W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Minetka: jak się do niej zabrać?

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • slaw
    Świętoszek
    • Aug 2006
    • 15

    #76
    Napisał oczko:)
    pozycja tzw. "panienka z okienka" pozycja stojaca meżczyzna wchodzi w kobiete od tylu okienko-parapet o ktory sie mozna oprzec rekami trzeba uwazac na roznice wzrostu ale dowolnosc ruchow nie jest ograniczona polecam
    ee tam to jest klasyczna pozycja ''na wyglądacza'' tak robilismy z moja panienka jak bala sie ze ją zaskocza rodzice jakby niespodziewanie wrócili do domu

    Skomentuj

    • krzysztofg88
      Świętoszek
      • Dec 2006
      • 1

      #77
      robienie minetki dziewicy

      Witajcie.
      moja dziewczyna jest dziewicą sam to sprawdziłem, nie zamierzamy współzyć.
      moje pytanie dotyczy chorob przy robieniu minetki. czy mozna się zarazić?

      Skomentuj

      • julianna
        Banned
        • Dec 2006
        • 1036

        #78
        jesli jest chora na jakąś chorobe weneryczną to tak

        Skomentuj

        • Mlodzieniasze
          Świętoszek
          • Dec 2006
          • 3

          #79
          Napisał baybe91
          Słuchajcie ludzie... moj ukochany robil mi ta przyjemnosc pare razy i bylo cudownie... ale tak... to nie zalezy od tego jak sie to robi i jak to smakuje... bo jezeli ktores z was czyli albo partner albo partnerka beda w zlym stanie psychicznym lub tez beda mieli zly dzien to nawet najlepsza metoda i miejsce i zapach nic nie dadza...
          Sadze ze to wiele takze zalezy od nastroju i tego co do siebie czujecie. Owszem mozna to zrobic bez uczucia tylko dla zaspokojenia swoich potrzeb ale to juz nie to samo bo jezeli miedzy wami jest jakies uczucie to obiecuje ze bedzie owiele lepiej i przyjemniej ze wzgledu na podswiadomosc z kim dana czynnosc sie dzieje tyle mam do powiedzenia
          Życze powodzenia
          Po nicku wnioskuje iz jestes w 3 klasie gim. Nie za wczesnie? Ja codziennie mam nadzieje i marze, ze mi sie uda zaliczyc ten pierwszy raz, ale jak sobie wyobraze, ze stoi przedemna naga super laska i chce zebym ja zadowolil to dochodze do wniosku chyba bym uciekl ze strachu, ze nie podolam czy cos Wiec poki co nie staram sie jakos o to Przyjdzie z czasem mam nadzieje hehe

          Skomentuj

          • 69Gwiazdeczka
            Świntuszek
            • Jan 2007
            • 47

            #80
            Moj chlopak to lubil A najwieksza przyjemnosc sprawia hmm.. Wiem, ze denerwowalo mnie, jak omijal to miejsce i piescil najpierw okolice Czasem za dlugo

            Skomentuj

            • zabrze69
              Świętoszek
              • Sep 2006
              • 9

              #81
              A to jest najlepsze pieszczenie kobiety jezyczkiem i wspomaganie sobie paluszkiem .By pisia była słodka kobieta musi jesc owoce a nie ostre potrawy.Ale z halsem nie sprawdzałem a sprawdze.Pozdrawiam dawaczy rozkoszy cipeczkom słodkim!

              Skomentuj

              • Bouncy Dee
                Ocieracz
                • Dec 2006
                • 143

                #82
                Napisał rojze
                Ja nie mam za bardzo zaufania do książek tego typu. Szczerze mówiąc, większość nowych rzeczy w łóżku wymyśliłam sama... a często gdy korzystałam z gotowych rad- po prostu nie wypalało.
                Brawo i tak powinno byc. W ksiazkach tego typu najczesciej bylo napisane, to co ja juz wiem, tyle, ze w bardziej zagmatwany sposob .
                Kocham OLDCHOOL...
                Kocham STARE CZASY...

                Skomentuj

                • motyl88
                  Świętoszek
                  • Feb 2007
                  • 3

                  #83

                  ha ! debiutant, a co Licze jednak na Wasze zrozumienie

                  Ogolnie jakis juz czas przegladam to forum, choc udzielac sie musze zaczac chyba od teraz.

                  Moj problem dotyczy takiej oto sprawy: Wraz ze swoja dziewczyna mamy za soba juz pierwszy sex oralny. Tzn ja mam, bo to ja zajmowalem sie moja Piekna no wlasnie - mam pewne watpliwosci co do tego, czy 'zdalem egzamin' Byl to zarowno moj pierwszy raz, jak i Jej. Tak czy tak odnioslem wrazenie, ze nie bylo tak, jak byc powinno. Oczywiscie Ona mowi ze bylo dobrze i w ogole, ale moze z racji ze jestem perfekcjonista, zdaje sobie sprawe, ze MUSI byc lepiej
                  Wydawalo mi sie, ze trwalo to zbyt malo czasu... nie wiem, z jakies 7 min , czulem, ze bylo 'mokro', pare razy westchnela. Najgorsze bylo jednak to, ze nie wiedzialem do konca jak sie za to zabrac. Wszytko bylo chaotycznie... A ! i z tym wiaze sie moje najwazniejsze pytanie Jak znalesc lechtaczke ? Bo rozumiecie, ciemno jest to i Ja ciezko znalesc Mam nadzieje, ze rozumiecie moj problem. Dzieki za odp.

                  Pozdrawiam.

                  Skomentuj

                  • Nawyk
                    Świętoszek
                    • Feb 2007
                    • 16

                    #84
                    Co do pierwszej części postu... Idź na jakość nie na ilość, jeśli dobrze to zrobisz to i 7 min wystarczy Tylko coś mi lata po głowie ta reklama piwa z "biorą na metry" - chyba najfajniej i ilość, i jakość
                    Napisał motyl88
                    Jak znalesc lechtaczke ? Bo rozumiecie, ciemno jest to i Ja ciezko znalesc

                    Pozdrawiam.
                    Jak mawiają "te mądrzejsze", "to taki mały guziczek" i trzeba wiedziec kiedy go "nacisnąć" nie rozumiem czemu takie pytanie w tym topicu. Od takich spraw jest Wikipedia i książka od biologii, Stary Przecież nikt Ci tu tego nie narysuje..

                    Lacuna Coil - Swamped Comalies

                    Skomentuj

                    • gregory
                      Ocieracz
                      • Aug 2006
                      • 100

                      #85
                      jesli raz jej już spróbujesz to ci zasmakuje chyba że jesteś chorobliwym estetą... żeby ją troche rozgrzać to na początek możesz użyć samych paluszków,potem delikatnie językiem długo zwiedzaj okolicę a na koniec wjedź na górkę rozkoszy,jak już będzie rozgrzana to paluszkiem drażnij rytmicznie punkt G i słuchaj co do ciebie mowi i o co cię prosi.
                      Sukces murowany!
                      kobieta, która przynosi rankiem piwko na kaca jest nie tylko mądra, ale i piękna!

                      Skomentuj

                      • jasiu31
                        Świętoszek
                        • Feb 2007
                        • 2

                        #86
                        minetke zrobic to nic prostszego ale zrobit tak jak ja to wymyslilem to jest problem,mam ochote spuscic sie swojej dziewczynie do srodka ,a ona zeby mi siadla zaraz po moim orgazmie na twaztak zebym mogl ja polizac pytanie tylko czy nie zwymiouje jak wplynie mi sperma do ust????

                        Skomentuj

                        • Lubartowiak
                          Erotoman
                          • Oct 2006
                          • 487

                          #87
                          Skoro masz taką fantazję to dlaczego zakładasz ,że mógłbyś zwymiotować? Przecież to tylko sperma a nie jakiś shit...
                          "Są ludzie, którzy nigdy nie byliby zakochani, gdyby nie słyszeli o miłości" La Rochefoucauld

                          Skomentuj

                          • universe
                            Świntuszek
                            • Apr 2006
                            • 51

                            #88
                            Nie chciałem zakłądać nowego tematu...więc podepne się pod ten..otoż...moja dziewczyna ma wszędzie łąskotki...uwielbiam jej robić minetke ale ją to łaskocze za bardzo i koniec przyjemności...co zrobic...jak zrobic zeby nie łaskotało ją to i ogołnie jak można pozbyć się łaskotek na prawie całym ciele...

                            Skomentuj

                            • universe
                              Świntuszek
                              • Apr 2006
                              • 51

                              #89
                              Czasami nie mam okazji bo juz ma dosc na poczatku jak tylko dotkne jezykiem... a moze jakos powinienem jej bardziej rozszezyc nogi zeby nie laskotac twarza..... pomyslow mi brak...

                              Skomentuj

                              • Łobuz
                                Seksualnie Niewyżyty
                                • Apr 2007
                                • 218

                                #90
                                jak pozbyś cię łaskotek to nie wiem spróbuj jakiś balsamik czy coś takiego.
                                a co do zabrania się do tego może spróbujesz jak partnerka na klęcząco lub stojąco wypnie Ci się.
                                Może tak uda Ci się....
                                Całe szczęście są takie bez łaskotek.....

                                ....a co do pytanka Mimusia:
                                Moja pierwsza minetka u panny z bujną fryzurką... było niesamowicie tylko włoski między zębami zostały...
                                Potem brałem się już tylko za wydepilowane lub ogolone....
                                Na początku wolniutko całując całe ciało....
                                Powolutku zdejmuję majteczki nie przestając całować....
                                Jadę omijając muszelkę po nużce do kolanek i z powrotem....
                                delikatnie potem całuję całą cipeczkę... takie muśnięcia... delikatne i nieśmiałe....
                                po chwili pierwsze liźnięcie....
                                delikatniusie....
                                wolniutko zaczynam lizać wargi i przechodzę bardzo głęboko, jak najgłębiej mogę wsadzić języczek.Tam troszeczkę poświdruję....
                                wylizując i połykając wszystko co z niej wycieknie....
                                potem delikatnie liżę łechtaczkę, najpierw przez skórę która jest na niej potem podnoszę naskórek i delikatnie mocno poślinionym językiem zaczynam ją pieścić....
                                jak czuję jak zaczyna drżeć zwalniam.... staram się podtrzymać tą chwilę...
                                pieszczę ją obok.... całuję... i wprowadzam w życie co tylko mi do głowy przyjdzie....
                                spijając wszystko co z niej wypłynie.... i delikatnie przy tym mrucząc...
                                Uwielbiam jej smak, jest taki niepowtarzalny, niesamowity....
                                Warto spróbować!tego się nie żałuje!!!

                                Edytuj posty! A.
                                0statnio edytowany przez Astraja; 16-04-07, 10:33.

                                Skomentuj

                                Working...