W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Co robicie ze swoimi włosami i jak często???

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • DarkAngel
    Perwers
    • Nov 2006
    • 1020

    #31
    Będę jednym z nielicznych chłopaków, którzy się tu wypowiedzieli .

    Ja preferuję krótkie włosy.
    Chodziłem przed dobrych kilka lat we włosach ściętych na 3mm.
    Przyzwyczaiłem się .

    Przez jakiś czas zapuszczałem włosy aż miałem takie mocno średnie [długie nie były, a krótkie też na pewno nie ]. Nie pasowało zbytnio do mnie . Wolę inne klimaty.

    Obecnie mam boki i tył dość krótko podstrzyżone. Góra trochę dłuższa - stawiana na żel .

    Jak często? Jak tylko czuję potrzeby zrobienia czegoś z włosami, by nie wyglądać jak.. .
    >> "Mogę być kimś, będąc jednocześnie sobą..." <<

    Skomentuj

    • angel
      Seksualnie Niewyżyty
      • Aug 2006
      • 189

      #32
      Hmm u mnie wygląda to tak, że mam włosy do połowy pleców (mniej więcej), naturalny kolor-ciemny brąz i największa moja ''zmora'' to to, że naturalnie włosy mi się kręcą, co nie powiem, czasem wkurza dlatego czasem je prostuję. Zreszta zwykle jest chyba tak, że jak ktoś ma kręcone włosy to chciałby mieć proste i na odwrót. A do fryzjera chodze wtedy, jak czuje, że czas coś zmienić

      Skomentuj

      • Rojza Genendel

        Pani od biologii
        • May 2005
        • 7704

        #33
        Zmieniłam kolor z Dzikiej Wiśni na Rubin.
        Włosy mi urosły no i grzywka asymetryczna.
        Coś w ten deseń... i nawet kolor się zgadza:

        Obecnie funkcjonuje na ateista.pl

        Skomentuj

        • ...aneta...
          Ocieracz
          • Aug 2006
          • 107

          #34
          ja obecnie mam wlosy w kolorze granatowej czerni moje naturalne tez mam czarne ale byly juz wyblakle,naturalnie krecone sie i dlugosc tak gdzies do polowy plecow.

          Skomentuj

          • wendy
            Ocieracz
            • Feb 2007
            • 171

            #35
            moje włoski mają naturalny ciemny blond a na to pasemka w kolorze jasnego blondu. nie co poza ramiona, prostowane, wycieniowane. pół roku temu warstwa włosów ze spodu po stronie prawej i lewej wygolona na zero [ zaszalało się ] ale już odrosło [myslę, żeby to powtórzyc]
            Namiętność nie zna czasu przyszłego.

            Skomentuj

            • Poli
              Ocieracz
              • Jan 2007
              • 167

              #36
              Swoje naturalne wlosy mam ciemne, jestem szatynka. Ale farbuje na kolory wpadające w rudy, chociaz ostatnio zudzilo mi się i mysle znowu o wroceniu do swojego koloru.
              Farbuje regularnie co 2 miesiące, ale ostatnio stwierdzilam,iz to niezle nadwyręzylo stan moich wlosow, i chce przejsc na farby naturalne. Zobaczymy .
              Obecnie mam wlosy do ramion, wystrzepione, grzywka na bok, nie mam żadnych problemow ze sciecem , jak mnie cos najdzie to ide sciac, przeważnie do ucha.
              Uzywam delikatnych szamponow, odzywek kupnych żadnych , jedynie w lato z filtrem.
              Najlepiej lubię plukanke z octu jabłkowego i robioną w domu odzywkę jedwabną .

              Skomentuj

              Working...