W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Blizny w intymnym miejscu po depilacji, a seks

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • kanskje
    Świętoszek
    • Jan 2013
    • 3

    Blizny w intymnym miejscu po depilacji, a seks

    kiedyś szarpnęłam się na depilację bikini. niestety nie był to trafiony pomysł.
    pomimo iż regularnie robiłam peeling, smarowałam skórę kremami zmiękczajacymi naskórek itp, to włoski zaczęły wrastać w skórę i wyszło z tego zapalenie mieszków włosowych - takie hard i efektem tego jest to, że mój wzgórek jest teraz cały w nieestetycznych plamach (blizny).
    powiem szczerze, że jest to dla mnie bardzo krępujące. od czasu, kiedy tak się załatwiłam, nie rozebrałam się przed żadnym facetem. może gdyby mi się to "przytrafiło" będąc w stałym zwiazku, to byłoby inaczej.
    a tak to aż odniechciewa mi się seksu na myśl, że miałabym się pokazać pierwszy raz nowemu mężczyćnie z takim, powiedzmy, defektem estetycznym.


    smaruję zmienione miejsca maścią sylikonową na blizny, stan skóry się poprawia, ale bardzo powoli.

    czy też się tak kiedyś załatwiłyście? jak udało Wam się z tego "wybrnąć"?
  • znowuzapilem
    SeksMistrz
    • Nov 2010
    • 3555

    #2
    Za bardzo sie przejmujesz. Żaden facet na to nawet nie zwróci pewnie uwagi.
    Male blizny dodają ciału uroku.
    Synek Ślonski - w barach szeroki, w żici wonski

    Skomentuj

    • Bambiii
      Perwers
      • Feb 2009
      • 852

      #3
      Kochana autorko - pocieszę Cię. W 2011 roku miałam operację - wycinano mi przetokę. Mam bliznę o długości kilku cm i szerokości cm na wzgórku łonowym. Oczywiście wiem, że nie jestem idealna, ale nie przeszkadza mi to. Partnerom również. Głowa do góry
      Eat shit.

      Skomentuj

      • privjar
        Świętoszek
        • Jan 2013
        • 19

        #4
        Nic się nie martw, na pewno nikt nie będzie zwracał na to uwagi. Nie ma się czym, krępować.

        Ps. Jak tak bardzo Ci to przeszkadza to polecę Ci maść: "contractubex"
        Siostra miała ją po operacji, bardzo dobra.
        Żyj tak, aby innym było nudno, gdy umrzesz.

        Skomentuj

        • kanskje
          Świętoszek
          • Jan 2013
          • 3

          #5
          dzięki za ciepłe słowa! wiecie, niektóre z tych blizn są bardzo świeże, czerwone, tak więc wyglądam niejako jak biedronka. może faktycznie nie powinnam się tym aż tak bardzo przejmować, ale sami wiecie jak to jest. kiedyś tego nie miałam, teraz mam, a w sumie zrobiłam sobie to sama na można powiedzieć własne życzenie.
          w przyciemnionym pomieszczeniu wygląda to ok, ale przy lampie czy świetle dziennym to masakra. no nic, pozostaje mi tylko systematyczne smarowanie tego i peelingowanie

          Skomentuj

          • Bambiii
            Perwers
            • Feb 2009
            • 852

            #6
            Nikt nie jest idealny
            Eat shit.

            Skomentuj

            • upocone jajka
              Banned
              • May 2009
              • 5151

              #7
              Gayka jak goliła se chomika pod pachami to sie pochlatsła tam przy cyckach i jakoś zyje, wali sie, bambusom to nie przeszkadza

              Skomentuj

              • znowuzapilem
                SeksMistrz
                • Nov 2010
                • 3555

                #8
                kanskje, idąc dalej powiem Ci że niektórym facetom może się to nawet bardzo spodobać
                Synek Ślonski - w barach szeroki, w żici wonski

                Skomentuj

                • snb_girl
                  Banned
                  • Oct 2010
                  • 213

                  #9
                  Takie płytkie blizny bez problemu zlikwidujesz maściami, jak np wyżej wspomnianym contratubexem mozesz iść z tym problemem do dermatologa, póki proces bliznowacenia jest w toku, sporo mozna zrobic w tym temacie z dobrym rezultatem

                  Skomentuj

                  • kanskje
                    Świętoszek
                    • Jan 2013
                    • 3

                    #10
                    Napisał znowuzapilem
                    kanskje, idąc dalej powiem Ci że niektórym facetom może się to nawet bardzo spodobać
                    hmm spodobać, powiadasz. ja tu się raczej zastanawiam czy to nie wygląda jak jakaś choroba weneryczna (?) ze względu na umiejscowienie. no nic.

                    no nic, mam maść na blizny, na razie są coraz lepsze efekty, wiadomo, chodzi o systematyczność smarowania. "do wesela się zagoi"

                    Skomentuj

                    Working...