W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito).

Kogo tolerować?

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • mikel84

    Ooo, kudłaty misio z lobby prohomofobicznego tutaj wpadł.
    Pozdrowienia dla ciebie od pedałka :*
    Przyzwyczajaj się bo twoje pokolenie na szczęście wymiera.
    A jest to pokolenie nadętych i tępych nietolerancyjnych bufonów zapatrzonych w samych siebie.

    Skomentuj

    • KudlatyMisio
      Świntuszek
      • Jul 2007
      • 56

      Napisał mikel84
      Ooo, kudłaty misio z lobby prohomofobicznego tutaj wpadł.
      Pozdrowienia dla ciebie od pedałka :*
      Przyzwyczajaj się bo twoje pokolenie na szczęście wymiera.
      A jest to pokolenie nadętych i tępych nietolerancyjnych bufonów zapatrzonych w samych siebie.
      Radzę poczytać moje wcześniejsze posty i się zorientować co pisałem bo na pewno nie jestem 'prohomofobiczny'. Tylko anty-idiotyczny. anty-roszczeniowy. Śmieszne jest zarzucanie osobie która ma przyjaciół homofobii - rozbawiło mnie to do łez. Rozumiem że takie było założenie coby poprawić mi nastrój na początek dnia.

      Za pozdrowienia dziękuję ale wolałbym flaszkę albo chociaż czekoladki z alkoholem. Pieniędzmi - walut wszelakich - oraz srebrem,złotem,platyną też nie wzgardzę.

      @zwiąż.
      Marudzisz tylko o fenomenologi(z resztą gdzie ty tu ją widzisz), a nie rozumiesz istot prostych przykładów. Chodzi o ukazanie pewnej nieprawidłowości w myśleniu a nie stworzeniu twardego prawa. W specjalną matematykę czy bogatszą argumentację nie wnikam. Parę czy paręnaście postów wcześniej podawałem prosty dowód matematyczny którego nie byłeś (chyba ty) w stanie zrozumieć więc nie widzę sensu bawić się w takie rzeczy.

      Co się tyczy samego "Nie istnieje żadna prawda" nie przypomnę sobie, ale chyba coś z relatywizmem. Musiałbym dłużej poszukać a nie zbyt mi się chce. Zaciekawiło Cię - szukaj na google.pl ;p
      0statnio edytowany przez KudlatyMisio; 05-03-11, 07:19.

      Skomentuj

      • Ikcindow
        Seksualnie Niewyżyty
        • Feb 2009
        • 323

        Przeczytałem pierwszy post i zadane pytanie w nim " Co jest gorsze....?"
        Idiotyczne pytanie smiem twierdzic, mimo swojego wstretu do ******twa.

        Ale temat jest fajny dla tych co chca sie pow****iac czy wyzyc na innych, czytajac wasze posty

        Optymizmem napawa zdanie "ze hetero wymiera"
        I nasuwa sie nastepne " Co bylo pierwsze hetero czy homo " Bylo by homo bez hetero? Ze hetero by bylo to wiem jednak ktos musial tych zboczencow splodzic.... moze po wodce zagryzana czekoladkami?

        Miejcie tolerancje dla nietolerancych... To dopiero bedzie krok do przodu, postep na miare czasow...
        Twardy jak kamień, nie ufaj ludziom, jesteś sam.
        Tak już zostanie, ludzie to psy i suki

        Skomentuj

        • TwoSoulsAsOne
          Świętoszek
          • Jan 2011
          • 25

          Napisał Ikcindow
          Miejcie tolerancje dla nietolerancych... To dopiero bedzie krok do przodu, postep na miare czasow...
          Moja tolerancja jest tak wielka, żę nawet mam wyrozumiałość dla pseudointelektualnego bełkotu autora postów przyrównujących moja skromną osobę do wiejskich głupków .

          ad rem - ( popiszę się tu powierzchowną znajomością języka Seneki ) - znam kilku gejów, lesbijki niestety żadnej, może za wyjatkiem miłej pani z Daichmana, która wychodziła ze skóry aby zainteresować swoją osobą moja ukochaną.
          Ich orientacja nie powoduje u mnie nerwowych drgawek w ich obecności, z dwoma nawet pracowałem kilka lat i do dzis utrzymuję sporadyczny kontakt. Rozmawiam z nimi o pogodzie, polityce. giełdzie i kacu .. bywaliśmy razem na szkoleniach, konferencjach.
          Grając w paintball jeden z nich trzymając pierwszy raz marker w dłoniach wymiatał tak że mnie, "weterana", tylko maska uratowała przed opadnięciem szczęki.
          Podsumowując ... nie zauważyłem abyśmy się od siebie jakoś drastycznie różnili.

          Natomiast co do parad równości to kwituję je wzruszeniem ramion, podobnie jak marsze górników powiązane z paleniem opon i rzucaniem śrubami, białe miasteczka pielęgniarek, czy wysypywanie zboża przez Andrzeja L.

          EDIT:
          Śmieszne jest zarzucanie osobie która ma przyjaciół homofobii - rozbawiło mnie to do łez.
          To istnieje związek pomiędzy stosunkiem do homoseksualizmu a umiejętnością nawiązywania przyjaźni ? To z Freuda ..?
          0statnio edytowany przez TwoSoulsAsOne; 05-03-11, 08:39. Powód: wrodzona złosliwość :)

          Skomentuj

          • Ikcindow
            Seksualnie Niewyżyty
            • Feb 2009
            • 323

            Napisał TwoSoulsAsOne
            Moja tolerancja jest tak wielka, żę nawet mam wyrozumiałość dla pseudointelektualnego bełkotu autora postów przyrównujących moja skromną osobę do wiejskich głupków .


            Natomiast co do parad równości to kwituję je wzruszeniem ramion, podobnie jak marsze górników powiązane z paleniem opon i rzucaniem śrubami, białe miasteczka pielęgniarek, czy wysypywanie zboża przez Andrzeja L.
            Dlaczego od razu psssseudo?
            Ktos musi robic za blazna by zadowolony byl krol..

            Jakos moje dzieci zadawaly inne pytania widzac parade ******* a blokade wiejskiego glupka Leppera.. mialem wzruszyc ramionami na ich pytania?

            To ze glupek Leper zrozumialy od razu, a tych z piorkiem w dupie chyba nie rozumieja do dzis
            Twardy jak kamień, nie ufaj ludziom, jesteś sam.
            Tak już zostanie, ludzie to psy i suki

            Skomentuj

            • papparara
              Świętoszek
              • Jan 2011
              • 15

              Ikcindow, to jest wg Ciebie argument? Tak je wychowałeś, to nie rozumieją.

              Mogę pożyczyć Ci moje chomiki gejów, to będzie Ci łatwiej wytłumaczyć dzieciom, że to naturalne.

              Skomentuj

              • Dyktator
                Ocieracz
                • Dec 2009
                • 184

                Dyktator - twoim jedynym problemem jest to, że uważasz, że we wszystkim masz racje
                błąd! uważam ze w TYM temacie mam rację, stad jej bronię

                Dlaczego mam tolerować ciebie, skoro ty nie tolerujesz mnie? Zrozum, że prócz ciebie inni ludzie też myślą i wiedzą czego chcą i nie trzeba im mówić co mają robić, albo co będzie dla nich lepsze:
                Czarna, jezeli czegos wymagasz od innych to zacznij tego wymagać wpierw od siebie, przeciez to takie normalne, no nie mow ze nie...

                druga sprawa ze ja nie potrzebuje tolerancji wzgledem mojej osoby

                Cytat:
                Napisał Dyktator
                może jakbyś spróbowała miłosci het*******ualnej to byś zmieniła zdanie i wówczas odnalazłabyś prawdziwe szczęscie (to tylko hipoteza)

                Ja wiem czego chcę, bo nie jestem upośledzona. Nie potrzebuję próbować niczego, jestem szczęśliwa teraz. Poza tym wiem kto mi się podoba. Tak samo ja mogę powiedzieć - prześpij się z facetem, może odkryjesz, że ty jesteś "upośledzony".
                I teraz ja powiem w twoim stylu - głupio myślisz i ja mam rację.
                stąd napisałem w nawiasie hipoteza, o ktorej skonczylismy dyskusje kilka stron wczesniej

                pozwolisz że mimo wszystko ja w Twoim stylu nie będę odpowiadał

                Mogę pożyczyć Ci moje chomiki gejów, to będzie Ci łatwiej wytłumaczyć dzieciom, że to naturalne.
                dokładnie! pokaż dzieciom jak w zwierzęcym stadzie odrzucane są osobniki niezdolne do prokreacji, a w najlepszym przypadku są najniżej w hierarchii.
                0statnio edytowany przez Kata; 07-03-11, 19:26. Powód: Ort.
                tam gdzie kończy się zabawa zaczyna się gra
                tam gdzie kończy się seks zaczyna się orgazm

                Skomentuj

                • paffcio
                  Banned
                  • Mar 2006
                  • 2286

                  Nie jestem tolerancyjny i staram sie takim nie być jednak homo traktuję zupełnie obojętnie.W zasadzie jedyne do czego mogę sie przyczepić to manifestowanie swojej "inności". Rozumiem walka o swoje prawa,akceptacja ale nie jesteśmy w stanie zmienić w ciągu kilku lat podejścia zaściankowego,konserwatywnego społeczeństwa na ultra liberalne i tolerancyjne.Trzeba liczyć się z tym ,że w naszym kraju żyje spora liczba starszych osób dla których widok całujących się mężczyzn bądź kobiet powoduje poważny szok.Dlatego wskazana jest elestyczność po obu stronach barykady.

                  Skomentuj

                  • Malinka_a
                    Perwers
                    • Feb 2011
                    • 1219

                    nie wiem, jak można kogoś nie tolerować tylko dlatego, że jest inny. to tak, jakby mówić "Ciebie nie lubię, bo lubisz zielony", albo "Ciebie nie lubię, bo słuchasz innej muzyki, niż ja". przecież to jest ich życie i ich sprawa, w kim się zakoc***ą, z kim sypiają itp. i powinno się kogoś oceniać po tym, jakim jest człowiekiem, jak się zachowuje, a nie po tym, co lubi. dla mnie to zupełny absurd. jestem tolerancyjna, ale najtrudniej mi tolerować homofobów. nigdy ich nie zrozumiem, co nie znaczy, że od razu uważam ich za gorszych. geje i lesbijki to tacy sami ludzie, jak my, różnią się tylko orientacją, a jak mówiłam, orientacja to jest ich prywatna sprawa, więc my nie powinniśmy ich potępiać.
                    jednak zgadzam się z paffciem. jeżeli ktoś nie ma ochoty oglądać całujących się ludzi tej samej płci, to te osoby powinny też to uszanować. niemniej jednak - można po prostu nie zwracać uwagi, odwrócić wzrok i nie interesować się cudzym życiem.
                    widać, że lubisz seks, bo ciągle o tym gadasz
                    jesteś tak słodka, wiesz, to Twoja najgorsza wada
                    bo w środku jesteś gorzka, jak gorzka czekolada

                    Skomentuj

                    • Czarna20
                      Banned
                      • Apr 2010
                      • 264

                      Napisał Dyktator
                      Czarna, jezeli czegos wymagasz od innych to zacznij tego wymagać wpierw od siebie, przeciez to takie normalne, no nie mow ze nie...
                      Dobra, jeszcze raz wolniej - Pisałam już sto razy, że ja toleruję wszystkich czyli nie zwracam uwagi na kolor skóry, wyznanie, orientację i takie tam nieistotne rzeczy, to nie decyduje o tym, jaki człowiek jest. Ale DOPIERO jak mi ktoś powie, że mnie nie toleruje to przestaję tolerować daną osobę.
                      Więc się mnie nie czepiaj, bo ja toleruję wszystkich. Chyba, że ktoś przestaje tolerować mnie to ja wtedy przestaję tamtą osobę tolerować. Ale dopiero wtedy, nigdy pierwsza nie wyjeżdżam z tekstem "nie toleruję cię bo coś tam".

                      Skomentuj

                      • Dyktator
                        Ocieracz
                        • Dec 2009
                        • 184

                        Napisał Czarna20
                        Dobra, jeszcze raz wolniej - Pisałam już sto razy, że ja toleruję wszystkich czyli nie zwracam uwagi na kolor skóry, wyznanie, orientację i takie tam nieistotne rzeczy, to nie decyduje o tym, jaki człowiek jest. Ale DOPIERO jak mi ktoś powie, że mnie nie toleruje to przestaję tolerować daną osobę.
                        Więc się mnie nie czepiaj, bo ja toleruję wszystkich. Chyba, że ktoś przestaje tolerować mnie to ja wtedy przestaję tamtą osobę tolerować. Ale dopiero wtedy, nigdy pierwsza nie wyjeżdżam z tekstem "nie toleruję cię bo coś tam".
                        a jaką to filozofią jest tolerowanie osób które Ciebie akceptują i tolerują?

                        tolerancja odnosi sie do tolerowania odmiennosci i to nie tylko wygladu etc. tylko tez np przekonań, a Ty moich nie tolerujesz. więc Twoja tolerancja jest wybiórcza i 'wygodnicka'

                        jak fajnie to obrazuje jałowość słowa tolerancja
                        tam gdzie kończy się zabawa zaczyna się gra
                        tam gdzie kończy się seks zaczyna się orgazm

                        Skomentuj

                        • Czarna20
                          Banned
                          • Apr 2010
                          • 264

                          Ja nie toleruję po prostu tych, którzy nie tolerują mnie. Bo z jakiej racji? Ty byś tolerował kogoś, kto nazywa cię upośledzonym dewiantem? A mnie tak nazywałeś już w kilku postach. (może nie mnie z imienia i nazwiska, ale homoseksualistów)
                          A twoja jest jeszcze bardziej wybiórcza, bo nie tolerujesz nas tylko za inną orientację. Ty nie akceptujesz i nie tolerujesz tej odmienności, co pokazujesz w każdym poście, a czepiasz się mnie i to o co? O to, że nie toleruję tych, którzy na mnie plują. Ty wiele razy mówiłeś, że jestem upośledzona, ciekawe co byś zrobił, jakby ktoś o tobie tak powiedział? Pewnie wiązanka by poleciała taka, że uszy by więdły.
                          Ty jesteś (we własnym przekonaniu) "och i ach", "ą i ę" i dla ciebie nieważne jaka ja jestem prywatnie, ważne, że lesbijka, czyli z góry niefajna (delikatnie mówiąc). Tolerujesz tylko tych, którzy się w 100% zgadzają z tobą. I to są fajni ludzie.
                          Ja nie mogę mówić, że chcę być tolerowana, homoseksualiści nie mają prawa głosu i pewnie powinniśmy się cieszyć, że w ogóle nam pozwalasz łaskawie żyć.

                          No chyba, że jest inaczej, to przestań się mnie czepiać i powiedz jak ty tolerujesz ludzi. Czy ma dla ciebie znaczenie czy ktoś jest czarny czy biały, homo czy hetero? Np masz jakiegoś najlepszego kumpla, po roku się okazuje, że jest gejem i co teraz? Przestajesz się z nim kumplować, tylko dlatego, że jest gejem, a wcześniej to twój największy kumpel, czy to nie ma dla ciebie znaczenia?

                          Wiesz, wybacz, ale jak heteryk mówi, że homo trzeba tępić itd, to po prostu jest jak ślepy mówiący o kolorach. Nie masz o nas zielonego pojęcia, a się mądrzysz, jakbyś był bogiem i wszyscy powinni cię słuchać.

                          Skomentuj

                          • Dyktator
                            Ocieracz
                            • Dec 2009
                            • 184

                            Napisał Czarna20
                            Np masz jakiegoś najlepszego kumpla, po roku się okazuje, że jest gejem i co teraz? Przestajesz się z nim kumplować, tylko dlatego, że jest gejem, a wcześniej to twój największy kumpel, czy to nie ma dla ciebie znaczenia?
                            to tak dla informacji ogółu - mam takie 3 sytuacje (2K i 1M), i na znajomych sie nie wypiąłem, po prostu nie pokazuję się z nimi w miejscach publicznych kiedy są z 'drugą połówką', bo by mi było wstyd


                            z mojej strony dyskusja zamknięta

                            nagrodę pierwszego faszysty forum proszę mi podesłać w PM
                            tam gdzie kończy się zabawa zaczyna się gra
                            tam gdzie kończy się seks zaczyna się orgazm

                            Skomentuj

                            • paffcio
                              Banned
                              • Mar 2006
                              • 2286

                              Czarna ,jak już wspomniałem wcześniej ,nasze społeczeństwo jest konserwatywne dlatego wszelakie krzyki i zawodzenie nic nie pomogą.Na antagonizmy najlepszym lekarstwem jest czas który powoduje ,że ludzie zaczynają patrzeć na pewne "nowe" zjawiska inaczej.Na dzień dzisiejszy najlepszą receptą jest uświadomienie ciemnogrodu i oczekiwanie na rekację tegoż.
                              Zastanawiam się co ma wspólnego faszyzm i temat homoseksualistów w społeczeństwie?

                              Skomentuj

                              • KudlatyMisio
                                Świntuszek
                                • Jul 2007
                                • 56

                                Napisał paffcio
                                Czarna ,jak już wspomniałem wcześniej ,nasze społeczeństwo jest konserwatywne dlatego wszelakie krzyki i zawodzenie nic nie pomogą.Na antagonizmy najlepszym lekarstwem jest czas który powoduje ,że ludzie zaczynają patrzeć na pewne "nowe" zjawiska inaczej.
                                Nowe zjawisko to to nie jest. A co do pojęcia konserwatyzmu to proponuję się nauczyć czym jest konserwatyzm bo nasze społeczeństwo na pewno nie jest konserwatywne...

                                Skomentuj

                                Working...