W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Duze wargi sromowe

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • clamavi
    Świętoszek
    • May 2010
    • 13

    Napisał Napalona kotka
    Mi tam sie takie wargi nie podobaja wygladaja jakos staro i wogole tak oblesnie fuj bleee. Chyba bardziej podoba sie zadbana cipka i ciasna chociaz ne ktorym taka rozwalon atez sie podoba ;p ja gdybym miala taka to bym kurde jakas oepracje plastyczna robila jak bym miala takie wielkie wargi sromowe ale kazdy ma inny gust
    uwierz mi nie jest tak łatwo zdecydować się na operację zwłaszcza jak ci mają coś uciąć... a już tym bardziej coś co dostarcza przyjemności

    co do zadbania i ciasności to pomyśl tak logicznie
    to kawałek ciała i nie masz wpływu na jego wygląd jakimkolwiek zabiegiem pielęgnacyjnym więc o jakim zadbaniu piszesz?
    bo wypięlęgnowany jest więc i chyba zdbany...

    co do ciasności - też pomyśl - to wargi które nie mają nic wspólnego z wielkością wejścia do pochwy ani z jej ciasnością
    to takie same płatki jak przy każdej innej waginie tyle że dłuższe na zewnątrz...
    sądzisz że każda dziewczyna która ma taką waginę jest automatycznie szeroka???

    rozumiem że może się nie podobać i budzić obrzydzenie ale przekonanie że to kwestia nie zadbania i "rozwalenia" jest już mocno krzywdzące...

    Skomentuj

    • julianna
      Banned
      • Dec 2006
      • 1036

      popieram kotkę i osobiście nie widziałam jeszcze warg aż takich długich-dużych... nawet u pan, które rodziły 8 dziecko..wiec nie wiem skąd one się biorą, nikt nie rodzi się z takimi wargami......

      Skomentuj

      • clamavi
        Świętoszek
        • May 2010
        • 13

        Napisał julianna
        popieram kotkę i osobiście nie widziałam jeszcze warg aż takich długich-dużych... nawet u pan, które rodziły 8 dziecko..wiec nie wiem skąd one się biorą, nikt nie rodzi się z takimi wargami......
        jeju normalnie jak zabobony

        dziewczyny czy wyście powariowały???

        ciąża nie ma żadnego wpływu na wielkość warg!!!!
        jeśli kobieta w czasie porodu jest nacinana to się ją później zszywa ale nie ma to nic a nic wspólnego z kształtem i wielkością warg!!! (to nie wargi są nacinane!)

        ja naprawdę rozumiem że mogą się nie podobać
        ale pisząc takie rzeczy o porodach czy powiekszaniu się warg w zależności od ilości partnerów dajecie tylko wyraz swojego matołectwa umysłowego...
        naprawdę nie rusza mnie to że wam się nie podobają tak jak bardzo poruszają mnie te wypisywane przez wac głupoty...
        nie wiem czy zdajecie sobie z tego sprawę ale stawiacie się w bardzo niekorzystnym świetle...

        ludzie rodzą się bardzo różni
        jak się uważnie rozejrzysz to możesz się nawet mocno zdziwić

        Skomentuj

        • julianna
          Banned
          • Dec 2006
          • 1036

          wiem ze nie ma wpływu na wargi ciąża, ja tylko pisze że widzę te wargi ponieważ taka mam pracę i mam porównanie jakie one są
          i nie widziałam u nikogo dużych (bo gdyby któraś miała to ciąża by tego nie zmieniła)

          chyba mnie złe zrozumiałaś..i nie wiem czemu są takie duże u niektórych...

          Skomentuj

          • Karookarolina
            Perwers
            • May 2009
            • 1050

            Taka uroda niektórych kobiet. Mi tez się nie podobają i czuje, ze miałabym wielkie kompleksy jakbym miała takie wargi.
            Najbardziej dziwacznym ze wszystkich zboczeń seksualnych jest zachowanie wstrzemięźliwości.

            Może nie najładniejsza, ale w łóżku nadrabiam.

            Skomentuj

            • clamavi
              Świętoszek
              • May 2010
              • 13

              jedno jest pewne
              czytając wasze wpisy zaczynam naprawdę doceniać zwłaszcza mojego pierwszego mężczyznę...
              i to że nie trafiłam na to forum wcześniej...
              wtedy nie wiedziałam że mogłabym się wstydzić swojej waginy i nawet do głowy mi nie przyszło że mogę się wydać obrzydliwa odpychająca i wstrętna...
              wręcz przeciwnie dostałam cały ogrom czułości miłości i autentycznego starania się o moje względy
              ufff...

              życzę takiego szczęścia innym kobietom-motylom!

              Skomentuj

              • Napalona kotka
                Banned
                • May 2010
                • 98

                Nie jestem w fazie dojrzewania bo jestem juz dojrzała kobieta! Zle mnie rozumiecie poprostu chodzi mi o to ze duże wargi przynajmniej moim zdaniem nie są za fajne ale KAŻDY MA INNE ZDANIE! PODKREŚLE DUŻYMI LITERAMI TY MASZ TAKIE JA MAM TAKIE! MI akurat takie się nie podobaja i osobiście gdybym miała takie to bym sie wstydziła i wpadł bym w duże kompleksty wstydziła bym się pokazać takie! Spójrzmy na pierwsze zdjecia na tym poście trudno mi uwierzyć ze ktoś może mieć takie wargi przecięz one tak bardzo wystają ze nawet przez majtki beda pewnie odstawać! Ale kazdy lubi co innego!!!

                Skomentuj

                • totgeliebt
                  Seksualnie Niewyżyty
                  • Feb 2007
                  • 263

                  mi się podobają takie wargi, dodają jakiegoś uroku. takie zamknięte niby też okej, ale jakieś takie nudne i mało podniecające jak dla mnie.

                  a co do poziomu niektórych wypowiedzi tutaj, to naprawdę pozostawia to wiele do życzenia. proponuję wrócić do szkoły zamiast na forum siedzieć, i nauczyć się poprawnie i z szacunkiem pisać, bo chyba coś się spało na tej lekcji.
                  0statnio edytowany przez totgeliebt; 30-05-10, 17:29.

                  Skomentuj

                  • clamavi
                    Świętoszek
                    • May 2010
                    • 13

                    moim drodzy faktycznie dyskusja się trochgę wymyka spod kontroli
                    nikt nie ma do nikogo pretensji że się coś podoba lub nie podoba

                    pretensje są o wypisywane głupoty i wprowadzanie w błąd!!!

                    głupota nr1 - duże wargi mają te kobiety co sypiają z facetami hurtowo

                    NIE!!!

                    kształt waginy nie ma nic wspólnego z ilością partnerów

                    głupota nr2 - nikt się taki nie rodzi a duże wargi to... no nie wiadomo skąd się wzięły

                    NIE!!!

                    ludzie rodzą się różni!
                    dojrzewają w wieku kilkunastu lat i to wtedy ustala się kształt i wielkość narządów rodnych
                    nikt tego nie wybiera, nikomu nie rośnie nic za kare itp.

                    głupota nr3 - duże wargi robią się po porodzie lub wielu porodach

                    NIE!!!

                    poród nie ma absolutnie żadnego wpływu na wygląd warg
                    owszem może mieć wpływ na rozluźnienie mięśni pochwy jej szerokość ale to dotyczy wnętrza! a nie zewnętrznych warg

                    głupota nr4 - duże wargi rosną bo się o nie nie dba

                    NIE!!!

                    żadna pielęgnacja czy jej brak nie ma wpływu na kształt ciała
                    czy penis rośnie lub się zmiejsza jeśli się go często myje lub nie myje?

                    głupota nr5 - duże wargi przeszkadzają w miłości analnej

                    NIE!!!

                    duże wargi mogą przeszkadzać w miłości analniej mniej więcej tak samo jak nos czy stopy...
                    czy osoby które tak twierdzą w ogóle widziały kiedykolwiek kobietę bez bielizny?
                    odsyłam do atlasu anatomii...

                    za to prawdziwe jest że:

                    1 - normalnej wielkości wargi mogą opuchnąć podczas choroby (zapalenie) i już pozostać powiększone

                    2 - jeśli już takie urosły to się same nie zmniejszą (tylko operacyjnie)

                    3 - mogą być niewygodne bo są niezwykle wrażliwe i nieodpowiednia bielizna i ubranie może je poobcierać

                    4 - kobiety z większymi wargami mogą być bardzo czułe na krytykę bo w mediach jest lansowany jeden obowiązujący rodzaj cipki typu "bułeczka z kreską"
                    to mniej więcej tak jak grubsze kobiety mają kompleksy bo uważane za ładne są tylko wychudzone modelki w rozmiarze 34 o chłopięcej urodzie - bez piersi i bioder


                    jeśli ktoś chciałby uzupełnić tą listę to zapraszam!!!
                    widzę że są na forum osoby młode którym może się to przydać
                    a i tym mądrusiom wszystko wiedzącym też się może przydać

                    nie wierzcie w głupoty a jeśli ktoś ma watpliwości to niech spisze sobie pytania i zapyta kompetentną osobę np. ginekologa
                    (tylko nie takiego na forum bo aż się włos na głowie jeży od tego co tu można wyczytać... pójść do przychodni i tam powinni wyjaśnić)

                    kobieta-motyl to nie UFO!!!

                    Skomentuj

                    • zxcv3287
                      Świętoszek
                      • Oct 2006
                      • 3

                      Wybaczmy tej "szalonej kotce" gdyż nie wie co pisze, biedne dziecko i w dodatku głupiutkie.....

                      Skomentuj

                      • szych
                        Świntuszek
                        • Aug 2006
                        • 75

                        no to coś dla rozluźnienie tematu

                        Skomentuj

                        • gudlaj
                          Świętoszek
                          • Apr 2007
                          • 10

                          takie wargi jak ma zalozycielka tematu : - Jak najbardziej TAK!

                          Skomentuj

                          • szych
                            Świntuszek
                            • Aug 2006
                            • 75

                            no tutaj też coś dal miłośników tematu znalazłem

                            Skomentuj

                            • Tomek.Jablonski
                              Świntuszek
                              • Jul 2010
                              • 86

                              A ja myśle, że założycielce tematu możnaby zrobić pyszną minetkę z takimi wargami kto sie zgadza reka do gory !

                              Skomentuj

                              • shy_girl

                                Ja tez mam problem z wyglądem w miejscu intymnym... Kiedyś nie zwracałam uwagi na wygląd swojej "myszki". Potem jednak zaczęłam dostrzegac, że coś mi się tam nie podoba Po jakimś czasie stwierdziłam, że strasznie mi się nie podoba jej wygląd Męczy mnie to do dzisiaj, bo jedna wargę mniejszą mam zdecydowanie za duża Nie jest już to teraz straszny problem, bo mój facet jest wspaniały i nie daje mi do zrozumienia, że jemu się nie podoba, nawet bardzo lubi ją odwiedzac, ale ja i tak nie jestem przekonana, co do atrakcyjności tegoż miejsca

                                Piszę to, bo jestem pewna, że ten "wstręt" do siebie uda nam się dziewczyny wyleczyc. Ja znalazłam lekarstwo w postaci dużej ilości seksu oralnego. Oraz w postaci partnera, który tak bardzo stara się w tej dziedzinie Gdyby nie on, na pewno dalej przejmowałabym się, że jestem ohydna i nie da się ze mną współżyc.

                                Owszem, nie jest wygodne miec taka wade, gdyż podczas seksu bardzo mi to przeszkadza i czasem jest bolesne... Jednak nc nie zdoła mnie powstrzymac przed taką zabawa

                                Z dna na dzień przekonuję się, że naprawdę to może byc piękne!! Bo jest inne a nie gorsze!

                                Pozdrawiam

                                Skomentuj

                                Working...