W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Rozmiar

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Bastian84

    Prezerwatywy Rozmiar

    Czy jeśli po stosunku w miejscu, gdzie kończy się prezerwatywa, pozostaje odciśnięty prążek, to oznacza, że jest ona za ciasna - na całej długości dobrze przylega, ale nie czuję dyskomfortu, tylko ten odcisk. Podczas stosunku nie zwracam na to uwagi, ale może to nie zdrowe?
  • Frodo Baggins
    Perwers

    Wspomógł BT
    • Feb 2009
    • 1174

    #2
    jakby Ci erekcja utrwaliła się na kilka godzin () i przez te godziny krążek kończący gumkę uciskał fujarkę to może i byłoby to szkodliwe. ale jeśli zdejmujesz płaszczyk po stosunku (zakładam, że poniżej godziny ) to nie przesadzajmy z tą szkodliwością.
    na pewno nie odpadnie z tego powodu

    Skomentuj

    • Saddistic Anal
      Ocieracz
      • Jun 2009
      • 131

      #3
      po kilku takich akcjach, gdzie zostanie ci odciśnięty krążek, twój penis zsinieje, potem będzie strasznie bolał i w końcu odpadnie
      unikaj gumek

      Pokój z widokiem na wojnę.

      Skomentuj

      • Bastian84

        #4
        Oj śmiejecie się, ale czy nie może to prowadzić do nadmiernego wzrostu ciśnienia w jakichś tętnicach, żyłkach i je zdegenerować? Jeśli macie tak samo i to normalne, to ok. Nie mam zielonego pojęcia jak to jest u innych, kolegę z którym rozmawiam na takie tematy pytałem, to powiedział, że on nie ma śladu.

        Skomentuj

        • Frodo Baggins
          Perwers

          Wspomógł BT
          • Feb 2009
          • 1174

          #5
          Bastek, wyluzuj.
          ile razy w tygodniu bzykasz ? i ile numerki trwają ?

          każdy dietetyk ci powie, że nie ma nic złego w hamburgerze, o ile nie w********sz kilku codziennie.

          Skomentuj

          • Bastian84

            #6
            Jak bzykam to codziennie, teraz jestem sam

            Nie spędza mi to tak snu z powiek, jak poprzedni problem korzystam teraz z okazji by będąc tu dowiedzieć się jak najwięcej o rzeczach, które mnie mniej lub bardziej nurtują.

            Frodo, to masz prążek czy nie?

            Skomentuj

            • Bastian84

              #7
              Nie, takie fioletowe Durexy elite. Może w czasie stosunku puchnie mi trochę bardziej niż zmierzyłem - a mierzyłem po środku, u nasady może być trochę więcej nie wiem. Elite nie są standardowego rozmiaru?

              Skomentuj

              • _mike
                Banned
                • Aug 2007
                • 820

                #8
                Napisał Bastian84
                fioletowe Durexy elite.
                Najgorsze gumki.

                Skomentuj

                • Frodo Baggins
                  Perwers

                  Wspomógł BT
                  • Feb 2009
                  • 1174

                  #9
                  Napisał Bastian84
                  Frodo, to masz prążek czy nie?
                  nie mam żadnego prążka bo po pierwsze - finszuję w 30 sekund, więc nie ma szans się odcisnąć, a po drugie - fiutek ma tylko nieco ponad 3 cm średnicy więc gumka prędzej się zsunie i zostanie w pochwie niż coś mi odciśnie
                  0statnio edytowany przez Frodo Baggins; 06-11-09, 20:37.

                  Skomentuj

                  • Bastian84

                    #10
                    Czemu najgorsze?

                    Chica - może mi po prostu bardziej staje podczas stosunku niż podczas mierzenia samemu

                    Jedyne co chcę wiedzieć, to co z tym prążkiem? Czy występuje u innych forumowiczów po stosunku?

                    Użyłem też raz takich: http://www.kokanie.pl/97726-rosetex-abpol-warrior i też miałem to.
                    0statnio edytowany przez Gość; 06-11-09, 20:34.

                    Skomentuj

                    • _mike
                      Banned
                      • Aug 2007
                      • 820

                      #11
                      Spróbuj użyć jeszcze reklamówki z biedronki takiej żółtej i napisz czy też jest prążek.

                      Skomentuj

                      • Bastian84

                        #12
                        Nie chcesz pomóc, to są inne działy, gdzie możesz opowiadać kawały.

                        Skomentuj

                        • _mike
                          Banned
                          • Aug 2007
                          • 820

                          #13
                          przepraszam, pomyliłem działy, faktycznie.

                          Skomentuj

                          • brzoskwineczka
                            Perwers
                            • Sep 2009
                            • 824

                            #14
                            Bastek, nie martw się. Z moim byłym stosowaliśmy specjalny pierścień zaciśniający na penisie, zeby krew nie spływała i dłużej trzymał erekcję. To nie zaszkodzi.
                            Natomiast powiem Ci jak wygląda za mała gumka - kiedy nie możesz jej nałożyć, kiedy nakładanie jest dyskomfortem, kiedy po seksie trudno ją sciągnać [partner nie traci erekcji], kiedy wprost możesz powiedzieć, że czujesz mniej. Tak miałam z obecnym partnerem, gdy kupiliśmy rozmiar standardowy
                            ...:::tylko spokój może nas uratować:::...

                            "Postępujemy tak, bo uważamy, że nasze błędy lepiej jest ukryć pośród masy innych. Tak jak grzech lepiej ukryć wśród wielu innych grzechów." prof. J. Bralczyk

                            Skomentuj

                            • Frodo Baggins
                              Perwers

                              Wspomógł BT
                              • Feb 2009
                              • 1174

                              #15
                              Napisał brzoskwineczka
                              (...)Tak miałam z obecnym partnerem, gdy kupiliśmy rozmiar standardowy
                              się ktoś tu chwali
                              a ja powtórzę - lepsza ciut za ciasna (ryzyko pęknięcia jest i tak znikome) niż za luźna, której szukasz w pochwie po wyjęciu gołego penisa.
                              i nie jest to żart, a własne doświadczenie

                              Skomentuj

                              Working...