W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Rozstepy

Collapse
Ten wątek jest zamknięty.
X
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Kumanos
    Świętoszek
    • Jul 2006
    • 3

    Rozstepy

    Witam mam problem. Chodze na silownie, ciwcze od pol roku i zauwazylem rozstepy na moim ciele. Znajduja sie one kolo barkow i dochodza prawie do tricepsa. Przez takie cos wstydze sie zdjac koszulke. Jesli macie jakies rady, znacie jakies preparaty prosilbym o pomoc. Z gory dzieki
  • nick
    Seksualnie Niewyżyty
    • Apr 2006
    • 225

    #2
    polecam krem na rozstępy :p

    Skomentuj

    • omnadren
      Świntuszek
      • May 2006
      • 45

      #3
      nie badz panienka
      "Nie ma postepow bez rozstepow"
      %-)

      Skomentuj

      • Corleone
        Świntuszek
        • Apr 2006
        • 91

        #4
        hmmm.....cwicze 2 lata ostro ostro i nie mam ani jednego
        "Pocalunki sa mowa milosci.....wiec moze przyjdziesz i sie wypowiesz ?? "

        Skomentuj

        • no_body
          Ocieracz
          • Mar 2006
          • 116

          #5

          Tutaj powinienieś znaleźć odpowiedź na swoje pytanie.

          Skomentuj

          • bruk tejlor
            Perwers
            • Feb 2006
            • 825

            #6
            za szybko zaczales przybierac na masie. stosuj balsamy nawilzajace, ale jesli to jest duzy problem kup sobie jakies kremy czy balsamy przeciw rozstepom. Po jakims czasie powinny stac sie mniej widoczne, ale z rozstepami to jest tak ze lepiej ich zapobiegac niz z nimi walczyc, bo do konca chyba nie da sie ich pozbyc chyba ze usuwanie operacyjne (laserowka)

            Skomentuj

            • lewy_87
              Seksualnie Niewyżyty
              • Sep 2005
              • 242

              #7
              łeeeee tam rozstepy to pol biedy
              ja mam straszny tradzik na plecach do tego rozstepy w dolnej czesci plecow, rozstepy na ramionach idace w strone bicepsow i tricepsow

              i tak juz sobie zyje koszulki w towarzystwie nie zdejmuje ale.... na basenik to sie chodzi a co ludzie mysla to raczej srednio mnie to obchodzi

              najwazniejsza jest wysoka samoocena i problemy znikna

              Skomentuj

              • patryk1w
                Świętoszek
                • Feb 2006
                • 11

                #8
                kup sobie dobrą maść na blizny, powinno troche pomóc

                Skomentuj

                • Lubartowiak
                  Erotoman
                  • Oct 2006
                  • 487

                  #9
                  Na trądzik podobno dobra jest herbatka z bratka,
                  a na rozstępy - nie koksować, nie tyć i nie zachodzić w ciążę
                  "Są ludzie, którzy nigdy nie byliby zakochani, gdyby nie słyszeli o miłości" La Rochefoucauld

                  Skomentuj

                  • Cloud
                    Świntuszek
                    • May 2006
                    • 77

                    #10
                    Ja zato niecwicze ale mam kilka rozstepow z innego powodu na brzuchu :/

                    Jak i mi polecili tak i tobie polecam idz do apteki i kup krem z mocznikiem rozstepy stana sie mniej widoczne i nieluz sie ze znikna na zawsze na to niema juz rady jest to peknieta skora i nieda sie tego naprawac niestety jedynie mozna zmniejszych ich widocznosc

                    Ja kupilem taki sobie krem Oxeril ale ty idz do apteki i powiedz ze chcesz jakis krem z mocznikiem moj ma jeszcze jakis preparat z czegos tam z morza ;D jak sie nim smarowalem to po kilku dniach rozstepny staly sie mniej widoczne ale ja juz niewytrzymalem bo bylo akurat lato wiec poszedlem sie z kilkoma kumplami okapac na pobliskim stawie i o dziwo niemialem sie co wstydzic ze mam lekko widoczne rozstepy. Opalilem sie przy tym troche choc wiem ze jak statusuje sie jakis krem na rozstepy to niemozna sie opalac bo satana sie widoczne jednak umnie nabraly one koloru skury i przez kilka miesiecy mialem z nimi spokoj teraz opalenizna zszedla skora stala sie troche bardziej bladsza i rozstepy znow widac lekko bo lekko ale widac no ale na szczescie niewygladaja juz tak strasznie jak kiedys. Musze ponownie zaczac smarowac sie tym kremem bo mam go jeszcze bo jak mi wtedy znikly po smarowaniu sie tym kremem a potem opaleniu to przestalem sie smarowac

                    Jedna rada idz do apteki i powiedz ze potrzebujesz krem z mocznikiem

                    Skomentuj

                    • Bender
                      Administrator
                      • Feb 2005
                      • 3026

                      #11
                      Na sfd.pl jest duzy topic o rozstepach, razem z przepisem na masc na bazie mocznika ktora im zapobiega.
                      Na zmiejszanie skutkuje contratubex - czy jakos tak. (na blizny pooperacyjne)
                      Kobiety potrzebują powodu by uprawiać seks. Mężczyźni jedynie miejsca.
                      Billy Crystal

                      Skomentuj

                      • Cloud
                        Świntuszek
                        • May 2006
                        • 77

                        #12
                        No mnie wlasnie na SFD.pl polecili ta masc z mocznikiem ale ze tam jest przepis ?? nic mi na ten temat niewiadomo mozna prosic o linka ??

                        Skomentuj

                        • 69Gwiazdeczka
                          Świntuszek
                          • Jan 2007
                          • 47

                          #13
                          Na rozstepy raczej nic ne pomoze.. Po kilku latach wyblakna i nie bedzie ich juz tak widac, ale zostana..

                          Skomentuj

                          • Bender
                            Administrator
                            • Feb 2005
                            • 3026

                            #14
                            Pomaga zapobiegać, na już zrobione - contratubex - masc na blizny pooperacyjne
                            Kobiety potrzebują powodu by uprawiać seks. Mężczyźni jedynie miejsca.
                            Billy Crystal

                            Skomentuj

                            • Cloud
                              Świntuszek
                              • May 2006
                              • 77

                              #15
                              No wlasnie ja bym potrzebowal jakas masc bo stare zrobily mi sie mniej widoczne i juz bylo fajnie bo niebylo ich w ogogle widac ale pech chcial ze sie powiekszyly (utworzyly sie nowe i teraz ten pasek z rozstepem jest dluzszy) i niestety te stare znow sa widoczne a te nowe to juz kompletna katastrofa :/

                              Skomentuj

                              Working...