W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Pocalunek z jezyczkiem ?

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Distro
    Świętoszek
    • May 2007
    • 16

    Napisał Missionaire
    Dlaczego smieszne? Moj pierwszy pocalunek wogole byl cghyba w wieku 18 lat, a z jezyczkiem - bodajze 19.Ja w tym nic dziwengo nie widze.
    Dlaczego? A spytaj się tych śmiejących się.

    Skomentuj

    • Werreq
      Świntuszek
      • Apr 2007
      • 59

      Ja się pierwszy raz z języczkiem całowałam w okolicach 17 - 16lat. Nie myśl o tym, poprostu jak będziesz chciał pocałować to usta do ust i jakbyś się językiem rozglądał ino, że w buzi.

      Skomentuj

      • LalaRe
        Świętoszek
        • Apr 2007
        • 31

        podczas takiego pocałunku jest bosko .. pytasz jak sie do tego zabrać.. w takich chwilach,sytuacjach nie mysli sie o tym.. robisz to, co czujesz.. wszystko samo przychodzi. proponuje zebys nie wpychał od razu calego języka:p tylko delikatnie koncowka jezyczka dotykał usta i jezyk partnerki:p pierwszy raz w ten sposób całowalam sie mając 15 lat

        Skomentuj

        • Lilia
          Świntuszek
          • May 2007
          • 55

          Najlepsze ze z jezyczkiem mozna sie calowac w rozny sposob delikatnie lub namietnie aba te sposoby sa fajne

          Skomentuj

          • cukiereczek15
            Świętoszek
            • Jun 2007
            • 3

            hehe ja mam prawie15 lat i pierwszy raz całowałam sie z chłopakiem juz chyba 2 lata temu pod namiotem ;p;p hehe ja na przykład jak się z chłopakiem całuję to o niczym nie myśle... i samo z siebie wychodzi... niesamowite uczucie, ktore kiedys wydawało mi sie przereklamowane i nudne, ale teraz jak juz robie to ze starszym chłopakiem (16 lat) to jest za****scie

            Skomentuj

            • Mysia9...
              Świętoszek
              • Jun 2007
              • 17

              To było 5.05.2007
              Siedziałam na nim i były poprostu buziaczki... I tak przy jednym buziaczku poczułam jego języczek przy moich usteczkach...było delikatnie, ale namiętnie...poprostu cuuuudo!!!!!!!!!!!!! a reszty nie pamiętam...byłam w małym transiku... ale było cudownie...

              Skomentuj

              • samruth
                Świętoszek
                • Jun 2007
                • 5

                miałem 18 lat na moich urodzinach graliśmy w butelkę i wtedy poleciałem z nią na maksa ależ mnie pogryzła a potem ti już sie posypały klientki

                Skomentuj

                • ktos69
                  Erotoman
                  • May 2007
                  • 757

                  a ja miałem ok 12 lat i to była moja pierwsza dziewczyna... byłem z nią w kinie, było ciemno... pamiętam tylko tyle że nie pamiętałem jaki to był film

                  Skomentuj

                  • olka
                    Świętoszek
                    • Jun 2006
                    • 23

                    ja miałam 17 lat, a to było na imprezie z okazji 18. urodzin mojego chłopaka. puścili akurat jakąś "przytualśną" piosenkę i... tak jakos samo wyszło. ale było miło, że tak powiem

                    teraz mam już 19 lat i częściej nam sie to zdarza ;D

                    Skomentuj

                    • Esmael
                      Świntuszek
                      • Jun 2007
                      • 61

                      Ja miałem 13-14 lat i było to na koloniach. Była taka starsza dziewczyna której się podobałem, ale Ona mi nie.
                      Pewnego razu zastała mnie samego w domku, usiedliśmu na łóżku a Ona tak sie zaczeła przysówać i przytulać a ja odsuwać i uciekać, że w końcu położyła się na mnie i zaczeła całować. Wtedy pierwszy raz dziewczyna wsuneła mi język do buzi. Byłem przerażonyn ! Nie wiedziałem co robić !!!! No ale oczywiście udawałem, że ja to się całuję od wielu lat i znam sie na tym ...
                      Swoją techniką raczej jej nie powaliłem na kolana ...

                      Lubię sie całowąc ale tak delikatnie, takie dotykanie sie ustami, językiem, takie szmeranie. Delikatnie podgryzam usta dziewczyny. Ale czasami jak jestem napalony to bym zjadł, pokąsał i wyssał dziewczynie język razem z ustami ...
                      Nie ma ryzyka - nie ma zabawy ...

                      Skomentuj

                      • olivia
                        Świntuszek
                        • Jun 2007
                        • 74

                        podczas tego pocałunku jest normalnie cudownie, ten mokry zimny języczek chłopaka po prostu odlot, ja po raz pierwszy całowałam się na łożku u niego, a zabrał się do tego bardzo powoli, najpierw swoim językiem delikatnie muskał moje usta potem zaczął coraz głębiej przesowac, swoj język, i wreszcie zaczęliśmy się całowac nawet nie wiem kiedy zaczęliśmy heheh ale za to wiem kiedy przestaliśmy po około 25 minutach było cudownieeeeeee

                        Skomentuj

                        • sunshine
                          Świętoszek
                          • Jan 2007
                          • 6

                          jak jest?? eee.... cięzko to opisać poprosu... za****ście
                          kiedy pierwszy raz? ja w wieku 16 lat
                          jak sie do tego zabrac? normalnie, kiedys myslalem ze to trudne, lol ale jakos samo wyszło, sprobojesz to zobaczysz

                          post +1

                          Skomentuj

                          • Lotnik3000
                            Świętoszek
                            • Feb 2007
                            • 1

                            17 lat mialem, to bylo na dyskotece ;-)
                            jakos samo z siebie wyszło w tancu ... nie myslałem o tym, ale wczesniej strasznie sie tego bałem, myslałem ze nie bede mogl oddychac ze sie udusze albo ze bede sie slinił , a jednak bylo kompletnie odwrotnie, powiedziała ze dobry w tym jestem i ze musiałem miec wiele dziewczyn, usmiechnałem sie tylko , za****ste uczucie, czujesz ze swiat zaczyna wirowac Ci przed oczami
                            nie boj sie bedzie dobrze, grunt to sie nie spieszyc tak mysle

                            Skomentuj

                            • Ozzman
                              Świętoszek
                              • Jan 2007
                              • 12

                              Ja pierwszy raz całowałem się w wieku 15 lat- w stosunku do rówieśników było to dosyć późno.
                              A co do samej techniki- wg mnie nie ma żadnej, wszystko jest kwestią wyczucia oczekiwań partnera.

                              Skomentuj

                              • NoWay
                                Świętoszek
                                • Mar 2009
                                • 16

                                Napisał Dav
                                Mam pytanko do kompetentnych ludzi... Nie bede owijal w bawelne .

                                Jak to jest podczas pocalunku z jezyczkiem ?
                                i kiedy poraz pierwszy w taki sposob sie calowaliscie ?
                                Jak sie do tego zabrac ?

                                Prosze o napisanie/opisanie swoich doswiadczen.
                                Fajnie, ślisko, mokro, ciepło
                                Pierwszy raz miałem dwa tygodnie przed moimi 24 urodzinami
                                Normalnie, zacznij najpierw od delikatnego muskania, takie jakby czulsze buziaki, same usta. Powoli przejdź do bardziej czulszych, intensywnych pocałunków, aż spotkają się Wasze języki.

                                Skomentuj

                                Working...