W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Pierwszy raz - jak to powinno przebiegac?

Collapse
Ten wątek jest zamknięty.
X
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • koras_03
    Ocieracz
    • Dec 2006
    • 107

    Pierwszy raz - jak to powinno przebiegac?

    witam chcial bym poruszyc taki temat ktory jak mysle jesczce sie nie pojawił a mianowicie chcialbym aby doswiadczone osoby(sam jestem praiczkiem a moja dziewczyna dziewica) napisaly jak tak naprawde wyglada stosunek...
    wiadomo gra wstepna a potem punkt kulminacyjny
    chlopak wchodzi i sila rzeczy jak to za pierwszym razem szybko sie podnieca i dochodzi co wtedy???
    co trzzeba zrobic?? czy zakładać nowa prezerwatywe czy zdejmowac stra?? czy bawic sie dalej? czy informowac partnerka a moze i nie??
    kolejna sprawa..
    przerwano błone dziewicza...
    koniec stosunku?? czy kontynuowac?
    odczekac? czy nie??
    z gory dzieki za odpowiedz
    piszcie tez jakies inne ciekawe rzeczy ktore trzeba by uwzglednic przy pierwszym stosunku.
    poprostu chcial bym wiedziec co powienienem zrobic wrazie czego
    pozdrawiam
    na świecie są dwie rzeczy które nie mają granic: wszechwświat i ludzka głupota...
    Albert Einstein
  • Black Princes
    Świętoszek
    • Nov 2006
    • 19

    #2
    wiesz, w sumie, zawsze jest inaczej...nie da się stworzyć jednego schematu..
    Jest tak wiele zachowań, ilu ludzi na świecie..

    Skomentuj

    • kiciunia
      Seksualnie Niewyżyty
      • May 2005
      • 197

      #3
      to wszystko zaaaleezy....
      jesli oboje bedziecie mieli sile i ochote, nic nie bedzie Twojej partnerki bolalo etc etc to mozna dalej sie bawic... nie wiem.. tylko raz traciłam dziewictwo ale mnie nic nie bolalo.. raczej nie bylam wogole w pelni swiadoma co sie dzieje... partner byl doswiadczony i hmmm.... no coz.. mial sporo alkoholu we krwi wiec jakos nie udalo mu sie dojsc za pierwszym razem (nie wiem ile to trwalo...) -albo to przeoczylam... z rana za to mialam MEGA ochote na wiecej i zrealizowalam swoja chęć
      Gdyby Mi Się Tak Chciało Jak Mi Się Nie Chce...

      Skomentuj

      • koras_03
        Ocieracz
        • Dec 2006
        • 107

        #4
        hehe
        dzieki
        spodziewalem sie jakis komnkretów
        a moze mi napiszecie jak to bylo w waszym przypadku:>??
        na świecie są dwie rzeczy które nie mają granic: wszechwświat i ludzka głupota...
        Albert Einstein

        Skomentuj

        • fury
          Świntuszek
          • May 2006
          • 47

          #5
          Powiem tylko tyle ze po moim pierwszym razie moja dotychczasowa uwczesna wiedza teoretyczna na temat seksu calkowicie sie zawalila. Teoria "przed" a praktyka "po" to dwa rozne swiaty.
          Sell Your soul to evil, then You will be dancing forever

          Skomentuj

          • Luk
            Erotoman
            • Feb 2006
            • 427

            #6
            Serio? Moje dobre przygotowanie teoretyczne zawsze tylko sprawialo, ze praktyka (poza jedna rzecza chyba w miare od tego niezalezna) szla jak po masle

            Skomentuj

            • Missionaire
              Ocieracz
              • Apr 2006
              • 118

              #7
              Napisał fury
              Powiem tylko tyle ze po moim pierwszym razie moja dotychczasowa uwczesna wiedza teoretyczna na temat seksu calkowicie sie zawalila. Teoria "przed" a praktyka "po" to dwa rozne swiaty.
              Widocznie czerpales wiedze ze zlych zrodel..
              Moja "teoria" sprawdzila sie po pierwszym razie w 100% i sprawdza sie do tej pory.
              "Żółw porusza się z taką prędkością, jaka wystarcza do polowania na sałatę."
              Terry Pratchett

              Skomentuj

              • DarkAngel
                Perwers
                • Nov 2006
                • 1020

                #8
                Napisał koras_03
                chlopak wchodzi i sila rzeczy jak to za pierwszym razem szybko sie podnieca i dochodzi co wtedy???
                Następuje eksplozja równa sile wybuchu bomby atomowej ;>.
                Facet zostaje rozerwany na strzępy, a Jego wnętrzności porozrzucane są po całym pokoju.
                Po pewnym czasie facet znów jest w całości i może zacząć "grać" od nowa.

                co trzzeba zrobic??
                Krzyknąć głośno: "Już nie jestem prawiczkiem!" .
                Pobiegać dookoła łóżka i pocałować kobietę, z którą uprawiałeś seks. Reszta to już Twoja inwencja twórcza ;P.

                czy zakładać nowa prezerwatywe czy zdejmowac stra??
                Nakładasz nową prezerwatywę na tę starą.
                Czekasz, aż gra się załaduje i zaczynasz od nowa!

                czy bawic sie dalej?
                Aż Ci się nie znudzi.

                czy informowac partnerka a moze i nie??
                Będzie wiedzieć . Wszak te wnętrzności nie wezmą się w Jej pokoju "od tak".

                przerwano błone dziewicza...
                koniec stosunku?? czy kontynuowac?
                odczekac? czy nie??
                Zależy czy masz na ekranie "Game over". Jeśli tak - nic nie zrobisz, chyba, że wcześniej włączysz god mode... A jeśli nie masz takiego napisu to grasz dalej!

                --------------

                A tak serio.
                Ad 1) Po tym jak dojdziesz ściągasz starą prezerwatywę, by móc za jakiś czas nałożyć nową .
                Ad 2) Partnerka poczuje, że doszedłeś, gdyż nie za bardzo będziesz w stanie dalej "działać" .
                Ad 3) To zależy od dziewczyny. Jeśli będzie Ją boleć, nie narażaj Jej na większy ból - tak myślę. Lepiej zaczekać .

                Wszystko to sprawa indywidualna.
                Mój pierwszy raz nie różnił się od tego, na co byłem przygotowany.
                Był piękniejszy. Niektórych chwil nie można słowami opisać .
                Sam przeżyjesz to zobaczysz .

                PS. Sorry za ironiczną część mojego postu - mam jakiś taki dzień .
                >> "Mogę być kimś, będąc jednocześnie sobą..." <<

                Skomentuj

                • Traucer18
                  Świętoszek
                  • Dec 2006
                  • 24

                  #9
                  Po pierwsze nie radze zakładać jedej prezerwatywy na druga bo moze się ześlizgnąć.
                  Co do zabawy dalej to od ciebie zalerzy czy masz na to siły czy juz nie jesteś wstanie. i nie radze dużo pić przed stosunkiem.

                  A może mi ktoś wytłumaczyć o co chodzi z tą poduszką pod pupe dziewicy, bo ja juz miałem swój pierwszy, raz ale nic takiego nie stosowałem, o co z tym chodzi ???
                  Dla mnie wolnością jest to co wy omijacie każdego dnia ! ! !

                  Skomentuj

                  • mirakla
                    Perwers
                    • Feb 2005
                    • 805

                    #10
                    nie ma jednej konkretnej reguły, takie rzeczy robi się intuicyjnie, po prostu róbcie to, na co macie w danej chwili ochotę, za pierwszym razem na pewno nie będzie idelanie, ale wszystko jest tylko kwestią wprawy i dopasowania się
                    I hope I'll understand some day, what's the meaning of this crazy game...

                    Skomentuj

                    • jet-set
                      Ocieracz
                      • Oct 2006
                      • 117

                      #11
                      Napisał Traucer18
                      A może mi ktoś wytłumaczyć o co chodzi z tą poduszką pod pupe dziewicy, bo ja juz miałem swój pierwszy, raz ale nic takiego nie stosowałem, o co z tym chodzi ???
                      Poduszka podkładana pod pupę ma służyć odpowiedniemu - lepszemu ułożeniu bioder, tym samym lepszej dostępności do pochwy. Szczególnie za pierwszym razem wejscie może być utrudnione, dlatego preferowane jest takie ułatwienie. Oczywiście bez poduszki też można, jak sam widzisz
                      Jet-Set
                      lepiej żałować że się coś zrobiło niż żałować że się tego nie odważyło zrobić

                      Skomentuj

                      • Ryan
                        Świntuszek
                        • Jul 2006
                        • 45

                        #12
                        ale od razu mówię, że poduszka nie przydaje się tylko przy tym pierwszym razie trzeba zadbać o komfort partnerki, kiedy uprawiasz seks na pralce, na stole ... ogólnie - poza łóżkiem

                        Skomentuj

                        • Sixsixsix
                          Ocieracz
                          • Oct 2006
                          • 133

                          #13
                          Ogólnie to chyba każdy człowiek jest inaczej skonstruowany i ma inne schematy kochania się z swoją dziewczyną.

                          Skomentuj

                          • ...aneta...
                            Ocieracz
                            • Aug 2006
                            • 107

                            #14
                            to zalezy tylko od ciebie i twojej dziewczyny jak wasz pierwszy raz bedzie przebiegal

                            Skomentuj

                            • monia:P
                              Seksualnie Niewyżyty
                              • Feb 2007
                              • 287

                              #15
                              chlopak wchodzi i sila rzeczy jak to za pierwszym razem szybko sie podnieca i dochodzi co wtedy???- albo odczekac i zaczac od nowa, albo jakos to zakonczyc

                              co trzzeba zrobic?? czy zakładać nowa prezerwatywe czy zdejmowac stra?? czy bawic sie dalej? czy informowac partnerka a moze i nie??- jesli chlopak dojdzie, tzreba zalozyc nowa prezerwatywe, a partnerke informujesz jak chcesz i czy chcesz

                              przerwano błone dziewicza...
                              koniec stosunku?? czy kontynuowac?- kontynuowac do poki bedziece mieli ochote i sile, chyba ze ja bedzie za bardzo bolalo

                              odczekac? czy nie??- wszystko jest sprawa indywidualna i ak zrobicie jak chcecie
                              'Nie ważne ile jest się razem...
                              Ważne jak piękne są to chwile...'

                              szczęśliwa z moim Kochanym

                              Skomentuj

                              Working...