W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Klapsy, Lanie?

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • SUPERKONESER
    Świętoszek
    • Jul 2011
    • 28

    fajne, jak nie planowane, przypadkowe,

    Skomentuj

    • Elizabethh

      Poproszę

      Skomentuj

      • Kolekcjoner

        Napisał Elizabethh
        Poproszę
        Ok, wypnij pupę

        Skomentuj

        • wwino
          Świętoszek
          • May 2012
          • 3

          Klapsy i duszenie to mój fetysz Zachowuje się podobnie jak Rocco Siffredi podczas seksu.

          Skomentuj

          • krys1918
            Świętoszek
            • May 2012
            • 29

            nie ma nic lepszego jak wypięta kobieca PUPA!! aż sama prosi się o klapsa!!
            Ale nic poza tym
            Kobieta nigdy nie widzi, co się dla niej robi. Zawsze dostrzeże, czego się nie robi!

            Skomentuj

            • Kolekcjoner

              Również uwielbiam dać soczystego klapsa, a najlepiej kilka, w wypietą w moja stronę gołą pupę... Zdarza się okrasić całe zajście jakimś "ciepłym" epitetem

              Skomentuj

              • pannaanastazja
                Erotoman
                • Jul 2011
                • 396

                Uwielbiam, strasznie mnie to kręci zresztą nie ukrywam że już nie raz miałam z tego powodu cały tyłek siny. Mój FF mówi że gdy dostaje klapsy zaczynam być bardziej agresywna w łóżku
                „(...) ludzie mają wrodzony talent do wybierania właśnie tego, co dla nich najgorsze.”

                Skomentuj

                • Mamuśka
                  Świętoszek
                  • Feb 2012
                  • 37

                  Klapsy Jak najbardziej, ale tylko w jedną stronę. Ja mężowi czasem zaserwuję, ale nie w łóżku, tylko od tak, przechodząc obok i dając zaproszenie na więcej Podczas seksu częściej mam ochotę go zdzielić w twarz a nie w tyłek, to mi się wydaje jakieś takie śmieszne. Mnie klapsy w łóżku uaktywniają, od razu mam ochotę na więcej perwersji i szybsze tempo.

                  Skomentuj

                  • Lex31
                    Seksualnie Niewyżyty
                    • Nov 2009
                    • 395

                    Napisał Mamuśka
                    Klapsy Jak najbardziej, ale tylko w jedną stronę.(...)
                    Znaczy w lewy czy prawy półdupek?

                    Odbity na tyłku, czerwony ślad, działa na wyobraźnię. Oczywiście nie musi to być wyłącznie ślad po dłoni.
                    friggin' in the riggin', there was fu*k all else to do...

                    Skomentuj

                    • Marlene
                      Świętoszek
                      • Jul 2012
                      • 41

                      Ja też przyznaję się bez bicia, że uwielbiam tego typu zabawy, niesamowice mnie to podkręca

                      Skomentuj

                      • MaciusMlody
                        Świętoszek
                        • Jan 2011
                        • 20

                        Ja tam lubie dać mocnego klapsa swojej dwiewczynce. Nawet sama czasem o to prosi.

                        Skomentuj

                        • Marlene
                          Świętoszek
                          • Jul 2012
                          • 41

                          Ostatnio prosiłam mojego ukochanego żeby uderzał mnie w twarz, o dziwo im mocniej to robił tym bardziej mnie to nakręcało. Czy to już dla was zbyt duzo ?

                          Skomentuj

                          • Attyla
                            Seksualnie Niewyżyty
                            • Apr 2012
                            • 235

                            Napisał Marlene
                            Ostatnio prosiłam mojego ukochanego żeby uderzał mnie w twarz, o dziwo im mocniej to robił tym bardziej mnie to nakręcało. Czy to już dla was zbyt duzo ?
                            Nieeee, w końcu to twoja twarz i ciebie boli więc może być więcej
                            "Człowiek jest tyle wart, ile warte są sprawy, którymi się zajmuje." Marek Aureliusz

                            Skomentuj

                            • Kalilah
                              Administrator
                              • Mar 2012
                              • 2723

                              Uwielbiam dostawać klapsy, tak samo ściskanie za tyłek, chwytanie za szyję, ciągnięcie za włosy. Kręci mnie męska dominacja.
                              Ale wszystko ma swoje granice, bicie po twarzy to już dla mnie trochę za dużo

                              (Kochanie - wiem, ze to czytasz - o tej twarzy sobie zanotuj na wszelki wypadek )
                              My life would be so much easier if I wasn't intelligent enough to realize how fucking stupid some people are.

                              Regulamin forum

                              Skomentuj

                              • przyjaciel40
                                Perwers
                                • Jul 2010
                                • 1116

                                no cóż bardzo rzadko się spotyka kobietę uwielbiająca dostać po twarzy a mi się często marzy aby dać parę klapsów po buzi o różnej sile uderzenia
                                Nie dyskutuję z debilem! Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem.

                                Skomentuj

                                Working...