W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito).

Pończochy

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • YoPuta
    Ocieracz
    • Aug 2010
    • 102

    gdy zakładam pończochy i szpilki czuje się wyjątkowo. myślę, że mój facet też to lubi
    If u want 2 be my boy lick my pussy 4 my joy, lick it up, lick it down, lick my pussy all around, here i am

    Skomentuj

    • londonerka
      Świntuszek
      • Aug 2010
      • 74

      moj facet to uwielbia
      najwiekszy fetysz dla niego

      jak chce go pokusic to zakladam

      Skomentuj

      • malgand
        Świętoszek
        • Oct 2010
        • 3

        erotyczna zachciewajka

        Moja Julia.....wybaczcie, przymknałem oczy, pobudziłem wyobraznię, nie ma jej od trzech dni......Ale sroda i powrót miłej...niedługo. Hmm..do rzeczy...kocham jej widok w pończochach i szpilkach(tylko). Może mi minie, ale wątpię. Do licha...co jest...jest erekcja...a kysz. Dobrej nocy

        Skomentuj

        • Fokaa
          Świętoszek
          • Oct 2010
          • 11

          Pończkoszki fajna sprwa nie powiem, moja była zakładała takie i byl odjazd na maxa : )

          Ale tez miałem taka sytułacje ze byłem na imprezie firmowej i moja szefowa była torszke juz % i nie wiedziala chyba jak juz nogi trzymac, ułozyła je w fajny sposob ze mozna było sobie fajnie popatrzec.

          Ogolnie ponczoszki jak najbardziej lubie : ) oczywiscie samonosne
          Wspomnienia To Najważniejsze Co Nam Pozostaje, Zapamiętujemy Te Najbardziej Wzruszające, Płynące Z Głębi Serca, Zapisane Do Końca Życia chwile.

          Skomentuj

          • malgand
            Świętoszek
            • Oct 2010
            • 3

            Wspominałem...wczoraj o długo oczekiwanej srodzie...tak, tak..wraca Julka. Niespokojna, pełna niecierpliwosci dłoń....aksamit nogi.....dotyk....OK..utro środa Znów blisko widok tych obłędnie zgrabnych nóg......w pończochach. Bliskośc zadowolenia, widok przymruzonych oczek.......w oczekiwaniu na ....jeszcze.....dobranoc

            Asiu!....tak kurcze..mamy. Ale chyba nie drazni Cię ta mała "przywara"....ucałowania...w nóżkę

            Skomentuj

            • Fokaa
              Świętoszek
              • Oct 2010
              • 11

              Aśka ale dosłownie podnieca cie wszystko co jego ?
              0statnio edytowany przez Fokaa; 27-10-10, 09:05.
              Wspomnienia To Najważniejsze Co Nam Pozostaje, Zapamiętujemy Te Najbardziej Wzruszające, Płynące Z Głębi Serca, Zapisane Do Końca Życia chwile.

              Skomentuj

              • Badboy84
                Świętoszek
                • Oct 2010
                • 11

                Ja tez się dolacze do tematu. Na samom myśl o ponczochach robi mi się gorąca . Uwielbiam to. a jeszcze do tego wysokie szpile ooooooo... Proszę wezwać straż !!

                Skomentuj

                • D'Artanian
                  Świętoszek
                  • Nov 2009
                  • 43

                  Pończochy do pasa, jako że pas do pończoch strasznie mnie rajcuje

                  Skomentuj

                  • Garf
                    Świntuszek
                    • Jun 2010
                    • 57

                    ja osobiście na kobiecie wole pończochy niż rajstopy, a już przyczepione do pasa i do tego jakieś fajne majteczki mmm
                    Jak powiedział pewien kat - "Każdy ma prawo być porąbany"

                    Skomentuj

                    • Tyler Durden
                      Świętoszek
                      • Nov 2010
                      • 19

                      Gdybym mogl to wprowadzilbym ogolnokrajowa ustawe nakazujaca noszenie ponczoch(oczywiscie wraz z pasem).Mam bzika na punkcie ponczoch i moja partnerka dobrze o tym wie.Nie ma nic piekniejszego niz mala niespodzianka w postaci nowych ponczoch na ukochanych nogach.
                      Foxy do you have a light?
                      Can you light me up tonight?

                      Skomentuj

                      • Makavelli
                        Świętoszek
                        • Dec 2009
                        • 22

                        Tyler podpisuje sie pod projektem
                        Kobiety noszace ponczochy zwlaszcza kabaretki ociekaja seksem wg mnie, no i dostep do szparki latwiejszy, same plusy

                        Skomentuj

                        • Piersi
                          Świętoszek
                          • Aug 2010
                          • 19

                          To prawda.. Ja również bardzo lubie nosic pończochy.. Bardzo pobudzają mojego chłopaka i dzięki nim czuje się bardziej kobieco

                          0statnio edytowany przez Kata; 01-02-11, 23:18. Powód: Reklama
                          www.beztabu.com

                          Skomentuj

                          • ponczoszek
                            Świętoszek
                            • Apr 2007
                            • 34

                            a no taki zestaw: pas do pończoch i czarne pończochy z czerwonym szwem? hmmm

                            Skomentuj

                            • Behemoth
                              Świętoszek
                              • Dec 2010
                              • 4

                              Uwielbiam pończochy, ale tylko do pasa, samonośne są takie pozbawione smaku... Świetny pas do pończoch plus pończochy, koniecznie nylony albo jedwab - poezja!
                              Utrzymanek starszej sponsorki

                              Skomentuj

                              • huawai
                                Świntuszek
                                • Jan 2011
                                • 88

                                Ja to wszystkie pończochy ubóstwiam na nogach kobiety

                                Skomentuj

                                Working...