W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Minetka: jak się do niej zabrać?

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Siemin
    Świętoszek
    • Jan 2007
    • 6

    #91
    no co tu gadać ściągasz jej baty i dajesz

    Skomentuj

    • julianna
      Banned
      • Dec 2006
      • 1036

      #92
      Napisał Łobuz
      Na początku wolniutko całując całe ciało....
      Powolutku zdejmuję majteczki nie przestając całować....
      Jadę omijając muszelkę po nużce do kolanek i z powrotem....
      delikatnie potem całuję całą cipeczkę... takie muśnięcia... delikatne i nieśmiałe....
      po chwili pierwsze liźnięcie....
      delikatniusie....
      wolniutko zaczynam lizać wargi i przechodzę bardzo głęboko, jak najgłębiej mogę wsadzić języczek.Tam troszeczkę poświdruję....
      wylizując i połykając wszystko co z niej wycieknie....
      potem delikatnie liżę łechtaczkę, najpierw przez skórę która jest na niej potem podnoszę naskórek i delikatnie mocno poślinionym językiem zaczynam ją pieścić....
      jak czuję jak zaczyna drżeć zwalniam.... staram się podtrzymać tą chwilę...
      pieszczę ją obok.... całuję... i wprowadzam w życie co tylko mi do głowy przyjdzie....
      spijając wszystko co z niej wypłynie.... i delikatnie przy tym mrucząc...
      Uwielbiam jej smak, jest taki niepowtarzalny, niesamowity....
      Warto spróbować!tego się nie żałuje!!!
      bardzo dobra technika, ta instrukcja powinna każdą dziewczynę doprowadzic do orgazmu, napisane bardzo dokładnie i szczegółowo, az chce sie czytać

      Skomentuj

      • S-H-E
        Świętoszek
        • May 2007
        • 10

        #93
        przychylam sie do wypowiedzi Julianny .
        Czytanie , czytaniem , ale az sie chce sprobowac tej ze techniki
        Nied obórse ksupow odujetr udnoś cizczy taniem. Nie rozumiesz? Czytaj sylabami

        Skomentuj

        • heniek19
          Świętoszek
          • Jul 2007
          • 1

          #94
          ehh każda kobieta inaczej lubi słuchajcie ja mam taki problem, Moje wcześniejsze partnerki lubiły podczas palcówki jak pieszczę ich łechtaczkę, teraz mam pannę która jest naprawdę jakaś inna, nie lubi jak jej pieszczę łechtaczkę tylko chce żebym zszedł niżej i tam pieścił i mówi żebym to robił mocniej ehh nic z tego nie rozumiem, z innymi kobietami było lepiej, jakoś można było je zaspokoić a z nią to jakaś inna akcja :/ poratujcie mnie troszq

          Skomentuj

          • laleczka12
            Świntuszek
            • Jul 2007
            • 71

            #95
            Napisał Asiulek
            JEszcze dodam ze lubie gdy ruch jezyka w mojej myszce przypomina ruch penisa podczas sexu Lubie tez gdy lize moj skarb, a paluszki tez sa w "akcji" <==ale to nie kazda dziewczyna lubi;P


            ja lubie

            Skomentuj

            • Amaretsu
              Świętoszek
              • Jan 2007
              • 31

              #96
              To całkiem jak z facetami - jak po całym dniu sie nie umyje tylko loda każe sobie robić, tez nie jest smaczny tylko ochydny

              Skomentuj

              • Sabotain
                Świntuszek
                • Feb 2007
                • 67

                #97
                Za pierwszym razem gdy miałem się do tego zabrać byłem no bardzo ze stresowany że mi nie będzie smakować, że zapach mnie odstraszy i wogóle... Gdy już się zabrałem pierwsze 10 sekund były no takie... odpychające... ale jak już tak zmoczyłem jej muszelke (oblizałem ze tak powiem ) Zaczeło mi się to podobać "Zasmakowało mi" I nie chciałem przestać ...
                Gdyby Bóg nie wymyślił orgazmu, ludzie zaj***li by się na śmierć...

                Skomentuj

                • Vaniliowy_Joe
                  Ocieracz
                  • Jul 2006
                  • 156

                  #98
                  gdy sie ma wątpliwości co do smaku... najlepiej podczas pieszczot wsadz jej paluszka w szparkę, tak żeby był umoczony dokładnie soczkami i patrząc kobiecie prosto w oczy, powoli podnies palec do ust i obliz go i wyssij.
                  poznasz smak i podziałasz na wyobreznie swojej dziewczyny... Zadziała.. gwarantuję

                  Skomentuj

                  • Dolla
                    Świętoszek
                    • Jul 2007
                    • 16

                    #99
                    hm... ale jest jeszcze jedna sprawa, znam facetów, co nie lubią robić minetki, twierdzą że to jest nie smaczne, a zapach... "nie ładny" , ale znam też i takich, któży twierdzą że to jest poprostu "niebo w gębie" Zapach mmmm.. a smakuje jak malinka, i mogli by to robić cały czas. Technika, jestem dziewczyną, heh, a raczej już kobietą, uwielbiam minetke, sama przyjemność, a pierwszy raz, gdy robił mi minetke.. to się oczywiśce przed tym wykąpałam, żeby złagodzić ten zapach.. ale polecam też minetke pod prysznicem wtedy jest naprawde super

                    Skomentuj

                    • laleczka12
                      Świntuszek
                      • Jul 2007
                      • 71

                      mysle ze smakuje jak cukierki malonowe, a czasami jak arbuz

                      Skomentuj

                      • meras
                        Świętoszek
                        • Jul 2007
                        • 1

                        hmm jak smakuje ?cudownie! moja laska lubi jak jej to robie ! delikatnie caluje bzuszek zdejmuje majteczki a ona juz sie wygodnie uklada hehe i potem zanuzam jenzyczek i smakuje to co dobre !!!najlepiej jest jak delikatnie sie masuje uda partnerki robiac minetke naprawde jej jest jak w7777777777777niebi !! a ten text ...zdejmuje jej bety i jade ))to hmm do pan stojacych na trasach szybkiego ruchu !! pozdro dla wszystkich!

                        tak wlasnie !!!!!!!tak smakuje

                        czemu niedasz dotknac ?? daj a nie pozalujesz zobaczysz!!
                        Edytuj posty!A.
                        0statnio edytowany przez Astraja; 27-07-07, 17:37.

                        Skomentuj

                        • nicniewiem
                          Świętoszek
                          • May 2007
                          • 39

                          do autora

                          nie bój się smaku, bo nie ma czego, jestem przekonany,że napewno Ci sie spodoba. jak ja próbowałem za pierwszym razem, to bez namysłu wpadłem między wargi mojej koffanej, nie miałem żadnych zachamowań, poprostu ściągnąłem gacie i do roboty Tobie tez tak radze, powodzenia.

                          Skomentuj

                          • wace
                            Świętoszek
                            • Apr 2012
                            • 2

                            ja zabrałem sie bardzo delikatnie i bardzo to polubiłem smak dla mnie lepszy niz czekolada moja pani tez nie potrafiła sie przełamać wolała klasyke nie wiem czym było to spowodowane ale nie ważne teraz potrafi obudzić mnie w nocy pytaniem czy bym sobie nie polizał. ale i tak lubi jaj bardziej jaj ja ja budzę w ten sposób

                            Skomentuj

                            • wace
                              Świętoszek
                              • Apr 2012
                              • 2

                              gadasz głupoty 69

                              Skomentuj

                              • hardkor
                                Ocieracz
                                • May 2007
                                • 112

                                tez mam problem z minetką tylko że mam krótki język i duży nos i albo boli mnie wiązadełko pod językiem albo nie mogę oddychać bo mam nos wklejony w myszkę

                                Skomentuj

                                Working...