W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Seks z parą

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • winniethepooh
    Świntuszek
    • Aug 2006
    • 52

    #76
    Pewno. W rachubę wchodzi też trójką MMf czy też FFM lepiej.
    A co do parki to na dobry początek seks w jednym pokoju bez wymiany tylko obserwacja, z jakąś atrakcyjną grą-zabawą, później sądzę że doszłoby do jakiś roszad. Ehhh, ale to marzenia ściętej głowy - chyba powinno się znaleźć w fantazjach erotycznych.

    Skomentuj

    • jay
      Erotoman
      • May 2006
      • 456

      #77
      heh najpierw trzeba mieć dziewczyne do pray i jeszcze zeby chciała czegoś więcej a potem mona się bawić w seks para para albo sobie zapraszać kogoś do pary.....
      .......bo życie to zabawa, ważne by umieć się bawić.....

      Skomentuj

      • jaca36
        Świętoszek
        • Jul 2006
        • 7

        #78
        sex z inną parą??? dla mnie .....czemu nie? Choć wątpię żeby moją "połówka" sie zgodziła. A jeśli nawet, to z kim???? Do nieznajonych niemam zaufania, a wśród obecnych znajonych .... raczej nikogo nie widzę w takiej sytuacji.
        Pozostaje marzenie.
        jac

        Skomentuj

        • mekot
          Świętoszek
          • Sep 2006
          • 1

          #79
          chcialbym bardzo zabawic sie z parka podnieca mnie ta mysl super by bylo we dwoch na jedna kobiete ja pieprzyc

          Skomentuj

          • jay
            Erotoman
            • May 2006
            • 456

            #80
            moim zdaniem prek do takich przyjemności należy szukać jak najdalej od znajomych...... ktoś nieznajomy pragnący tkaiej samej zabawy....
            .......bo życie to zabawa, ważne by umieć się bawić.....

            Skomentuj

            • bioly90
              Świętoszek
              • Sep 2006
              • 10

              #81
              Ja tam nie jestem za sexem z parą. Jeżeli jestem z moją dziewczyna to jestem w całości oddany tylko jej, a nie komuś innemu. Chyba że para jest zgodna i tego chcą to co innego

              Skomentuj

              • m40k36
                Świętoszek
                • Oct 2006
                • 3

                #82
                Napisał jay
                moim zdaniem prek do takich przyjemności należy szukać jak najdalej od znajomych...... ktoś nieznajomy pragnący tkaiej samej zabawy....
                Zgadza się
                Jesteśmy dojrzałym małżeństwem lubiącym sex w większym gronie

                Skomentuj

                • szalonyjarek
                  Świętoszek
                  • Jul 2006
                  • 43

                  #83
                  chociaż jesteśmy młodą parą, która lubi poszaleć z chęcią nauczylibyśmy się czegoś od doświadczonej pary...

                  Skomentuj

                  • Farmaceutka
                    Świntuszek
                    • Feb 2009
                    • 55

                    #84
                    Byłam w łózu z parą przyjaciół ze studiów. Kasia anurat była w 5 miesiącu ciąży i nie koniecznie miała ochotę na rózne figle, ale chciała popatrzeć jak to robi jej mąż... przy okazj pierwszy raz i jedyny jak dotąd zrobiłam minetę
                    Chyba jestem dupodajką...

                    Skomentuj

                    • picz
                      Banned
                      • May 2009
                      • 8

                      #85
                      Tak, uprawialiśmy seks z parą. Ciekawe przeżycie nie powiem, ale jednak gdy inna kobieta dotykała mojego mężczyznę, a on ją - czułam się dziwnie.
                      Mimo wszystko było ciekawie. A co do orgii.. Nie, nie.. przynajmniej na razie.

                      Skomentuj

                      • Motywatore
                        Erotoman
                        • Jun 2006
                        • 639

                        #86
                        Napisał Farmaceutka
                        Byłam w łózu z parą przyjaciół ze studiów. Kasia anurat była w 5 miesiącu ciąży i nie koniecznie miała ochotę na rózne figle, ale chciała popatrzeć jak to robi jej mąż... przy okazj pierwszy raz i jedyny jak dotąd zrobiłam minetę
                        Spontanicznie, po %, wcześniejsza chęć i trafiła się okazja?

                        Jakie wrażenia?

                        Jak to odebrałaś na drugi dzień?

                        Moja dziewczyna z jednej strony by chciała, z drugiej ma głównie przed tym opory. Reszta ok, ale to musi jeszcze przemyśleć.

                        Pytam żebym wiedział co ją nurtuje.

                        Skomentuj

                        • Hann
                          Ocieracz
                          • Apr 2009
                          • 110

                          #87
                          Napisał YoungStallion
                          Nie chcialbym ogladac mojej dziewczyny jak osiaga orgazm i jest jej dobrze z innym facetem.
                          Popieram, nawet nie moge sobie tego wyobrazić
                          Co do takich zabaw to mówie tak jeżeli było by to wyłącznie z moją laską ;D
                          I'm not hero, hero always die.
                          I'm legend ,legend never die!

                          Skomentuj

                          • Paulincia1711
                            Świntuszek
                            • Apr 2009
                            • 50

                            #88
                            Mialam okazje sprobowac, lecz mam kogos a on o mojej fantazji nic nie wie. to byloby nie fair.

                            Skomentuj

                            • ktos69
                              Erotoman
                              • May 2007
                              • 757

                              #89
                              na 2k + m bym się zgodził (z udziałem mojej dziewczyny). Szczególnie w wersji, gdzie głównie one zajmują się sobą na 2m + k na razie nie ma mowy. Jestem zbyt zazdrosny. Ostatnio w przypadkowych rozmowach wyszło, że mamy koleżankę która na takie coś by poszła. Moja M. jakoś bardzo tego nie pragnie, ale nie ma też nic przeciwko. Ciekawe jak to się rozwinie niedługo wakacje

                              Skomentuj

                              • radzio_z
                                Erotoman
                                • Feb 2005
                                • 496

                                #90
                                ktos69-> musze przyznać że n iczego tak bardzo nie trawię jak hipokryzji. Mnie wychowano we wstręcie do hipokryzji, niestety muszę przyznać że cała masa ludzi zachowuje się tak jak Ty... czyli mentalność Kalego.

                                Co do moich doświadczeń z parą. Byłem z dziewczyną w klubie swingersów w Bielsko Białej. Kochałem się tam z dziewczyną która w tym czasie całowała się ze swoim chłopakiem. Fajne doświadczenie, chętnie bym powtórzył.
                                Jestem niepokorny

                                Skomentuj

                                Working...