W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Krok w przód ?!

Collapse
Ten wątek jest zamknięty.
X
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • AriGold
    Świętoszek
    • Feb 2010
    • 19

    Krok w przód ?!

    Ehh strasznie ciotuje zakładając taki wątek, ale to chyba najłatwiejszy sposób na otrzymanie jakieś rzeczowej rady, gdyż sporo osób ma tutaj już jakieś doświadczenie w relacjach damsko - męskich. A więc przechodząc do sedna sprawy:

    Jakieś 3 miesiące temu poznałem fajną dziewczynę z mojego LO. Jako, że w sumie mamy wspólnych znajomych to zaczęliśmy się dość często widywać i rozmawiać. Później przyszły wakacje, jak wychodziliśmy paczką do jakiegoś klubu to często razem bawiliśmy, sporo tańczyliśmy itd. Ogólnie przez całe wakacje utrzymywaliśmy kontakt na gg, jednak wszystko w ramach zdrowego rozsądku, raz ja się odezwę, raz ona, mamy dużo wspólnych zainteresowań, więc gadka zawsze się klei. Na początku września byłem na domówce, gdzie pojawiła się także ona, większość czasu spędziliśmy razem, tańcząc lub rozmawiając. Dzień później zostałem zaproszony przez nią na półmetek, który odbędzie się na początku listopada. I teraz kwestia, która męczy mnie od dłuższego czasu, zacząć już działać i zaproponować koleżance jakieś wspólne wyjście do kina/na pizze itp. czy może na razie nie zmieniać nic i poczekać jak się rozwinie sytuacja. Z tym, że jakby nie było jestem mężczyzną i to chyba ja powinienem przejąć pałeczkę, zrobić ten krok w przód, z drugiej strony nie chciałbym jej przypadkiem wystraszyć, gdyż wiadomo jak jest ze sporo częścią kobiet(dziewczyn). Ja takie spotkanie traktowałbym na razie stricte koleżeńsko, tylko nie mam pojęcia jak to może wyglądać z drugiej strony.

    Jakie wy macie zdanie na ten temat ? "Mocno, ****ć, nic się nie bać" czy lepiej zachować powściągliwość.
  • Holy inquisitor
    Erotoman
    • Aug 2009
    • 756

    #2
    Gratuluję możesz już kupić pierścionek zaręczynowy

    Skomentuj

    • John Anthony
      Seksualnie Niewyżyty
      • Jul 2010
      • 271

      #3
      Łatwiej i szybciej jest znaleźć dziewczynę niż przyjaciółkę. Jeśli mimo wszystko stwierdzasz że chcesz to przenieść na poziom pozakoleżeński to po prostu działaj z jajami, świadomy ryzyka.

      A, z dobrym prawdopodobieństwem możesz założyć że nawet jeśli utworzycie związek to relatywnie szybko się rozpadnie.

      Ja bym raczej skierował swoją "pałeczkę" a nawet pałę w stronę innych dziewczyn a tą sobie zostawił jako przyjaciółkę.
      A hard man is good to find

      Skomentuj

      • -Sukub-
        Seksualnie Niewyżyty
        • Jul 2010
        • 372

        #4
        Jeżeli uważasz ją także za atrakcyjną fizycznie, to zaproś ją do kina, na spacer, do kawiarni. Jak się okaże, że nie jest Tobą zainteresowana jako przyszła partnerka, to zwolnij i pozostańcie znajomymi.
        'Sheila, masz skórę która jest żywą tkaniną z jedwabiu.' <3

        Skomentuj

        • upocone jajka
          Banned
          • May 2009
          • 5151

          #5
          skoro ci daje sygnały takie i owakie, to zawiń ja gdzie, pewnie w polandzie tez c***ówka w plenerze, wiec weź ją gdzie na kwadrat, obserwuj co i jak, powinno pójść z górki, najwyżej cie odpuli

          Skomentuj

          • esesmi
            Świętoszek
            • Nov 2009
            • 36

            #6
            to tak to traktuj stricte kolezensko. jak poczujesz cos wiecej to podbijaj, bo drzwi masz juz raczej uchylone i nie radz sie w takich sprawach, bo to takie ciotowate i niemeskie, i sam o tym dobrze wiesz

            Skomentuj

            • Mat.
              Erotoman
              • Feb 2009
              • 521

              #7
              Yhm, już dawno bym się z nią przespał .
              Jak widzisz lubię szydzić .

              Skomentuj

              • Alexiis
                Świętoszek
                • Aug 2010
                • 8

                #8
                Działaj !!!

                Skomentuj

                Working...