kiedy facet mnie lekko i przez chwilkę mizia drażniąc się tylko ze mną
      Grzesznica...

      Skomentuj

      • Sexy_man
        Perwers
        • Feb 2007
        • 1163

        Napisał Aśka
        chociaz jakby sie tak zastanowić to .. partner ją robi zanim ja o niej pomyslę
        Nie wiem czemu, ale zawsze mnie rajcowało dodatkowo odczytywanie moich pragnień przez partnerkę w czasie pieszczot. To takie niesamowite, gdy bez wypowiedzianego słowa, odczuwasz cudowną przyjemność.
        Korzyścią bycia inteligentnym jest to, że można zawsze udawać głupca, podczas gdy sytuacja odwrotna jest niemożliwa.

        Skomentuj

        • Jeronimo_
          Erotoman
          • Feb 2010
          • 393

          Słyszałem, że w moim wykonaniu minetka jest genialna (zapewne zasługa to mojego języka ile już pieniedzy dzięki niemu zarobiłem serio). A palcówki chyba nigdy nie lubiłem nawet specjalnie, więc odpowiedz jest jasna.
          "purposelessness is my purpose"

          Skomentuj

          • brunecia

            Napisał Jeronimo_
            Słyszałem, że w moim wykonaniu minetka jest genialna (zapewne zasługa to mojego języka ile już pieniedzy dzięki niemu zarobiłem serio). A palcówki chyba nigdy nie lubiłem nawet specjalnie, więc odpowiedz jest jasna.

            proponuje zalozyc szkole nauki robienia minetki a ja potem chętnie poznam jakiegoś pana z certyfikatem Twojej szkoły hihihi

            Skomentuj

            • jerzy73
              Świętoszek
              • Aug 2009
              • 28

              Ja robię minetkę paluszkiem... takie 2 w 1.

              Skomentuj

              • Holy inquisitor
                Erotoman
                • Aug 2009
                • 756

                Napisał jerzy73
                Ja robię minetkę paluszkiem... takie 2 w 1.
                I pocą Ci się tak ręre, że kobitka myśli, że to twoja ślina

                Skomentuj

                • RedBlooded
                  Świętoszek
                  • Apr 2007
                  • 12

                  Ale po co wybierać skoro można mieć i rybki i akwarium?

                  Uwielbiam takie pieszczoty i jeśli tylko jest taka możliwość mój partner po prostu płynnie przechodzi od minetki w palcówkę lub pełny stosunek. W zależności od tego na co obecnie mamy ochotę.

                  Sama palcówka też jest genialna, ja mam na szczęście faceta z wyczuciem który poznał moje tempo i dzięki temu mam z tego mnóstwo frajdy. I orgazm przy okazji

                  W top 10 znajduje się pozycja w której on siedzi między moimi rozłożonymi nogami robiąc palcówkę i patrząc jednocześnie jak sama robię sobie dobrze. Mruuu...
                  A bad woman is a sort of woman a men never gets tired of...

                  Skomentuj

                  • sztangista4
                    Świętoszek
                    • Oct 2010
                    • 2

                    witam , to moja pierwsza wypowiedz tutaj na forum. mzoe nie wypowiedz bo pytanie ;p ogladajac filmy i owogle znajac kobiety kazdy wie ze mineta jest czyms wspaniałym dla kobiet, prawie kazda to mowi ze to lubi uwielbia dla nie ktoych nie odłączna przy grze wstepnej, ale moja k0obieta nie lubi tego nie sprawia jej to przyjemnosci, nie chce tego i koniec mozecie mi wytlumaczyc dlaczego tak jest ?? moze sa jeszcze jakies wyjątki ??

                    Skomentuj

                    • Ahead
                      Ocieracz
                      • Sep 2010
                      • 188

                      Sztangisto4, może kiedy zaczynasz ją lizać, nie jest jeszcze dość podniecona
                      i wtedy zamiast przyjemności odczuwa ból. Łechtaczka jest bardzo wrażliwa i być może robisz to zbyt energicznie na początku. A może zwyczajnie Twoja dziewczyna czuje się skrępowana tą sytuacją. Zapytaj ją dlaczego, ale absolutnie nie w stylu "wszystkie lubią, a ty nie". Niech powie Ci co jej przeszkadza. A wyjątki są we wszystkim.

                      Skomentuj

                      • sztangista4
                        Świętoszek
                        • Oct 2010
                        • 2

                        no włąsnie to jest problem, gra wstepna super czasami rozgrzewamy sie bardzo dlugo i nic, pytalme ona sama powiedziala ze nie wie ale robie to na darmo bo ona przyjemnosci wiekszych z tego nie ma ;p

                        Skomentuj

                        • Kasiek87
                          Świętoszek
                          • Feb 2009
                          • 26

                          Sztangista, może naprawdę za tym nie przepada? Dla mnie to też nie jest ukochana pieszczota, owszem, przyjemne, ale bez szału. Wolę pieszczoty palcami pochwy. Ludzie są różni i różne rzeczy lubią

                          Skomentuj

                          • Venera

                            Ja osobiście wolę palcówkę, choć dobra minetka nie jest zła...

                            Skomentuj

                            • MyOfMy
                              Świętoszek
                              • May 2010
                              • 30

                              gdyby tak moja lubiła palcówkę, to chętnie bym patrzył... lecz woli jak jej alfabet grecki odwalam ) językiem
                              a co gdyby tak odmienić swoje życie

                              Skomentuj

                              • Sasuke
                                Świętoszek
                                • May 2009
                                • 8

                                Jeśli chodzi o robienie ... To zdecydowanie doceniam trud Francuzów i dziękuje im za rozprzestrzenienie tego rodzaju pieszczoty !
                                Utnapisthim w biblii nazywa się Noe, ale jak wytłumaczyć to, że o Utnapisthimie pisali 5 mileniów wcześniej ?

                                Skomentuj

                                Working...