W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Rozmiar

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Bastian84

    #16
    Dzięki Brzoskwineczka! Nie pomyślałem, że są takie zabawki przecież - ale na wszelki wypadek poczytam czy nie dają one jakichś skutków ubocznych gdy się często używa, to mi wystarczy.

    A co do nakładania to ciężko się nawija, ale dyskomfortu nie czuję, sądziłem raczej, że większe się kupuje, gdy na długość nie starcza, bo przecież z tego balony można robić. Nie zaryzykuję z większą, bo Frodo ma chyba rację.

    Dzięki już się o prążek nie będę pytał. Szkoda, że wcześniej nie pomyślałem o takim forum, internet mam od bardzo dawna.

    Skomentuj

    • brzoskwineczka
      Perwers
      • Sep 2009
      • 824

      #17
      Sebastianie, w rozmiarach przede wszystkim liczy się obwód a nie długość Na długośc w naszych, polskich warunkach się chyba 90% mieści nawet w close fit, różnice są jedynie w obwodzie. Te które ja stosuję z Cucumis Melo L. mają bodajże 57mm obwodu.

      Tak! Chwalę się, kocham to


      ///edit
      poprawione wg tego co jest na opakowaniu
      0statnio edytowany przez brzoskwineczka; 06-11-09, 22:24.
      ...:::tylko spokój może nas uratować:::...

      "Postępujemy tak, bo uważamy, że nasze błędy lepiej jest ukryć pośród masy innych. Tak jak grzech lepiej ukryć wśród wielu innych grzechów." prof. J. Bralczyk

      Skomentuj

      • Frodo Baggins
        Perwers

        Wspomógł BT
        • Feb 2009
        • 1174

        #18
        Napisał brzoskwineczka
        (...)Te które ja stosuję z Cucumis Melo L. mają bodajże 56cm obwodu przy pełnym rozciągnięciu.

        Tak! Chwalę się, kocham to
        tu panią poniosło. 56 cm obwodu to chyba u słonia.

        Skomentuj

        • brzoskwineczka
          Perwers
          • Sep 2009
          • 824

          #19
          Ano poniosło mnie, poprawiłam
          ...:::tylko spokój może nas uratować:::...

          "Postępujemy tak, bo uważamy, że nasze błędy lepiej jest ukryć pośród masy innych. Tak jak grzech lepiej ukryć wśród wielu innych grzechów." prof. J. Bralczyk

          Skomentuj

          • _mike
            Banned
            • Aug 2007
            • 820

            #20
            Napisał brzoskwineczka
            mają bodajże 57mm obwodu.
            Też się chwale, bo też gustuje w tym rozmiarze.

            Skomentuj

            • Frodo Baggins
              Perwers

              Wspomógł BT
              • Feb 2009
              • 1174

              #21
              ano, wyłazi brak matmy na maturze. obwód, średnica, promień - a kto by się w tym rozeznał :p
              57 mm obwodu to jakieś 18 mm średnicy o ile dobrze wzór przekształciłem
              Wałęsa grubszym długopisem Porozumienia Sierpniowe podpisywał...

              Skomentuj

              • brzoskwineczka
                Perwers
                • Sep 2009
                • 824

                #22
                Frodo, więc powiem Ci tak - lateks się rozciąga, a te gumki to Durex Comfort XL, przymierz, jak spadnie to zrozumiesz
                ...:::tylko spokój może nas uratować:::...

                "Postępujemy tak, bo uważamy, że nasze błędy lepiej jest ukryć pośród masy innych. Tak jak grzech lepiej ukryć wśród wielu innych grzechów." prof. J. Bralczyk

                Skomentuj

                • _mike
                  Banned
                  • Aug 2007
                  • 820

                  #23
                  Napisał brzoskwineczka
                  Frodo, więc powiem Ci tak - lateks się rozciąga, a te gumki to Durex Comfort XL, przymierz, jak spadnie to zrozumiesz
                  Brzoskwineczka nie zrozumiałaś albo to ja jestem niemyślący przez tą chorobę... 57mm to powinna być średnica a nie obwód. ;X

                  Skomentuj

                  • brzoskwineczka
                    Perwers
                    • Sep 2009
                    • 824

                    #24
                    Ano masz rację, blondynka jestem faktycznie napisano na opakowaniu tak jak mówisz. Ciężka noc była... ciii... koniec tematu średnic i obwodów
                    ...:::tylko spokój może nas uratować:::...

                    "Postępujemy tak, bo uważamy, że nasze błędy lepiej jest ukryć pośród masy innych. Tak jak grzech lepiej ukryć wśród wielu innych grzechów." prof. J. Bralczyk

                    Skomentuj

                    • Bastian84

                      #25
                      Nie mogą na opakowaniu podawać obwodu? Kto sobie sprawdza średnicę penisa? Oczywiście wszystko można sobie samemu przeliczyć.

                      To tak jak z podawaniem długości trwania filmu w minutach na opakowaniach DVD czy portalach o filmach - np 234 minuty. Taka informacja bez przeliczenia sobie w myślach na godziny z minutami jest zupełnie bezwartościowa dla Kowalskiego. Wielkiej trudności taki proces nie sprawia oczywiście, jednak bez powodu jesteśmy do niego zmuszani, by wykorzystać tą informację.

                      Skomentuj

                      • Frodo Baggins
                        Perwers

                        Wspomógł BT
                        • Feb 2009
                        • 1174

                        #26
                        Napisał brzoskwineczka
                        Frodo, więc powiem Ci tak - lateks się rozciąga, a te gumki to Durex Comfort XL, przymierz, jak spadnie to zrozumiesz
                        chyba jako skarpetki mam potraktować ?

                        dooobra, oczywiście wykorzystałem Twoje przejęzyczenia i nieścisłości żeby sobie poużywać w słowach, co mi innego zostało ?

                        Skomentuj

                        Working...