W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito).

Spotkanie ....

Collapse
Ten wątek jest zamknięty.
X
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • DarkAngel
    Perwers
    • Nov 2006
    • 1020

    #31
    Napisał rojze
    Dlaczego prostackie? To chyba oczywiste, że jeśli facet zadaje takie pytanie, to pokazuje że liczy się z opinią dziewczyny.
    Chodziło o formę przekazania..
    W sumie ja bym w ten sposób pytania nie zadał, aczkolwiek tak jak Bart87 też nie ;D.

    Jak bym zapytał? Tego na sucho nie mogę stwierdzić, sytuacja by pokazała. Schematy są najgorsze.

    Moim zdaniem pomysł z zapytaniem co o miejscu spotkania sądzi dziewczyna jest dobrym wyjściem . Gdyby nie to, nigdy bym nie wpadł np. że mój Skarb uwielbia herbaciarnię, której styl jest jak dla mnie kompletnie dziwny [płytki chodnikowe luźno osadzone wewnątrz, odkryta cegła itp. itd.]... A tak?

    Pozdrawiam.
    >> "Mogę być kimś, będąc jednocześnie sobą..." <<

    Skomentuj

    • bart87
      Świntuszek
      • Aug 2006
      • 82

      #32
      Napisał DarkAngel
      Chodziło o formę przekazania..
      W sumie ja bym w ten sposób pytania nie zadał, aczkolwiek tak jak Bart87 też nie ;D.

      własciwie sie nie dziwie tekst wyssany z palca i to na biegu a jak wiadomo sytuacje są różne

      Skomentuj

      • Rojza Genendel

        Pani od biologii
        • May 2005
        • 7704

        #33
        Mozna zapytać po prostu:
        "Gdzie miałabyś ochotę dzisiaj pójść?"
        Obecnie funkcjonuje na ateista.pl

        Skomentuj

        • DarkAngel
          Perwers
          • Nov 2006
          • 1020

          #34
          Napisał rojze
          Mozna zapytać po prostu:
          "Gdzie miałabyś ochotę dzisiaj pójść?"
          Dokładnie .
          Idealnie sformułowane pytanie, ani nie za proste, ani nie za bardzo przekoloryzowane
          >> "Mogę być kimś, będąc jednocześnie sobą..." <<

          Skomentuj

          • Boozo
            Banned
            • Oct 2006
            • 97

            #35
            Napisał rojze
            Czemu po prostu nie zapytasz dziewczyny, gdzie miałaby ochotę pójść?
            moim zdaniem takie pytanie na samym początku to prawdziwy samobuj z punktu widzenia psychologi. Kobiety (większość, nie Ty) kieruja sie przede wszystkim instynktem i po takim pytaniu juz wie, że:
            -nie masz doświadczenia z dziewczynami
            -nie masz charakeru/ własnego zdania/ wahasz sie
            -jestes nie zdecydowany (a baby lubią zdecydowanych facetów)


            A tak poza tym to mam podobny problem. Tzn. Chciałbym gdzeis zabrac moją zdobycz, ale nie wiem gdzie. Ją ciegle podrywają, a ja nie cierpie byc przewidywalny/ nie oryginalny i zabrac ja w to samo miejsce gdzie inni. Wolałbym cos bardziej oryginalnego niż knajpa z browarem. Tak poza pierwszą randką też bede miał problemy bo w końcu ile maożna chodzic do kina, czy na żarcie. Podrzucie jakies pomysły bo ja jestem kompletnie nie obyty w towarzystwie

            Skomentuj

            • logimen

              #36
              No to ja sie dolacze do tematu. We wtorek szykuja mi sie 2 spotkania (jedno po drugim) z dwiema roznymi dziewczynami. Czekam na propozycje gdzie mozna by je zabrac. Nie sa z mojej miejscowosci, a obie mieszkaja niedaleko siebie Ale z tego co widze to sa to raczej spokojne kobiety, wiekszosc czasu spedzaja w pracy a pozniej odpoczywajac w domu, wiec moze w moim przypadku wystarczy zwykly spacer, jesli bedzie dobra pogoda. A jesli nie ?

              Skomentuj

              • Rojza Genendel

                Pani od biologii
                • May 2005
                • 7704

                #37
                Napisał Boozo
                moim zdaniem takie pytanie na samym początku to prawdziwy samobuj z punktu widzenia psychologi. Kobiety (większość, nie Ty) kieruja sie przede wszystkim instynktem i po takim pytaniu juz wie, że:
                -nie masz doświadczenia z dziewczynami
                -nie masz charakeru/ własnego zdania/ wahasz sie
                -jestes nie zdecydowany (a baby lubią zdecydowanych facetów)
                Masz rację w tym, że zależy to od konkretnej osoby.
                Ja rozmawiałam z moim obecnym facetem na gg około roku, zanim się w końcu spotkaliśmy pierwszy raz.
                Wiedział, że lubię sama decydować i dlatego mógł mnie spokojnie zapytać, gdzie miałabym ochotę pójść.
                Obecnie funkcjonuje na ateista.pl

                Skomentuj

                Working...