W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito).

Wrażliwość faceta a dziewczyny

Collapse
Ten wątek jest zamknięty.
X
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Lajza
    Banned
    • Nov 2009
    • 29

    #16
    oj tam panowie nie ciskajcie mu tak od razu, chlopak ma problem zle sie z tym czuje, niestety rozwiazanie musi znalezc sam...
    jak nie sztuki walki to moze jakis sport, polecilbym silownie ale ze masz 14lat to za szybko na to i bys sie tylko problemow na starosc nabawil...

    co do panienek, wrazliwosc moze i tak ale nei w tej formie o ktorej Ty piszesz. Podobac sie moze to ze bedziesz czesto wyrazal uczucia. ze bedizesz umial sluchac, ze Twoje odpowiedzi beda nieco inne od odpowiedzi przecietnych kolesi ale i tutaj czeka cie solidny kopniak w tylek. To co sie moze podobac nie jest widoczne od razu i znowu problem, bo w pierwszej kolejnosci panienki zwracaja wuage na innych kolesi (szczegolnie w tym okresie w ktorym jestes). A juz na pewno nie wyrwiesz panny na placz z powodu zlej oceny czy tego ze na swiecie jest zle. Owszem kobiety zazwyczaj lubia delikatnosc i wrazliwosc ale lubia tez czuc sie przy facecie bezpiecznie (w roznych formach, nie chodzi tylko o "posiadanie" misia 2x2m),a zachowaniem o ktorym Ty piszesz raczej im tego nie zapewnisz.

    Ja kiedys tez bylem dosc "miekki" po czesci ucieklem w swiat muzyki, nie mam konkretnego rodzaju ktory slucham, staram sie zkawalkow wyciagac to co jest dla mnie dobre) z tym ze nie skonczylem jako emo a osoba ktora szanuje opinie osob ktore mnie znaja, ich krytyka mnie rusza, kazda inna zmusza do zastanowien albo po prostu bawi w zaleznosci od sytuacji. Takie podejscie bardzo pomaga w zyciu, do tego lubie sie zmeczyc wiec czasami strzele jakies pompeczki, gdy czas pozwalal silownia, wiec na chwile obecna moze nie wyrozniam sie z tlumu ale nie czuje sie tez maly, to rowniez dodaje pewności siebie ale jak pisalem dla Ciebie troche za szybko na silownie

    Moze go to nie dotyczy ale jakos mnie takie cos rusza bo przez ostatni kilka lat w pobliskim miasteczku 4 dziewczyny sie powiesily z glupich powodow, lepiej ze probuje chocby przez temat na forum sie zmienic niz mialby cos glupiego zrobic
    0statnio edytowany przez Lajza; 29-11-09, 22:49.

    Skomentuj

    • Lieutenant Nox
      Seksualnie Niewyżyty
      • Jul 2009
      • 345

      #17
      Wyrośniesz z tego. Pamiętam miałem kiedyś podobny problem :p
      Nie tylko z pierwszymi złymi ocenami, a z recytacją wierszy np. : o
      Ostatnio odkryłem, że zupełnie mi przeszło. Całą Redute Ordona z pamięci recytowałem. Przed całą klasa i zero jakichś oznak, że zbliża się płacz. Z tego się wyrasta. Prędzej czy później. Wrażliwość zostanie, ale nie tak wielka
      [...] Nie możecie służyć Bogu i mamonie.
      Mateusz, rozdział 6, wers 24.

      Skomentuj

      • brzoskwineczka
        Perwers
        • Sep 2009
        • 824

        #18
        Sądząc po tym co przeczytałam w tym temacie i każdym poprzednim to uważam, że nie jesteś wrażliwy - jesteś przewrażliwiony.
        Dziewczyny chcą faceta, który je pocieszy, a nie którego trzeba wiecznie pocieszać. Marnie widze Twoje szanse.
        ...:::tylko spokój może nas uratować:::...

        "Postępujemy tak, bo uważamy, że nasze błędy lepiej jest ukryć pośród masy innych. Tak jak grzech lepiej ukryć wśród wielu innych grzechów." prof. J. Bralczyk

        Skomentuj

        • Frodo Baggins
          Perwers

          Wspomógł BT
          • Feb 2009
          • 1174

          #19
          ja jeszcze użyję pytania popularnego we wszelkich komentarzach w necie:
          "gdzie jest ojciec, no gdzie ?"
          jego rolą powinno być wprowadzenie dorastającego syna w męskość.
          0statnio edytowany przez Frodo Baggins; 30-11-09, 10:11.

          Skomentuj

          • Holy inquisitor
            Erotoman
            • Aug 2009
            • 756

            #20
            Napisał Zl0ty
            Ok. Ale w jaki sposób nabrać twardości . Z powodu choroby wrodzonej wzroku nie możliwe są jakie kolwiek sztuki walki
            Karate nie zrobi z ciebie twardziela mogło by Cię tylko do końca złamać w tym okresie jakim teraz jesteś.
            Zycie zrobi z Ciebie normalnego faceta jeśli będziesz stawiał opór swoim problemom, a nie na starcie chował głowę w piasek.

            Skomentuj

            • Nolaan

              #21
              Słuchaj się kolegów i koleżanek moich tutaj. Mają rację. Stwardniejesz, tak już na świecie bywa. Wyłapiesz parę takich strzałów na tyłek, że Ci zęby zadzwonią i przejdzie Ci. Wiem, że tak będzie bo sam tak miałem jak Ty.

              Skomentuj

              • bUnToWnIk16
                Świntuszek
                • Feb 2009
                • 79

                #22
                Czy jesteś Emo ?? Zapłaczesz jak ktoś nie tak się na ciebie spojrzy ?? Dostać kose w 1 czy 2 klasie gimnazjum i się rozpłakac ?? Nie , tego to jeszcze w kinie nie grali , hahaha

                Skomentuj

                • w00jas
                  Świntuszek
                  • Feb 2009
                  • 68

                  #23
                  podzielam zdanie innych, że nie możesz chować się pod kloszem. ja wiem, że czasem trudno się spod niego wydostać, zwłaszcza, jeśli rodzice są nadopiekuńczy, ale po pierwsze - kiedyś i tak wyjdziesz z domu (w sensie wyprowadzki) a po drugie masz dopiero 14 lat, więc czas na nabieranie wewnętrznej męskości dopiero się zaczyna. ja w wieku 15 lat też byłem strasznie dziecinny, a teraz jestem niewzruszonym cynikiem xD środowisko robi swoje
                  "Co za absurd, żeby o życiu decydować za młodu, kiedy jest się kretynem?" - 'Dzień Świra'

                  Skomentuj

                  • holly
                    Perwers
                    • Feb 2009
                    • 1090

                    #24
                    Życie cie samo nauczy. Albo zostaniesz malinową pipką i ludzie ci będą wchodzić na głowę, albo zmężniejesz. Paciorek wieczorem żeby ci organizm wytwarzał dużo testosteronu podczas burzy hormonalnej która cię niedługo czeka
                    PS. Uważałam za dyshonor poryczenie się przy nauczycielu z powodu oceny. A byłam tylko małą dziewczynką

                    Napisał _mike
                    Żeby być samcem alfa trzeba mieć jakieś predyspozycje. On może być samicą póki co.
                    hehehe
                    C'est la vie.

                    Skomentuj

                    • Tajger
                      Erotoman
                      • Jun 2007
                      • 403

                      #25
                      Zl0ty ... poczytaj goethego , to się dowiesz, że dopuki nie staniesz na własnych nogach i nie uznasz się za pępek tego swiata , nie nauczysz się bycian samolubnym to będziesz mieć problemy z partnerkami , ale nic nie bój , koło 20-stki taki kryzys minie ;>
                      I Dont Really Knows What "sorry" means

                      Skomentuj

                      • Sharky
                        Świętoszek
                        • Nov 2009
                        • 29

                        #26
                        Moja rada - na codzień bądź twardy i pewny siebie a swoją wrażliwość zostaw sobie i dla tych najbliższych, którzy na to zasługują.

                        Skomentuj

                        Working...