W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

To teraz czas na kazirodztwo?

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Motywatore
    Erotoman
    • Jun 2006
    • 639

    #46
    Takie praktyki są częste w Japoni (szczególnie matka-syn):
    Opisane w artykule:

    Latest news coverage, email, free stock quotes, live scores and video are just the beginning. Discover more every day at Yahoo!


    Poniżej przetłumaczony kawałek (powyższego artykułu) w translatorze- (nie chciało mi się pisać)


    "Pokrywając te zainteresowania są japońskimi zwyczajami z co - spanie i co - kąpiel. Od dzieciństwa naprzód, dzieci co - spać z dorosłymi do wieku dziesiątej i dużo kontynuuje praktykę do wieku piętnastej. W soine, matka co - spać z jej niemowlęciem do wieku trzeciej, zwykle z spaniem ojca, gdzie indziej. Kiedy inne dziecko przychodzi, starsze dziecko zwykle zaczyna się do co - spać z jego ojcem. "Skinship," naciskanie skóry stracić skórę, ciało do ciała, jest tradycyjnie częścią co nasennego doświadczenia. Intensywna cielesna przyjemność doświadczyła podczas co nasenni oddziaływać na japońskie dzieci tak znacząco, że oni rozwijają fiksację na ich rodzicach i często kontynuują spać obok nich nawet jako dorośli.

    Co - kąpiel jest jednakowo znacząca, kontynuując do wieku szóstej i. Matki czasami myją ich dzieci nawet, gdy oni dotarli do wieku dojrzewania. Chociaż seksualne motywacje żywo są wyprzeć się podczas tych działalności, badanie ujawnia wzór, który idzie pod rękę co - spanie i co - kąpiel do kazirodztwa. Dla chłopców, ta kazirodcza działalność z matką jest tak urazowa, że pojęcie seksualności z innymi kobietami jest odrażające, małżeństwo jest często niemożliwe i lęk impotencji są wspólni. Nawet przyznany, że kazirodztwo nie następuje w wielu przykładach, podniecenie libidinal doświadczone przez japońskie dzieci podczas tych doświadczeń jest ekstremalne.

    Przedmiot tych erotycznych i czasami kazirodczych spotkań jest oczywiście satysfakcją z intensywny seksualny i potrzeby zależności japońskich matek, niż dobrobyt ich dzieci. Spleśniały od małżeńskiej frustracji i tęsknoty unrequited, więź, która łączy japońskie matki do ich dzieci jest wysoce sexualized; ale zwyczaj małżeńskich relacji kiedy dzieci śpią w łóżku z rodzicami wzmacnia erotyczna natura snu nawet dalej. Synowie odpowiadań na tę więź libidinized do matki przez uczucie zasypane. Formacja granic ego, by odróżnić samo od innego jest osłabiona. Rozróżnienia między jaźnią i matką, samcem i kobietą, wewnętrzną i zewnętrzną, są niewyraźne; i emocje zmieniają się między gniewem i pożądają, strach i pokładać ufność. Wina przez zmowę i nieodpowiedniość jest dominująca."


    Spotkałem się z artykułem gdzie pyło napisane, iż egzaminy na studia są bardzo trudne i wymagają wiele wysiłku. Matki więc aby ich syn poświęcił się temu bez reszty (przygotowaniom do egzaminów) i nie latał za dziewczynami, zadowalają osobiście swoich synów...

    A poza tym to ojcowie rodzin najczęściej pracują poza miejscem zamieszkania i do domów rodzinnych wracają na weekendy.

    Wydawało mi się że ktoś napisał głupoty ale jak zobaczyłem jakie i ile filmów erotycznych (nie poronograficznych) na ten temat jest to może to być racjonalne i realne podstawy:

    0statnio edytowany przez Motywatore; 29-07-07, 22:57.

    Skomentuj

    • _LotH_
      Świntuszek
      • Jul 2007
      • 78

      #47
      po 1 zanim zaczniesz pisac bzdury pobadaj lepiej historie i obyczaje japońskie po
      po 2 jak chesz tłumaczyć artykuły z japońskiego to naucz się tego języka, a nie wrzucasz jakies syficzne tłumaczenie z jakiegoś gównianego tłumacza internetowego[tego sie nie da czytać]

      Anatawa baka desu Motywatore-san!!!
      Wkarimasu desu ka?
      A prosiłem grzecznie...

      Skomentuj

      • Motywatore
        Erotoman
        • Jun 2006
        • 639

        #48
        Jak widać artykuł jest po angielsku a nie japońsku.
        Kultura Japońska jest bardzo ciekawa, tyle że o "tych" rzeczach powszechnie się nie pisze...

        Skomentuj

        • laleczka23
          Ocieracz
          • Jun 2007
          • 130

          #49
          Ja myśle,że u mnie młode pokolenie w rodzinie jest bardzo tolerancyjne jeśli chodzi o ten temat.Moja siostra np twierdzi,że sex z kuzynem to nie zdrada,ja jednak uważam że z kuzynem to zdrada,ale mimo tej niezgodności zdań bardzo kocham swoją sis.

          Skomentuj

          • geile
            Świętoszek
            • Feb 2009
            • 29

            #50
            seks kazirodczy mnie odrzuca, szczególnie jeśli chodzi o kombinacje typu: córka+ojciec, matka+syn itd. kuzynów czy rodzeństwo jestem jeszcze w stanie znieść, chociaż nie mam prawie żadnego doświadczenia, bo nie mam rodzeństwa, a z kuzynką się całowałam, gdy miałam 10 lat.

            Skomentuj

            • kicia!
              Erotoman
              • Feb 2009
              • 629

              #51
              niech se ludzie kopulują z kim/czym chcą, mnie już coraz mniej rzeczy szokuje..

              Skomentuj

              • Paweł17

                #52
                Co innego kazirodztwo, jesli z kims plci przeciwnej... ale ******twa nigdy nie zrozumiem, toz to choroba jakas.

                Skomentuj

                • nico25

                  #53
                  "pedalwsto"to nie choroba ale homofobia tak i nieuwierzysz ale to można wyleczyć.

                  Skomentuj

                  • incetka
                    Świętoszek
                    • Jun 2009
                    • 1

                    #54
                    czytam te wypowiedzi i same sprzecznosci tu widze. Sama uprawialam seks z bratem i siostra w trujkacie i wiem ze takie zabawy w rodzinie zaczynaja sie juz w dziecinstwie i powoli rozwijaja od dzieciecych zabaw i fascynacji przeciwna plcia no i swoija az to pelnego seksu.

                    z jednym sie zgodze wsystko jest dopuszczalne jesli nie krzywdzi to innych i niema z tego dzieci.
                    0statnio edytowany przez eroticon; 08-06-09, 02:58. Powód: Edytuj!!!

                    Skomentuj

                    • filipek1
                      Świętoszek
                      • Jul 2009
                      • 5

                      #55
                      Napisał Xena
                      Gay'em sie rodzisz, kazirodca sie robisz.
                      po co pisać to samo skoro można zacytowac

                      Skomentuj

                      • Sebastianeczekk
                        Świntuszek
                        • Feb 2009
                        • 51

                        #56
                        Ja mam zdecydowanie konserwatywne poglądy...

                        Geje NIE !!!
                        Lesbijki NIE (choć akurat fajnie wygląda jak się całują)
                        Pedofile NIE !!!
                        Kazirodztwo NIE !!!

                        PS. Natura tu się świetnie broni bo dziecko z pary kazirodczej będzie obciążone wadami genetycznymi, które uniemożliwią dalsze mieszanie tych samych genów...

                        Skomentuj

                        • Nilieth

                          #57
                          Napisał Sebastianeczekk
                          Ja mam zdecydowanie konserwatywne poglądy...
                          I pewnie uważasz, że coś takiego jak ewolucja nie istnieje, a dinozaury to wymysł wujka lucka
                          Napisał Sebastianeczekk
                          Pedofile NIE !!!
                          Się zgodzę w 100%.
                          Napisał Sebastianeczekk
                          Kazirodztwo NIE !!!
                          Fakt. Dziwne, jak się ojciec z córką grzmocą, albo cała rodzinka między sobą, bo zamiast więzi emocjonalnych czują do siebie pociąg seksualny. Szczerze mówiąc mam mieszane uczucia w tej kwestii.
                          Napisał Sebastianeczekk
                          Geje NIE !!!
                          Lesbijki NIE (choć akurat fajnie wygląda jak się całują)
                          A tu już mniej więcej tak:
                          Mleko proszku NIE!!! <bo się sypie a nie leje>
                          Kondensowane NIE!!! <ale nadaje się do ciasta, więc OK>

                          Dziękuj niebiesiom, żeś się jako chłopiec o pociągach homoseksualnych nie narodził, bo z Twoimi konserwatywnymi poglądami miałbyś lekko przerąbane. Zresztą jeszcze nic straconego, jak nie będziesz szanował bliźnich, to pewnikiem się odrodzisz jako jakiś Brandon Fay

                          Skomentuj

                          • Gurgun
                            Erotoman
                            • Feb 2009
                            • 707

                            #58
                            Napisał Belleteyn
                            Akurat jeśli chodzi o "naturę" to zauważ, że w świecie zwierząt zdarzają się zarówno zachowania homoseksualne jak i kazirodcze.
                            Dla tych, którzy nie wierzą i twierdzą, że homoseksualizm jest niezgodny z naturą polecam tę oto krótką lekturę:

                            Gurgun - jaki jest każdy widzi

                            Skomentuj

                            • oczak
                              Erotoman
                              • May 2007
                              • 377

                              #59
                              To ja proponuję zezwolić tylko na związki kazirodcze lesbijskie i gejowskie. Nie będzie problemów genetycznych bo potomstwa nie da się stworzyć. No i dwie całujące się siostrzyczki na wielu facetów działają niezwykle podniecająco.
                              oczak :::: Pragnę życia seksualnego, którego zostałem pozbawiony.
                              --------------------------------------------------------------------------------------------------
                              Erotoman aktywny na forum od połowy 2008 roku.

                              Skomentuj

                              • Yoshua
                                Perwers
                                • Mar 2007
                                • 1374

                                #60
                                no właśnie o to tu chodzi, że według nauki homoseksualizm jest czymś jak najbardziej normalnym i naturalnym, widać więc jak bardzo z nauką się zgadzasz.
                                " - Fajny masz korek od wanny.
                                - Taki tam...
                                - ...Ale gra empetrójki"

                                Skomentuj

                                Working...