W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito).

Co naprawde ma w glowie dziewczyna, kiedy mowi "nie jestem gotowa"?

Collapse
Ten wątek jest zamknięty.
X
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Rojza Genendel

    Pani od biologii
    • May 2005
    • 7704

    #61
    Napisał Abegan
    No nie zaprzeczysz, że próba statystyczna rzędu 4-5 tysięcy respondentów "kłamie". Błąd statystyczny mieści się - to powinnaś wiedzieć właśnie ze szkoły średniej! - w granicach 3 proc. przy takiej próbie.

    Proponuję wrócić do podręczników sprzed lat - a potem dystukotwać na ten temat... bez urazy.
    Ale o jakich badaniach statystycznych my w tej chwili mówimy? W tym momencie nie za bardzo łapię co masz na myśli.
    Obecnie funkcjonuje na ateista.pl

    Skomentuj

    • Abegan
      Erotoman
      • Sep 2006
      • 591

      #62
      SMG/KRC z zeszłego miesiąca. Niestety mam tylko wersję papierową, nie poprę ich linkiem Badania dotyczyły m.in. satysfakcji z "pożycia" w związku.

      Jak się uprę to jutro w robocie zeskanuję
      Abegan

      Skomentuj

      • Rojza Genendel

        Pani od biologii
        • May 2005
        • 7704

        #63
        Chętnie się zapoznam.
        Obecnie funkcjonuje na ateista.pl

        Skomentuj

        • Abegan
          Erotoman
          • Sep 2006
          • 591

          #64
          Napisał rojze
          Chętnie się zapoznam.
          A to postaram się specjalnie dla Ciebie jutro zeskanować (niestety pracuję w Wielki Piątek ). Jak się jutro nie uda to obiecuję we wtorek.

          Potem sobie podyskutujemy nad interpretacją "wyników" - może być ciekawie. Lubie dyskusje z Tobą... nie kryję tego.
          Abegan

          Skomentuj

          • Rojza Genendel

            Pani od biologii
            • May 2005
            • 7704

            #65
            Napisał Abegan
            Potem sobie podyskutujemy nad interpretacją "wyników" - może być ciekawie. Lubie dyskusje z Tobą... nie kryję tego.
            Pochlebia mi to.
            Obecnie funkcjonuje na ateista.pl

            Skomentuj

            • Abegan
              Erotoman
              • Sep 2006
              • 591

              #66
              Napisał rojze
              Pochlebia mi to.
              To miłe. Należę do ludzi, którzy obserwują zachowania/wypowiedzi innych na różnych forach. Wyciągam wnioski, buduję "w wyobraźni" obraz danej osoby. Nieskromnie, ale rzadko się mylę... (sporo osób przez lata poznałem na żywo - bardzo fajni ludzie ).
              Abegan

              Skomentuj

              • evika
                Perwers
                • Nov 2006
                • 1083

                #67
                Pozostaje tylko mieć nadzieję,że któryś z "Modów" nie wpadnie tu, i nie wykasuje połowy postów, jako,że rzecz odbiegła znacznie od tematu w wątku

                Skomentuj

                • Lubartowiak
                  Erotoman
                  • Oct 2006
                  • 487

                  #68
                  Wpadną tu rano
                  "Są ludzie, którzy nigdy nie byliby zakochani, gdyby nie słyszeli o miłości" La Rochefoucauld

                  Skomentuj

                  • Abegan
                    Erotoman
                    • Sep 2006
                    • 591

                    #69
                    Napisał evika
                    Pozostaje tylko mieć nadzieję,że któryś z "Modów" nie wpadnie tu, i nie wykasuje połowy postów, jako,że rzecz odbiegła znacznie od tematu w wątku
                    Mody, o dziwo (szczególnie ostatnio Asia) regularnie czytają wszystko. Jakoś nie wątpie w to, że uznają, że jednak ta dyskusja ma sens... i że mamy wszyscy być banowani.
                    Abegan

                    Skomentuj

                    • evika
                      Perwers
                      • Nov 2006
                      • 1083

                      #70
                      A jednak parę moich wpisów zostało usunietych, a wg mnie nie musiało

                      myslę, ze jakiś niewinny zarcik na temat, lub zabawna wymiana zdań jest w stanie nieco "ożywic temat"

                      Skomentuj

                      • Abegan
                        Erotoman
                        • Sep 2006
                        • 591

                        #71
                        Napisał evika
                        A jednak parę moich wpisów zostało usunietych, a wg mnie nie musiało

                        myslę, ze jakiś niewinny zarcik na temat, lub zabawna wymiana zdań jest w stanie nieco "ożywic temat"
                        No ja tu biedny żuczek, nic nie mogę usunąć A też zdziwiłem się...

                        A ożywienie tematu - jak najbardziej!
                        Abegan

                        Skomentuj

                        Working...