W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Jakich perfum używacie?

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • mzagro
    Świętoszek
    • Oct 2005
    • 27

    Mexx Ice touch -super
    If you love somebody, Set her free,
    If she ever comes back, she's yours,
    If she doesn't, she never was.

    Skomentuj

    • budzio
      Świętoszek
      • Apr 2006
      • 2

      Moje typy:
      Armani - Emporio(Szary) to poprostu klasyk !
      Armani - Acqua di Gio - kolejny klasyk ale tez chyba jeden z najczesciej spotykanch w wersji stadionowej
      Calvin Klein - One
      Clinique happy
      Hugo Boss- Baldersarini
      Nike - up or down

      Zawsze staram sie miec w domku przynajmniej dwa z nich;] Nie lubie codziennie pachniec tak samo ale tez nie lubie eksperymentowac z zapachami

      Skomentuj

      • Qbek
        Świętoszek
        • Apr 2006
        • 14

        Kenzo Jungle - od 5 lat stale to samo
        Qbek -wiadomo czyj.....

        Skomentuj

        • HeaveN
          Ocieracz
          • Apr 2005
          • 175

          Obecnie Gant Adventure.

          Skomentuj

          • Qbek
            Świętoszek
            • Apr 2006
            • 14

            musze zmienic.
            KENZO nic nowego i ciekawego pour homme juz nie robi. nudne sie stalo.
            Qbek -wiadomo czyj.....

            Skomentuj

            • Loveless
              Świętoszek
              • Apr 2006
              • 17

              Old SPice White Water zwala mnie z nóg
              God's in his Heaven -
              All's right with the world!

              from: Robert Browning (1812-1889)
              Pippa Passes

              Skomentuj

              • paffcio
                Banned
                • Mar 2006
                • 2286

                e tam i tak nikt brutala nie przebije swego czasu idealny był do czysczenia głowic w magnetofonach

                Skomentuj

                • Shrek
                  Świętoszek
                  • Apr 2006
                  • 35

                  Mojej kobiecie zawsze podobał się Dior - Fahrenheit i tego używam, ale już wiem, że "przesiądę się" na CK.
                  Nie róbcie z ogra osła!

                  Skomentuj

                  • black_rider
                    Ocieracz
                    • Nov 2005
                    • 129

                    Dior Fahrenheit - dla mnie to ma zapach potu i śmierdzi a nie pachnie....moje dwie znajome mają takie same zdanie ..bo bylem z nimi w perfumeriii ... co wy w tym widzicie?

                    Kenzo Air - zapach apteki ..jak jakis farmaceutyk -zapach świeży, miętowy jakby lekko - nie w moim guscie zupelnie

                    Ja polecam Armani Mania i Armani City Glam for him - świeże slodkie a zarazem męskie zapachy. Najlepiej isc do perfumerii i sprawdzić bo perfumy to rzecz gustu

                    Skomentuj

                    • lukabazuka
                      Świntuszek
                      • May 2006
                      • 65

                      joop! homme w sumie juz klasyka ale moja kochanka za nim przepada a z nowszych lacoste essential chociaz jest za slaby i szybko wyparowuje poza tym egoiste chanel jest dla mnie doslownie oniesmielajacy troche smiesznie brzmi kojarzy mi sie z kolecja z gejem ale dlatego cos w nim jest i jazz diora ktorego cena teraz spadla do smiesznego poziomu a jest maksymalnie wyrozniajacy sie
                      poza tym armani, calvin klein, i inne adidasy nadaja sie na odswiezacze do toalety

                      Skomentuj

                      • patyk
                        Ocieracz
                        • Mar 2006
                        • 172

                        szukałem czegos dla siebie i sprawdziłem czarnego adidasa, POUR HOMME Dolce & Gabbana, AQUA DI GIO i BLACK CODE Armaniego iii nic mi nie podeszło..2 pierwsze są za słodkie (przy czarnym adidasie mam odruchy wymiotne ) i jak się pzrewietrzą to pachną zwykłym mydłem jak dla mnie...zakupiłem Lacoste STYLE IN PLAY - niezły zapach i dość trwały, chociaż mógłby być jeszcze troszkę bardziej intensywny
                        Pesymista to dobrze poinformowany optymista..

                        Dyplomata to ktoś, kto potrafi powiedzieć "s********j" w taki sposób, że poczujesz podniecenie w związku ze zbliżającą się podróżą

                        Skomentuj

                        • AzzAzeL
                          Świętoszek
                          • May 2006
                          • 3

                          Aramis Life - mistrzostwo, Lacoste (szary), Mexx PureLife

                          Skomentuj

                          • Suunto
                            Świętoszek
                            • Mar 2006
                            • 9

                            Jakis czas temu mialem Hugo Boss - Baldessarini, byl to naprawde fajny zapach, ktory dlugo trzymal. Moze troche zbyt dojrzaly jak dla mnie (21 lat), ale ja takie poprostu lubie
                            Teraz mam Jean Paul Gaultier - La Male i tez mi sie podoba, jednak odonsze wrazenie, ze trzyma troche krocej niz Hugo...Jednak czesto slysze od Kobiet, ze bardzo ladnie pachne i zawsze pytaja co to jest...
                            Pare dni temu sprawilem sobie Guerlain - Pour Homme, gdyz mialem ochote na zapach gdzie czuc tyton, a ten taki jest...zobaczymy jak sie bedzie nosil na mnie, ale czuje ze tez dobrze...

                            A i tak najladniejszy zapach jaki tylko mialem okazje spotkac to byl Creed czarny, jest naprawde swietny, ale 500zl za butleczke to mi troche szkoda...
                            Pozdrawiam
                            Suunto

                            Skomentuj

                            • damianski
                              Świntuszek
                              • Aug 2006
                              • 94

                              A ja jakoś chyba pół roku temu znalazłem takie perfumy ja Puma Jamaica i nie chcem innych!!!

                              Skomentuj

                              • Schiller
                                Erotoman
                                • Oct 2005
                                • 426

                                Nie wiem dlaczego, ale moje uznanie od dłuższego czasu zyskuje firma Bi-es. Jej produkty, głównie czarny i niebieski Sankai to jakby moje dwa odzwierciedlenia. Już się tak przyzwyczaiłem. Choć nie przeczę, że trochę odmiany kiedyś się przyda.
                                Leben...I Feel You

                                Skomentuj

                                Working...