W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito).

Kto uczył was masturbacji?

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • incest666
    Seksualnie Niewyżyty
    • Aug 2006
    • 241

    #16
    Napisał Paiiea
    Incest666 - ja też chętnie ich zobaczę
    ... czyżbyś Ty?
    co Krzyś miał na myśli, gdy kolega mu mówił: CIĄK PYTE?

    Skomentuj

    • juliusp
      Ocieracz
      • Aug 2007
      • 155

      #17
      Napisał incest666
      Patrzę na ankietę i chętnie bym wysłuchał tego, który podał, że ojciec/matka mu pokazał. Albo i jej...
      napisz więc do solcia1 bo to ona wcisnęła tę odpowiedź

      p.s
      każdy kto kliknie na liczbę pokazującą ilość odpowiedzi w danym wariancie, może zobaczyć kto te odpowiedzi udzielał

      Skomentuj

      • Ygreko
        Erotoman
        • Sep 2006
        • 557

        #18
        samoukiem jestem. Jednak Zdarzyło mi się uczyć 19 letniego kumpla (ja miałem 1

        Skomentuj

        • keloks
          Świętoszek
          • Feb 2009
          • 39

          #19
          też samouk mogę nieskromnie powiedzieć, że nawet zdolny xD

          Skomentuj

          • Ladek
            Świętoszek
            • Feb 2009
            • 5

            #20
            Myślę że jak większość sam sie nauczyłem a co niby kto miał mnie uczyć? Nauczyciel?

            Skomentuj

            • juliusp
              Ocieracz
              • Aug 2007
              • 155

              #21
              Napisał Ygreko
              samoukiem jestem. Jednak Zdarzyło mi się uczyć 19 letniego kumpla (ja miałem 1
              ale kumpel, no nie daj sie, żeby w wieku 19 lat jeszcze nie umieć? to gdzie on się wychowywał?
              i jak go nauczyłeś? w jaki sposób, opowiadając, czy wyjmując swoj sprzęt, czy jego sprzęt używałeś?

              Skomentuj

              • Maksik xD

                #22
                Ja raz zacząłem bawić się moim małym podczas kąpieli w wannie i... nagle poczułem się jak w niebie Trochę zdziwiłem się, ale później spróbowałem jeszcze raz, tym razem na wc.

                Skomentuj

                • Ygreko
                  Erotoman
                  • Sep 2006
                  • 557

                  #23
                  julius, kumpel miał dziny spwiatopogląd na sprawy erotycne. Teraz od czasu nauk walenia zmienił sie w strasznie napalonego gościa. moznapowiedziec z e obudziłem diabła.
                  ale do rzeczy
                  Podczas którejś wizyty u mnie zeszło (zaplanowane to było) na tematy około seksu,j a mu powiedziałem że mam czasem samorzutne erekcje i ze się wtedy onanizuje co sprawia mi przyjemność on ze skrzywieniem się spojrzał ale temat kontynuował, po wyjaśnieniu mu pozytywnych aspektów onanizmu przyznał sie ze kiedyś próbował ale nie umie. wiec zaproponowałem mu ze sie nauczę a on e nie, żebym go nie kłopotał poza tym mówił ze mu nie stanie. Jak sie skończyło ? najpierw pokazałem jemu jak się to robi, potem on nieporadnie robił aż w końcu m zrobiłem dobre - niestety nie współpracował przez co doprowadzenie go do orgazmu zajęło mi prawie półtorej godziny.
                  Okazało się przy okazji (dzięki BT) że miał stulejkę ale niewielkiego stopnia. Tak czy inaczej parę razy jeszcze wspólnie powaliliśmy sobie a teraz już jakoś nie ma tego - bo czasy zmieniły się.

                  Skomentuj

                  • jin
                    Świętoszek
                    • Feb 2009
                    • 35

                    #24
                    Ja podpatrzyłem trochę z programów nocnych na Pro7 i Sat1 daaaawno temu akurat wtedy przedstawiali 'masturbaion kit' zestaw do masturbacji, składający się z tarczy strzelniczej gumowej rękawiczki, kremu nawilżającego i chusteczki

                    Skomentuj

                    • Moń.
                      Seksualnie Niewyżyty
                      • Apr 2007
                      • 209

                      #25
                      Samoouk jestem. Nie wiem skąd mi się to wzięło, ale zaczęłam dość wcześnie
                      "Kocham Cię (...)
                      Dzisiaj. Wczoraj. I jutro. Dniem i nocą.
                      I wiosną, kiedy jaskółka przylata."

                      Skomentuj

                      • rozporek
                        Seksualnie Niewyżyty
                        • Oct 2005
                        • 335

                        #26
                        A do nauki srania czy jedzenia, za przeproszeniem (jedzenia) to też jakiś mentor jest potrzebny?
                        <Flora> potrzebuję jakiejś porady dotyczącej mężczyzn... pomożecie?
                        <Shadowdean> Połykaj

                        Skomentuj

                        • tazz
                          Świętoszek
                          • Aug 2007
                          • 15

                          #27
                          oj rozporek nie bądź wulgarny nie wszyscy muszą widziec jak wali sie konia ja sam do tego dochodziłem inną drogą dopiero kumpel wyjaśnił mi ze robi sie to ręcznie

                          Skomentuj

                          • młody
                            Świętoszek
                            • Oct 2005
                            • 42

                            #28
                            mnie nauczył starszy kuzyn, ja miałem wtedy 10 lat, on 13.

                            Skomentuj

                            • CzarneBialeBec
                              Ocieracz
                              • Feb 2009
                              • 117

                              #29
                              ja to w sumie tak przypadkiem zaczełam
                              Zdrowaś muzo, bitów pełna, bass z Tobą, błogosławionaś Ty między gatunkami i błogosławiony owoc żywota Twojego...DJ.Święta Techniawo, Matko House'u, graj nade nami głuchymi, teraz i w godzinę chill-outu naszego. MAYDAY .

                              Skomentuj

                              • juliusp
                                Ocieracz
                                • Aug 2007
                                • 155

                                #30
                                Napisał młody
                                mnie nauczył starszy kuzyn, ja miałem wtedy 10 lat, on 13.
                                pokazał na sobie czy tłumaczył?

                                Skomentuj

                                Working...