W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Wzrost i waga ?

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • logimen

    Napisał Night Hunter
    co do chudzielców... ja mam 178 cm i waze róznie od 61-63 kg i nigdy nie narzekalem na brak zainteresowania.. chociaz babcia i mama ciągle mi trują ze jestem chudy jak bym z obozu wyszedl.. hmm tak samo ja preferuje bardzo szczupłe dziewczyny.. i taką mam
    Ty to i tak jestes jeszcze w miare ok, ja jestem tylko 3cm nizszy a lzejszy o 10kg prawie a to juz sporo. Mnie matka tez truje ze to i tamto. A co do dziewczyn to faktycznie, interesuja mnie takie podobne do mnie pod wzgledem budowy ciala i jak to niektorzy mowia, lubie wieszaki

    Ale mi nie przeszkadzaja takie kobiety, wrecz przeciwnie, chcialbym miec taka szczuplutka i delikatna, bo dla mnie taka wlasnie powinna byc kobieta

    Moj ideal: 165cm/ok 48-50kg <marzyciel>, taka wlasnie byla moja eks
    Oczywiscie 4-5kg w ta czy w druga strone nie robi mi wielkiej roznicy.

    Skomentuj

    • Rojza Genendel

      Pani od biologii
      • May 2005
      • 7704

      Napisał logimen
      A tak wogole to takie panny jak Wy, rojze,Gumka,Slave69 to wydaje mi sie ze to wyjatki bo i tak wiekszosc lasek woli wysportowanych o normalnej budowie, a nie takich jak ja.
      Moze kiedys taki wyjatek znajde
      W sumie mój facet nie jest ani chudy ani też wysportowany. Powiedziałabym raczej że klasyczny misiek z miękkim brzuszkiem.
      Wreszcie mam faceta który waży więcej niż ja. I to sporo więcej.
      Obecnie funkcjonuje na ateista.pl

      Skomentuj

      • logimen

        Napisał rojze
        W sumie mój facet nie jest ani chudy ani też wysportowany. Powiedziałabym raczej że klasyczny misiek z miękkim brzuszkiem.
        Wreszcie mam faceta który waży więcej niż ja. I to sporo więcej.
        Ha, wiec jednak potwierdza sie to o czym myslalem. Kobiety wola takiego faceta, ktory wazy wiecej niz one same. Dzieki

        Skomentuj

        • Rojza Genendel

          Pani od biologii
          • May 2005
          • 7704

          Napisał logimen
          Ha, wiec jednak potwierdza sie to o czym myslalem. Kobiety wola takiego faceta, ktory wazy wiecej niz one same. Dzieki
          A czy ja napisałam, że wolę?
          Podobają mi się szczupli, a mojego kocham po prostu.
          Obecnie funkcjonuje na ateista.pl

          Skomentuj

          • chłopczyk
            Świętoszek
            • May 2006
            • 34

            Napisał logimen

            A tak wogole to takie panny jak Wy, rojze,Gumka,Slave69 to wydaje mi sie ze to wyjatki bo i tak wiekszosc lasek woli wysportowanych o normalnej budowie
            No niestety (dla nas chudzielcow) panny wolą chlopakow wysportowanych. Ale sa rozne gusta i gusciki. I wyjatki od reguly. Pozostaje nam troche pocwiczyc...

            Kiedys dziewczyna postawila mi sprawe jasno ze miedzy nia a mna moze cos byc za pare lat - jak bede mial wieksza klate W sumie jestem jej wdzieczny za to ze nie krecila tylko powiedziala prawde. A takie slowa mobilizuja...

            Skomentuj

            • logimen

              Napisał rojze
              A czy ja napisałam, że wolę?
              Podobają mi się szczupli, a mojego kocham po prostu.
              No nie napisalas, moze ja zle zrozumialem. Sorki, ale od rozstania jestem w ciaglym dolku i wszystko mnie denerwuje, a i niektore slowa moze zaczynam rozumiec inaczej, jakos na opak.

              Chociaz jakbys miala do wyboru, 2 facetow o takim samym charakterze (zalozlmy), z czego jeden z nich bylby chuderlakiem takim jak ja,a drugi o normalnej budowie... to jasne ze wybrala bys tego drugiego - chyba

              Zreszta nie ma dwoch takich samych osob wiec co ja wogole gadam.

              Bosz, jestem jakis przewrazliwiony, wogole taki rozkapryszony, zdolowany. Mam dosc wszystkiego

              Sorry za OT i za glupoty. Zaraz ktos powie ze sie uzalam nad soba, co tam niech gada.

              Skomentuj

              • Rojza Genendel

                Pani od biologii
                • May 2005
                • 7704

                Napisał logimen
                Zaraz ktos powie ze sie uzalam nad soba, co tam niech gada.
                Nie użalaj się, nie ma po co.
                Szczupli faceci są bardzo bardzo w moim typie a i ja czasem się im podobam.
                Ja w sumie całkiem nie jestem w twoim typie poza tym.
                Obecnie funkcjonuje na ateista.pl

                Skomentuj

                • logimen

                  Napisał rojze
                  Ja w sumie całkiem nie jestem w twoim typie poza tym.
                  A skad mozesz to wiedziec ? Jak bym Cie zobaczyl na zywo i blizej poznal to wtedy moglbym stwierdzic czy jestes w moim typie czy nie

                  Skomentuj

                  • Rojza Genendel

                    Pani od biologii
                    • May 2005
                    • 7704

                    Napisał logimen
                    A skad mozesz to wiedziec ? Jak bym Cie zobaczyl na zywo i blizej poznal to wtedy moglbym stwierdzic czy jestes w moim typie czy nie
                    Podobno lubisz filigranowe dziewczęta:

                    chcialbym miec taka szczuplutka i delikatna, bo dla mnie taka wlasnie powinna byc kobieta
                    (...)
                    Moj ideal: 165cm/ok 48-50kg <marzyciel>, taka wlasnie byla moja eks
                    Obecnie funkcjonuje na ateista.pl

                    Skomentuj

                    • logimen

                      Napisał rojze
                      Podobno lubisz filigranowe dziewczęta:

                      chcialbym miec taka szczuplutka i delikatna, bo dla mnie taka wlasnie powinna byc kobieta
                      (...)
                      Moj ideal: 165cm/ok 48-50kg <marzyciel>, taka wlasnie byla moja eks
                      Lubic owszem lubie, ale to nie znaczy ze na inne nie zwracam uwagi lub ich nie akceptuje Prawie kazda ma u mnie szanse, nie jestem wbrew pozorom wymagajacym facetem, ale to chyba lepiej dla mnie i dla przyszlych potencjalnych partnerek

                      A Ty rojze jaka jestes skoro mowisz ze nie jestes w moim typie ? He ?

                      Skomentuj

                      • Rojza Genendel

                        Pani od biologii
                        • May 2005
                        • 7704

                        Napisał logimen
                        A Ty rojze jaka jestes skoro mowisz ze nie jestes w moim typie ? He ?
                        Pisałam, i to nawet w tym temacie. Bradzo niefiligranowa.
                        Obecnie funkcjonuje na ateista.pl

                        Skomentuj

                        • Karolina15
                          Świętoszek
                          • Oct 2005
                          • 36

                          165 cm i 52 kg

                          Skomentuj

                          • firanka
                            Świętoszek
                            • Mar 2007
                            • 25

                            Napisał Slave69
                            ech... słabo szukasz...

                            ja również lubię chudzielców
                            i ja
                            179/52

                            Skomentuj

                            • logimen

                              Napisał firanka
                              i ja
                              179/52
                              O kurcze firanka jeszcze lepsza ode mnie

                              Skomentuj

                              • Slave69
                                Ocieracz
                                • Dec 2006
                                • 153

                                Ojoj.. Aż mi się w głowie zakręciło od ilości chudzielców.... Pozdrawiam wszystkich
                                " pękła czara goryczy, rozlanych kropel już nikt nie policzy"

                                Skomentuj

                                Working...