W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Pozorowany gwalt

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Urd
    Świętoszek
    • Aug 2009
    • 29

    Zdarzyło się, nie powiem. Ktoś kiedyś zrobił mi taki prezent na urodziny - doskonale wiedział, że mam na to chętkę i zaskoczył mnie, kiedy już spałam. Coś na oczy, kajdanki na ręce, brzydkie słówka i oczywiści opór z moje strony. Muszę przyznać, że był to jeden z lepszych "razów" w moim życiu.

    Skomentuj

    • AllieM
      Świntuszek
      • Apr 2011
      • 92

      Też bym chciała, żeby było ostro... jakkolwiek nie wiem jak bym to przeżyła bo ja zwykle po trochę gwałtownym cała poobcierana jestem, więc podejrzewam, że na następny dzień bym chodzić nie mogła... ale i tak bym chciała, żeby mnie chwycił za włosy i kazał mi robić to co on zechce... ahh marzenia

      Skomentuj

      • manieek
        Świętoszek
        • Nov 2010
        • 21

        Wpisz sobie na google: seks bez zobowiązań i zaznacz miasto i będziesz miała pełno ofert od Panów którzy chcą się po bzykać i nic więcej

        Skomentuj

        • AllieM
          Świntuszek
          • Apr 2011
          • 92

          Napisał manieek
          Wpisz sobie na google: seks bez zobowiązań i zaznacz miasto i będziesz miała pełno ofert od Panów którzy chcą się po bzykać i nic więcej
          Ale ja już mam faceta I chyba bym się bała spotkać z jakimś obcym facetem, nawet gdybym była wolna.

          Skomentuj

          • hibiku
            Świntuszek
            • May 2010
            • 95

            Przeżyłam próbę gwałtu, cudem się wykaraskałam z sytuacji...Ale nie mam problemu żeby rozróżnić tę sytuację od "gwałtu" - pozorowanej zabawy. Jako że klimaty bdsm bardzo mnie kręcą, to i takie coś do mnie przemawia. Raz nawet się trafiło - choć i tak w wersji lżejszej niż sobie wyobrażałam - dopiero uczymy się na ile możemy sobie pozwolić. I do tego koniecznie potrzeba gigantycznego zaufania.

            Jak sobie przypomnę jak bardzo byłam po wszystkim poobijana, poobcierana, pogryziona, jak dusiłam się przy bardzo głębokim i szybkim oralu, jak wchodził we mnie bez przygotowania... I ten knebel, i darcie ubrań, i trzymanie za włosy... aaaa... mokro;p

            Skomentuj

            • Nolaan

              Eee, na takie coś nie pójdę. Dla mnie nawet pozoracja gwałtu wywołuje autohamowanie, nie mógłbym udawać czegoś takiego. Za bardzo poryty jestem.

              Skoro czasem po ostrzejszym seksie myslę czy aby nie za mocno ją miętoliłem i się martwię i emuję to co by było po czymś takim? No way.

              Skomentuj

              • mihau1
                Świntuszek
                • Aug 2009
                • 57

                Gwałt. Nigdy nie myślałem o tym, żeby wydupcyć obcą dziewczynę znienacka. Ona drze mordę i nie wiem czy chce mocniej, czy w ogóle nie chce. Jakoś nie fajnie. Seks dla mnie powinien być świeży, wykąpany, łóżeczko, dupeczka itp. Ma być uroczo, ochoczo, przyjemnie.... po prostu pysznie (Magda Gessler)
                Życie to nie bajka....

                Skomentuj

                • HansB
                  Ocieracz
                  • Jul 2011
                  • 116

                  To mój ulubiony fetysz. Uwielbiam być gwałcona Uwielbiam, kiedy zrywa ze mnie ubranie i bierze z całej siły ; )

                  z partnerem takie zabawy oczywiście.

                  Skomentuj

                  • analityk
                    Ocieracz
                    • Jul 2011
                    • 188

                    Cholercia, moją też kręci "pozorowany gwałt", ale ja po wczuciu się w rolę nie potrafię dłużej pociągnąć, szybko szczytuję.

                    Skomentuj

                    • Juarez
                      Świętoszek
                      • Aug 2011
                      • 10

                      Napisał OwIeCzKa
                      No o udawany, zabawa, ale dos realna. Oczywiscie sa granice, nie idzie sie zupelnie na zywiol. No ale juz trzezwa jestem.
                      Dokładnie - sam lubię tego typu zabawy (wogóle klimaty S/M) ale znam historie i bywały między ludźmi takie sytuacje że kobieta "po" dochodziła do wniosku że to jednak był "gwałt" (na przykład nagle za bardzo się przeraziła jego dominacją żeby odpowiednio zareagować i dać mu umówiony sygnał) - po czym faceta z którym się bawiła postanowiła za to ukarać w sądzie. I różnie się takie sprawy kończyły.

                      W tym przypadku to że ktoś jest dominantem jest jeszcze bardziej ryzykowne niż bycie "gwałconą" - jak on przekroczy pewien próg. Trzeba się znać - i to dobrze. Ja bym na coś takiego z kimś totalnie obcym raczej nie poszedł.


                      Kuuuuurde jak widzę ile kobiet tutaj to lubi to aż mnie krew zalewa ze świadomością że moja na coś takiego się nigdy nie zgodziłaby. Fucking fuck!
                      0statnio edytowany przez Juarez; 26-08-11, 00:28.

                      Skomentuj

                      • psyclone
                        Świntuszek
                        • Feb 2009
                        • 94

                        Moja była uwielbiała takie zabawy. Mocno wczuwaliśmy się w role i zawsze wychodziliśmy z tego posiniaczeni, pogryzieni... i nieziemsko usatysfakcjonowani Grunt to wcześniej dobrze porozmawiać, czego po sobie oczekujemy, co nam wolno, czego nie, w jaki sposób mamy dać sobie do zrozumienia, że któraś strona przegięła (w końcu w scenie gwałtu krzyki "przestań", "zostaw" są częścią zabawy). Rozkręcaliśmy się w tym klimacie długo, z każdym razem będąc coraz sprawniejsi i coraz lepiej realizując fantazję.
                        ʎuoɔǝɹʞɐz ǝɥɔoɹʇ ɯɐʍʎq

                        Skomentuj

                        • dolarxyz
                          Erotoman
                          • Mar 2010
                          • 578

                          I ja również lubię tego typu zabawy. Oczywiście pozorowane Oboje jesteśmy po tym nieziemsko spełnieni.
                          Kto pod kim dołki kopie......

                          Skomentuj

                          • ja_pytam
                            Ocieracz
                            • Feb 2009
                            • 102

                            Nawet pozorowany może wywołać blokady w seksie potem.

                            Skomentuj

                            • Anuszka
                              Banned
                              • Sep 2011
                              • 401

                              Pozorowany gwałt nie jest zabawą dla ludzi rozchwianych emocjonalnie, nowych par ani słodkich, wrażliwych dziewczątek. Dobrze upozorowany gwałt wyzwala w kochankach skrywane, zwierzęce instynkty i absolutnie może sie zdarzyć, że zabawa wymknie się spod kontroli. Nigdy nie masz gwarancji, że ostrze się nie omsknie.
                              0statnio edytowany przez Anuszka; 31-03-12, 19:37.

                              Skomentuj

                              • Lilith_666
                                Seksualnie Niewyżyty
                                • Nov 2011
                                • 386

                                Pozorowany gwałt jak najbardziej.
                                "Lepiej skończyć w pięknym szaleństwie niż w szarej,nudnej banalności i marazmie."
                                Witkacy

                                Skomentuj

                                Working...