W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Marzenie erotyczne, które powinno pozostać w sferze marzeń

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Emm:*
    Świntuszek
    • Mar 2015
    • 55

    Na mnie nie obrączka działa, tylko ten konkretny mężczyzna, który ją nosi, a sama obrączka to jeden z powodów, dla których to tylko fantazja.
    Find what you love and let it kill you.

    Skomentuj

    • znowuzapilem
      SeksMistrz
      • Nov 2010
      • 3555

      Emm, nawet bym nie pomyślał inaczej
      Synek Ślonski - w barach szeroki, w żici wonski

      Skomentuj

      • zabiegany
        Seksualnie Niewyżyty
        • Aug 2015
        • 216

        Napisał znowuzapilem
        Przyznam sie bez bicia że niedawno zrealizowałem swoją fantazje która zdecydowanie powinna zostać w tym temacie. Seks ze starszą koleżanką z pracy. Chora sytuacja. Może nie tak chora jak marzenia solstaira ale nikomu nie wyszła na dobre.
        Seks z kims w pracy nigdy nikomu nie wyszedl na dobre to zawsze wszystko zmienia i nawet jak sie zapiera ze to nic nie zmieni to potem ktores i tak tego nie ogarnie. Trzeba sie trzymac zasady ze nie sra sie do wlasnego gniazda
        Tez mam zapedy na jedna w pracy i na jedna wsrod znajomych. Na ta druga az mi sie flaki przewracaja jak na mnie patrzy ale za duze ryzyko ze sie relacje posypia i za duze ryzyko ze sie dowie ten kto nie powinien. Niektorych zasad trzeba sie trzymac.
        Uważaj o czym marzysz bo sie spełni i bedzie przerąbane

        Skomentuj

        • men_anonim
          Erotoman
          • Oct 2014
          • 426

          Napisał zabiegany
          Seks z kims w pracy nigdy nikomu nie wyszedl na dobre to zawsze wszystko zmienia i nawet jak sie zapiera ze to nic nie zmieni to potem ktores i tak tego nie ogarnie. Trzeba sie trzymac zasady ze nie sra sie do wlasnego gniazda
          Tez mam zapedy na jedna w pracy i na jedna wsrod znajomych. Na ta druga az mi sie flaki przewracaja jak na mnie patrzy ale za duze ryzyko ze sie relacje posypia i za duze ryzyko ze sie dowie ten kto nie powinien. Niektorych zasad trzeba sie trzymac.
          Zgadzam się w całości. Też mam koleżankę z pracy na widoku, ale ... takie newsy to zawsze wychodzą z czasem na światło dzienne i wówczas... jest klops. Więc seks z koleżanką z pracy lub taką z bliskiego kręgu to zawsze powinno być w sferze marzeń.

          Skomentuj

          • solstafir
            Banned
            • Aug 2012
            • 779

            Zdarza mi się fantazjować że był jakiś światowy kataklizm w którym zginęła większość ludzkości, w tym wszyscy mężczyźni poza mną. Mógłbym robić co chcę z kobietami i byłbym bezkarny.... znęcałbym się i wykorzystywał.

            Skomentuj

            • DSD
              Perwers
              • Jan 2010
              • 1275

              Napisał solstafir
              Mógłbym robić co chcę z kobietami i byłbym bezkarny.... znęcałbym się i wykorzystywał.
              Trzy miliardy wyposzczonych bab rzucających się na jednego faceta??? To już by nie była słodka śmierć...
              'Jeszcze nigdy w historii tak wielu nie miało do powiedzenia tak niewiele' (o Internecie znalezione w Internecie)

              Skomentuj

              • solstafir
                Banned
                • Aug 2012
                • 779

                ja im sie wcale nie podobam

                Skomentuj

                • DSD
                  Perwers
                  • Jan 2010
                  • 1275

                  Napisał solstafir
                  ja im sie wcale nie podobam
                  'A u nas ziemniaki jedzą już drugiego dnia po posadzeniu!'
                  'To niemożliwe!'
                  'Możliwe, możliwe, wy nie wiecie co to znaczy głód...'
                  'Jeszcze nigdy w historii tak wielu nie miało do powiedzenia tak niewiele' (o Internecie znalezione w Internecie)

                  Skomentuj

                  • solstafir
                    Banned
                    • Aug 2012
                    • 779

                    Jeszcze fantazjuję o wzięciu laski "na dwa baty" z drugim gościem.

                    Ale wiem że w realu by z tego lipa wyszła. Poza tym nie mam ochoty się z nim dotykać jajami podczas ruchania.

                    Skomentuj

                    • marquard
                      Świętoszek
                      • Sep 2015
                      • 2

                      Trójkącik z dwiema paniami... ale żeby nie wyglądało to zbyt banalnie i zasługiwało na obecność w tym wątku, chciałbym żeby była to matka i córka.

                      Skomentuj

                      • solstafir
                        Banned
                        • Aug 2012
                        • 779

                        to ja bym wolał dwie córki tej matki. A żeby nie było zbyt banalnie to bliźniaczki.

                        EDIT. I to zanim ty tą jedną z nich wyruchasz.
                        0statnio edytowany przez solstafir; 10-12-15, 17:55.

                        Skomentuj

                        • Johny90
                          Świntuszek
                          • Nov 2015
                          • 71

                          Albo Matkę i Córkę!

                          Skomentuj

                          • dzolero26
                            Seksualnie Niewyżyty
                            • Jan 2011
                            • 265

                            Dwie siostry kiedyś miałem. Ale niestety nie razem tylko po kolei.

                            Skomentuj

                            • femdomfun
                              Świętoszek
                              • May 2009
                              • 3

                              Poker. Przegrywasz wszystko i stawiasz żonę na stół. Przegrywasz i patrzysz.
                              Potem dalej próbujesz się odegrać i znowu przegrywasz.
                              Patrzysz jak żonę wszyscy przelatują.

                              Skomentuj

                              • YoungStallion
                                Perwers
                                • Jul 2005
                                • 1184

                                Wszystkie marzenia trzeba realizować.
                                "Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów."
                                Stanisław Lem

                                Skomentuj

                                Working...