W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Nieudany pierwszy raz

Collapse
Ten wątek jest zamknięty.
X
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • hades36
    Świętoszek
    • Mar 2009
    • 6

    #16
    Pomocy

    Ja z dziewczyną mamy taki problem że ją strasznie boli... Jest dziewicą ale mówi że to ból nie do zniesienia... za pierwszym razem użyliśmy tylko prezerwatywy, bo nie spodziewaliśmy się aż takich komplikacji. Była gra wstępna wszystko było ok ale musieliśmy przestać z powodu bólu. Ostatnio skorzystaliśmy z rad: winko dla rozluźnienia, jeszcze dluższa gra wstępna i żel nawilżający tylko że teraz zamiast ją bolec piekło (sądzę że to przez żel). Możecie pomóc co jeszcze musimy zrobic żeby się nam udało??

    Skomentuj

    • _mike
      Banned
      • Aug 2007
      • 820

      #17
      Uchlać się i nie kombinować z żelami i innymi bajerami.

      Skomentuj

      • hades36
        Świętoszek
        • Mar 2009
        • 6

        #18
        Wybacz ale ja wolałbym to pamiętać i żeby ta chwila była niezapomniana...

        Skomentuj

        • rozyczka70
          Erotoman
          • Mar 2007
          • 656

          #19
          ...wbrew pozorom, nie powinieneś się tym przejmować, a raczej wyciągnąc wnioski - co działa na Ciebie lepiej, a co gorzej i potem przy kolejnych doswiadczeniach ukierunkuj swe pieszczoty i doznania w tym kierunku, który bardziej Ci odpowiada, podnieca....
          Rozyczka
          vel
          Szukający Myśliciel

          Skomentuj

          • _mike
            Banned
            • Aug 2007
            • 820

            #20
            Napisał hades36
            Wybacz ale ja wolałbym to pamiętać i żeby ta chwila była niezapomniana...
            Wypijcie 0.5 Sobieskiego w pół godziny i będzie akurat. No chyba, że masz aż tak słaby łeb, że tracisz pamięć. W sumie to nawet zazdroszcze, bo ja niestety wszystkie szczerości po alkoholu pamiętam i mam potem kaca moralnego przez pare dni.

            Skomentuj

            Working...