W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Kiedy zaczeliscie sie onanizowac?

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Nachtlied
    Ocieracz
    • Aug 2012
    • 132

    Miałem niecałe 12 lat. Najpierw z jakiegoś dziwnego powodu czytanie ogłoszeń matrymonialnych na telegazecie zaczęło mi sprawiać nieznaną dotąd przyjemność. Przez jakiś czas wystawiałem fiutka na wierzch i patrzyłem jak sobie dynda i podryguje. I któregoś dnia nie wiedzieć czemu zacząłem go dotykać, co było bardzo przyjemne. Z tym, że ręka była niewprawiona, to kiwałem nim bardziej na boki niż ciągałem skórkę, ale w końcu doszedłem, trochę biało-przezroczystego śluzu wypłynęło, a ja stłumionym, rozanielonym głosem wymamrotałem zapadając się w tapczan "Nigdy więcej".

    Taaaaaaa...

    Skomentuj

    • neonik
      Świętoszek
      • Oct 2006
      • 8

      Nie pamiętam. Musiało to być dość dawno temu, bo pamięć mam dobrą

      Skomentuj

      • sanczi
        Świętoszek
        • Nov 2012
        • 16

        Gdy miałem jakieś 9 lat - o co w tym chodzi pokazał mi kumpel starszy ode mnie o 2 lata. Od tego momentu robiłem to bardzo często

        Skomentuj

        • adam23
          Świętoszek
          • Feb 2012
          • 23

          Jakoś pod koniec 6 klasy, na początku sie trochę zdziwiłem co się stało, czy przestraszyłem ;D taki szok, ale teraz uważam że robie to z często

          Skomentuj

          • xxxmadziaxxx
            Ocieracz
            • Dec 2012
            • 135

            wcześnie... 12 lat ? może troszkę później 13 ? coś takiego...

            Skomentuj

            • nokia8210
              Świętoszek
              • Jun 2009
              • 21

              miałam chyba z 13 lat jak niechcący jakiś obcy numer zaczął pisać mi sprośne sms a jak dowiedział się jaka jestem młodziutka (on miał 18 lat ) to nakierował mnie na ten milusińską czynność teraz jak sobie to przypominam tak mało mi trzeba było to rozpoczęcia teraz potrzebuję już silniejszych bodźców
              "taki z ciebie y-chromosomowy schemat" Debra

              Skomentuj

              • LackMan
                Świętoszek
                • Nov 2012
                • 46

                Ja bardzo wcześnie. Już w przedszkolu zacząłem się tam dotykać. Masturbację niewiele później odkryłem, która była wynikiem wcześniejszego dotykania się w tym miejscu. Z kolei pierwsza erekcję nie będącą wynikiem samodotykania miałem w wieku 14 lat na kolonii, gdy dużo starsza dziewczyna użyła przeciwko mnie siły fizycznej

                Skomentuj

                • xxxmadziaxxx
                  Ocieracz
                  • Dec 2012
                  • 135

                  Napisał LackMan
                  Ja bardzo wcześnie. Już w przedszkolu zacząłem się tam dotykać. Masturbację niewiele później odkryłem, która była wynikiem wcześniejszego dotykania się w tym miejscu. Z kolei pierwsza erekcję nie będącą wynikiem samodotykania miałem w wieku 14 lat na kolonii, gdy dużo starsza dziewczyna użyła przeciwko mnie siły fizycznej
                  jestem ciekawa jaka to była "siła fizyczna"

                  Skomentuj

                  • LackMan
                    Świętoszek
                    • Nov 2012
                    • 46

                    To była dość postawna dziewczyna powaliła mnie na ziemię i usiadła na mnie, wykręcając rękę. Nie zeszła dopóki przy jej koleżankach jej nie przeprosiłem

                    Skomentuj

                    • Sally
                      Ocieracz
                      • Jan 2013
                      • 175

                      Bardzo wcześnie ku rozpaczy rodziców. Dużo później odkryłam, że z drugą osobą jest przyjemniej ;-)

                      Skomentuj

                      • julek_k
                        Banned
                        • Dec 2012
                        • 44

                        Napisał sanczi
                        Gdy miałem jakieś 9 lat - o co w tym chodzi pokazał mi kumpel starszy ode mnie o 2 lata. Od tego momentu robiłem to bardzo często
                        pokazał ci na swoim czy na twoim penisie, doprowadzając do ejakulacji?

                        Skomentuj

                        • sanczi
                          Świętoszek
                          • Nov 2012
                          • 16

                          na moim

                          Skomentuj

                          • pannaanastazja
                            Erotoman
                            • Jul 2011
                            • 396

                            oj z 12 lat miałam, natknęłam się na scenę erotyczną w TV i coś mnie zaczęło między nogami korcic więc się dotknęłam i spostrzegłam że to mi sie podoba
                            „(...) ludzie mają wrodzony talent do wybierania właśnie tego, co dla nich najgorsze.”

                            Skomentuj

                            • creasyb
                              Świętoszek
                              • May 2012
                              • 9

                              Mi pokazała jak to się robi pewna osoba, z którą dziś niestety nie mam kontaktu - miałem wtedy 12 lat. Pamiętam te pierwsze orgazmy jeszcze bez wytrysku heheh. Śmieszne czasy

                              Skomentuj

                              • julek_k
                                Banned
                                • Dec 2012
                                • 44

                                Napisał creasyb
                                Mi pokazała jak to się robi pewna osoba,(...) Śmieszne czasy
                                co to była za osoba i czemu to były śmieszne czasy?

                                Skomentuj

                                Working...