W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Seks w pubach / knajpach / publicznych miejscach

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • djfuckme
    Ocieracz
    • May 2009
    • 124

    czekam na historyjki barmanki ;>
    Chwalę niewinną, lecz wolę inną.

    Skomentuj

    • Sprężynka
      Seksualnie Niewyżyty
      • Feb 2009
      • 265

      Przystanek autobusowy o 4 rano, park i winda

      Ps. Posejdon, może jednak wrzuć tą historyjkę do opowiadań, bo fantazję to Ty chłopie masz
      Pocałuj mnie... zaczaruj mnie...

      Skomentuj

      • Posejdon112
        Świntuszek
        • May 2009
        • 72

        hehe, ale tak bylo naprawde... a te historyjki barmanki to juz nie wiem czy sa prawdziwe ale domyślam się że tak. Przedstawila się od razu na wstępie że pracuje za barem dopiero od niedawna ale za to od dawna jest stałym bywalcem klubu, klientką baru. Miała na sobie sexowną mini z dużym wycięciem i kozaczki czyli coś co bardzo lubie. Do tego bardzo zmysłowo pruszała biodrami tańcząc sobie za barem. Z jednej ze stron baru było wygospodarowane pomiszczenie dla palących (w holandii żeby palić wewnątrz musi być takie pomieszczenie) i tam mogliśmy też sobie troszkę pogawędzić. Jej kolega sąsiad czekał żeby ją odwieźć do domu, chwaliła go za kreatywność hehe ,ponoć skonstruował u siebie sexmaszyna która jest w stanie dać niewyobrażalną ilość pchnięć i wbić w cipeczke. Jako jedna z testerek maszyny opowiadała jak wyła z rozkoszy, hehe sam chętnie chciałbym to zobaczyć. Szkoda że była w pracy a nie po pracy i miała podwózkę do domu bo inaczej chętnie by została po godzinach na pożądne pieprzenie. Następna opowieść to o koleżance która wpadła na pomysł że chce być przez nią ostro przerżnięta, no i dziewczyny dały show ku uciesze klienteli. Naprawde bardzo fajne i przesiąknięte sexem miejsce.

        Skomentuj

        • SzkodnikM

          Moja była robiła mi lodzika w autobusie, kinie, parku, samochodzie w środku z jej rodzicami którzy siedzieli z przodu.

          Skomentuj

          • Raine
            Administrator
            • Feb 2005
            • 5252

            I pewnie sprzedawali bilety?


            Jeśli to prawda, to chyba Virtuti Militari powinniście do podziału dostać, czy coś.

            To truly love someone is to strive for reconquering what has already been conquered.




            Regulamin Forum.

            Skomentuj

            • SzkodnikM

              nie wierzysz to nie komentuj. Po co miałbym ściemniać

              Skomentuj

              • itakpowiem
                Seksualnie Niewyżyty
                • Feb 2009
                • 215

                Posejdon: fajnie napisany reportaz, moglbys byc ich przedstawicielem A na serio to jak nazywa sie ten bar ? maja strone internetowa?
                Od jakiegos czasu korci mnie zeby wybrac sie z dziewczyna w takie miejsce, ale obawiam sie ze moze tam byc kupa obslinionych starych onanistow i ich doswiadczone zyciowo partnerki albo jacys napaleni geje, za to twoj opis wyglada wrecz bajkowo

                Skomentuj

                • Posejdon112
                  Świntuszek
                  • May 2009
                  • 72

                  Nie wpuszczaja wszystkich, i czasem trzeba sie odpowiednio ubrac pod klimat imprezy, fakt ze byla przewaga facetow ale o dziwo byli ok i nic im nie brakowalo hehe, wszelka aktywnosc men to men jest zabroniona regulaminem , ogolnie trzeba sie stosowac do regulaminu a nie to znaczy nie! Bar nazywa sie Some Place. Nie jestem przzedstawicielem ale polecam hehe.

                  Skomentuj

                  • itakpowiem
                    Seksualnie Niewyżyty
                    • Feb 2009
                    • 215

                    moze przegapilem, ale jakie to miasto ? co znaczy ubrac pod klimat imprezy ? chodzi o jakies dezajnerskie metro ciuszki :/

                    Skomentuj

                    • Posejdon112
                      Świntuszek
                      • May 2009
                      • 72

                      Bar jest w amsterdamie, a ubranie dla faceta to "minimium black" czyli jak mi wytlumaczyli czarne jeansy i czarna koszula czy t-shirt jest ok, poza tym organizowane sa party tematyczne czyli czasem troche fetyszu wiec trzeba sie pokazac w jakis bardziej odjechanych ubraniach, maja swoja strone ale z tego co widze jest w budowie someplace.nl .

                      Skomentuj

                      • itakpowiem
                        Seksualnie Niewyżyty
                        • Feb 2009
                        • 215

                        dzieki, w Holandii jeszcze nie bylem wiec moze to jest jeden z pretekstow dla ktorych warto sie wybrac.

                        Skomentuj

                        • perwers20wawa
                          Świętoszek
                          • May 2009
                          • 26

                          hmm bardzo lubie takie rozne miejscowki poza lozkiem / domem
                          przerabialem juz przebieralnie, 3 parki w warszawie (na laweczce, czasami po zmroku czasami nie), kinie tez sie zdarzylo kilka razy - co prawda nic z filmow nie pamietam nawet tytulow, (zalezy od liczby widzow ;p, nie za duzo ale tez nie za malo zeby byla adrenalinka),

                          palcowke na przystanku w centrum nie wiem czy zaliczac

                          bardzo w takich sytuacjach pomocne sa spodniczki, spodnice itp ;p ubiory z ulatwionym dostepem

                          ogolnie na mojej liscie sa jeszcze winda, sauna, i roznego rodzaju przebieralnie ;p, czekaja na wlasciwa chwile i na wlasciwa osobe poki co

                          pozdrawiam wszystkich ktorych kreca takie zabawy
                          Przeczytam uważnie regulamin,
                          Przeczytam uważnie regulamin,
                          Przeczytam uważnie regulamin,
                          Przeczytam uważnie regulamin...

                          Skomentuj

                          • siostrabasen
                            Ocieracz
                            • May 2009
                            • 177

                            Silverscreen i Polonia w Lodzi- w południe prawie nikogo nie ma

                            Szpital- magazyn- taka mała miła przerwa w pracy

                            Park, las - to chyba standard

                            Komenda Policji-na biurku- nigdy nie zapomnę tej adrenaliny (policjant, którego wtedy odwiedziłam to mój ex)
                            całuję lepiej niż gotuję

                            Skomentuj

                            • oobb
                              Świntuszek
                              • Apr 2007
                              • 61

                              Mileiśmy kulka takich przygód Przymierzalnia sklepowa zaszaleliśmy w pozycji od tyłu na stojąco,innymy razem była minetka z gólśnymi jękami -tutaj chyba dziewczyny sprzedające usłyszały bus pełen ludzi po upraniami palcóweczka...lubimy tak

                              Skomentuj

                              • Rol KA83
                                Banned
                                • Apr 2006
                                • 25

                                W Krakowie również tyle że w
                                Zaćmieniu w toalecie zrobiliśmy to raz za drugim razem kelnerka przerwała dobijaniem sie do drzwi...
                                A poza tym to nad rzeką, w autobusie(laska), w parku(laska), na skate parku.
                                0statnio edytowany przez Rol KA83; 28-06-09, 20:11.

                                Skomentuj

                                Working...