W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Pocalunek z jezyczkiem ?

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Bystry
    Ocieracz
    • Jan 2006
    • 142

    #76
    Oj widze ze nie tylko ja mialem taki problem .... ja 1 raz sie calowałem a tamta zime pamietam to jak by to bylo przed chiwla .... tak sie stresowalem ze wiesz no kazdy sie calowal a ja nie ... pisalem tutaj szukalem jak to zrobic ... a szczerze Ci powiem ze najlepszy to bylo to ze to byl spontan :p siedzialem sobie z moja laska(byla ktorej teraz zbytnio nie lubi) i tez myslalem ze mnie wysmieje i powie ze lipnie caluje czy cos a jej zdanie wczesniej sie bardzo liczylo i tak siedze a ona buziaka mi lekkiego w usta a potem tylko glowe przekrecila w lewo(ja wtedy lekko w prawo) i bach trach nasze jezyki sie zloczyly a potem to po 30 min sie potrafilismy calowac bo jej ciagle bylo malo .... a jak sie rozstalismy to mowila mi ze nie zna takiego chlopaka ktory tak wspaniale caluje jak Ja A robila to juz z hohoh a ile miala przedemna Chyba 54 :p Ale mowie Ci tylko nie zasysaj jej jezyku poprostu walcz z Nia ( ale nie na pięści) jezykami siluj sie owijaj jej jezyk swojim :p i nabierzesz wprawy

    Skomentuj

    • gbade
      Świętoszek
      • Oct 2006
      • 4

      #77
      w sumie nie pamietam kiedy byl ten pierwszy raz ale uczucie boskie jezyk drugiej osoby w ustach albo twoj u niej... uwielbiam do dzis

      Skomentuj

      • miss90
        Świntuszek
        • Jul 2006
        • 62

        #78
        Napisał Dav
        Jak to jest podczas pocalunku z jezyczkiem ?
        i kiedy poraz pierwszy w taki sposob sie calowaliscie ?
        Jak sie do tego zabrac ?
        Jak- Ja za każdym razem czułam się świetnie
        Kiedy- Na wycieczce, pare dni kiedy zaczeliśmy razem ze sobą być.
        Jak-Samo wyszło.

        Skomentuj

        • Nicol
          Świętoszek
          • Oct 2006
          • 31

          #79
          ja sie calowalam pierwszy z jezyczkiem jak mialam 17 lat a on mial 26

          Skomentuj

          • don_damiano
            Świętoszek
            • Nov 2006
            • 7

            #80
            a ja sie jeszcze nie całowałem mimo iz mam 18 lat... :/

            Skomentuj

            • Silent
              Świętoszek
              • Nov 2006
              • 1

              #81
              Po pierwsze jestem tu nowy... wiec witam wszystkich ...
              eh jestem ogolnie niesmialy (moze to przez szacunek do kobiet?? balem sie ich zranic... moze uznacie to za glupie ale trudno, po czesci do dziasiaj mi to zostalo) wiec z pierwszym pocalunkiem mialem nielada problemy. Moze wlasnie dlatego wyszedl nie z moje inicjatywy . Dobra do rzeczy:
              Mialem wtedy 15 lat. Kolezanka odprawiala urodzinki (16)(wolna hata itp. ) na ktore zostalem zaproszony z niewielka grupka znajomych... Jako "gospodyni" imprezy chciala pozostac trzezwa az dokonca ... puzniejszym wieczorem juz wiekszosc gosci byla mocno zalana (dziekuj bogu nienawidze wodki wypilem wtedy moze z 2 piwa)... noto ja jako najtrzezwiejszy odprowadzilem gosci do domow. Wracajac juz do siebie przypomnialem sobie ze zostawilem u niej portfel z kluczami do mieszkania... W domu zastalem ja gdy sprzatala, postanowilem jej pomuc. Po wzglednym ogarnieciu mieszkania usiedlismy na kanapie... przytulila sie do mnie podziekowala mi za cala pomoc, nazwala "skonczonym idiota" i pocalowala mnie, niemam pojecia ile to trwalo, bylo tak cudownie ze stracilem poczucie czasu poczym zasnelismy razem... Rano po powrocie do domu, klutni z rodzicami, przyszedlem do niej znowu i znowu i tak juz od 3 lat jestesmy razem...

              Zapewne gdyby to sie niewydazylo przez moja niesmialosc dalej szukal bym 2 polowki...
              No to by bylo na tyle

              Skomentuj

              • Złośliwiec
                Świntuszek
                • May 2006
                • 77

                #82
                Napisał don_damiano
                a ja sie jeszcze nie całowałem mimo iz mam 18 lat... :/
                ja w tym wieku tez nie. dzis mam 19 i 5 miechow i jestem duzo dalej niz pocalunek...chyba ze wezmiemy pod uwage ze calujesz wargi a nie usta

                co do kolegi nowoprzybylego, to powitalny...
                fajnie byc musialo skoro 3 lata juz... ja z pijanymi kolezankami wole sie nie calowac... po prostu, jest mozliwosc ze tego nie zapamieta, a mnie sie cos takiego nie spodoba, ze to moje "senne marzenie na jawie" bedzie

                Skomentuj

                • Black Princes
                  Świętoszek
                  • Nov 2006
                  • 19

                  #83
                  Nie pamiętam z kim i jak było....Wiem tylko, że zrobiłam to w wieku 10vlat podczas gry w tzw. butelkę. Od razu były pocałunki z języczkiem. Nie jakieś tam skromne cmokanie...

                  Żałuję. Chciałabym wiedzieć kto był tą pierwszą osobą.
                  Ale ten pierwszy pocałunek z prawdziwego zdarzenia już pamiętam, miałam 11 lat i było wspaniale

                  Skomentuj

                  • Skrzypol
                    Świętoszek
                    • Jul 2006
                    • 36

                    #84
                    Tak poza tematem to nie rozumiem jak ludzie piszą że smak śliny może nie być przyjemny na początku i że po czasie się przyzwyczaja. Mi odrazu zasmakowało..

                    Skomentuj

                    • Złośliwiec
                      Świntuszek
                      • May 2006
                      • 77

                      #85
                      dokladnie... moze po prostu ktos w********l kilogramy cebuli albo czosnku, ja np na to nie lece i musialbym sie przyzwyczajac... pozatym jak sa osoby w tym kraju ktore zaczynaja sie calowac w wieku 11 lat a sa tacy co w wieku 19 tego nie doswiadczyli,to sie ja nie dziwuje

                      Skomentuj

                      • Black Princes
                        Świętoszek
                        • Nov 2006
                        • 19

                        #86
                        Cóż, mi spodobało sie od razu i w ten sposób pokochalam pocalunki

                        Skomentuj

                        • DarkAngel
                          Perwers
                          • Nov 2006
                          • 1020

                          #87
                          Mi również spodobało się od razu...
                          Uwielbiam się całować ;].
                          >> "Mogę być kimś, będąc jednocześnie sobą..." <<

                          Skomentuj

                          • Schiller
                            Erotoman
                            • Oct 2005
                            • 426

                            #88
                            Napisał DarkAngel
                            Mi również spodobało się od razu...
                            Uwielbiam się całować ;].
                            Oj, ja też. Czasami nie możemy oderwać się od własnych ust. To jest piękne <marzyciel>
                            Leben...I Feel You

                            Skomentuj

                            • pinokio09
                              Świntuszek
                              • May 2006
                              • 72

                              #89
                              Napisał Złośliwiec
                              pozatym jak sa osoby w tym kraju ktore zaczynaja sie calowac w wieku 11 lat a sa tacy co w wieku 19 tego nie doswiadczyli,to sie ja nie dziwuje
                              Albo 20

                              Skomentuj

                              • Złośliwiec
                                Świntuszek
                                • May 2006
                                • 77

                                #90
                                spoko pinokio to nie wstyd... mysmy mieli dluzsze dziecinstwo

                                Skomentuj

                                Working...