W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito).

Słowa, słowa, słowa...

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • night scented
    Świętoszek
    • Jul 2006
    • 1

    Słowa, słowa, słowa...

    Czy tylko ja tak mam, czy inne kobiety też bardzo podniecają słowa wypowiadane przez mężczyznę w łózku? Gdy np. zaczynamy się kochać i słyszę: "Wypnij pupę. O tak! Jeszcze trochę wyżej... oo tak... ale ona jest wilgotna... rozszerz nogi, uwielbiam na nią patrzeć... zaraz wyliżę Ci obie dziurki...''. Gdy się już kochamy, strasznie na mnie działa, gdy mówi np., że czuje, jak bardzo tego potrzebuję. Czasem udaję, że sprawia mi ból, a on wtedy ściska mnie mocniej np. za biodra i uspokaja, że trochę musi boleć i nie przestaje, ale nie jest przy tym jakoś specjalnie brutalnie. Ogólnie słowa, slowa, słowa... Na początku dałam mu parę wskazówek, a teraz on zaczyna coraz częściej sam wykazywać się inicjatywą. A wszystko w atmosferze: on dominant, ja uległa, ale nie bierna, odrobina pieprzu wskazana, ale niekoniecznie cayenne przy czym cały czas przez tę jego siłę przebija gdzieś taka przyjemna delikatność... Nawet nie potrafię dokładnie tego opisać. Ale gdy tak do mnie mówi, czuję, że się rozpływam Bardzo też mnie podnieca, gdy pyta, czy może to czy tamto. Ja się nie zgadzam, a on nalega i w końcu i tak postawi na swoim. Do tego wszystkiego nie potrafię być cicho. Mruczę praktycznie cały czas, a gdy on się odezwie czy zada mi pytanie, z moich ust wydobywa się jeszcze głośniejszy jęk rozkoszy.
    Nie wyobrażam sobie, aby mój partner był niemową

    Ma któraś z Was podobnie?
  • marihuanaaaaa
    Ocieracz
    • Aug 2006
    • 181

    #2
    ja uwielbiam gdy mój partner mówi do mnie brzydkie słowa używa mocnych zwrotów to mnie bardzo nakręca mmmmmmmm.......
    Teraz chodz tu do mnie poczuj sie swobodnie przy mnie bądz...

    Skomentuj

    • bruk tejlor
      Perwers
      • Feb 2006
      • 825

      #3
      Napisał night scented
      Ja się nie zgadzam, a on nalega i w końcu i tak postawi na swoim.
      w moim przypadku gdyby nie te jego stawianie na swoim i podchody zebym tylko ulegla nadal bylabym dziewica

      Skomentuj

      • Ziomek6789
        Ocieracz
        • Apr 2006
        • 156

        #4
        marihuanaaaaa- a jakie to sa słowa ???????????????? bo moja partnerka tez to lubi ale ja sie gubie w tych słowkach boje sie zeby nie powiedziec czegos co spieprzy cały akt miłosny a danym momecie?? "KKC"
        Kto Jest Za Legalizacja Niech Podniesie W Góre Ręce

        Skomentuj

        • marihuanaaaaa
          Ocieracz
          • Aug 2006
          • 181

          #5
          bardzo lubię kiedy mój partner mówi do mnie że jestem jego dziwką kur.. i tak dalej lubię gdy jest ostry i niedelikatny gdy zachowuje sie tak jak chciałby mnie zgwałcić ooo Boze rozmarzyłam sie .Bardzo kręci mnie to gdy dotyka moje piersi mocno i zachowuje sie tak jakby zaraz miały mu one zniknąć.Kocham słyszeć gdy jęczy i mruczy gdy grozi mi że mnie zgwałci wtedy jest bosko..kurde nadeszłaa ochotaaaaa....
          Teraz chodz tu do mnie poczuj sie swobodnie przy mnie bądz...

          Skomentuj

          • LellyDivera
            Seksualnie Niewyżyty
            • May 2006
            • 291

            #6
            Podchodzi do mnie i wśród ludzi mówi do mnie. Słychać wokół, że mówi, ale nie słychać co. Stoi przede mną i mówi tak, jakby opowiadał o pogodzie. Ma zwykły wyraz twarzy, a ja również próbuję zachować obojętność. A słowa które mówi do mnie brzmią:
            - Teraz wziąbym Cię tu na stole i zerżnął. Wiem, bo widzę po twoich oczach, że jesteś mokra. A ty possałabyś moją pałę, aż bym się spuścił ci do ust. A potem wylizałbym Cię tak, abyś wrzeszczała z rozkoszy... I tak byśmy się tu pobawili, moja mała suczko...

            Ja tylko stoję, oczy mi błyszczą i jestem ugotowana jak jajko na miękko.

            - No powiedz, chciałabyś tego?

            A ja przełkam ślinę i tylko kiwam głową, bo nie mogę nic powiedzieć...

            Skomentuj

            Working...