W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

20-25 kg mniej w pol roku

Collapse
Ten wątek jest zamknięty.
X
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • grrr
    Erotoman
    • Mar 2007
    • 368

    20-25 kg mniej w pol roku

    Witam jak w temacie. ktoś doświadczony może mi podpowiedzieć jak tego dokonać? czas jest raczej adekwatny do tego jakie chce efekty osiagnac. nie chce zadnej diety cud ze w miesiac strace 20 kg a pozniej ogromny efekt jojo. dajmy na to 3 dni glodowka oczyszczająca na start a pozniej? mam w planach silownie srednio co drugi dzien. mysle o wizycie u dietetyka ale nie wiem czy to konieczne. kilka danych wiek 25 lat wzrost 194 cm waga 115 kg. najlepiej sie czulem majac te 89-93 kg i taki efekt chce uzyskac. najwiecej tluszczu uzbieralo sie w brzuchu, biodrach i na udach. chcialem zaczac biegac ale pododno najpierw musze zjechac ponizej 100 kg zeby stawow za bardzo nie obciążac.
    "Lepiej byc najglupszym wsrod madrych niz najmadrzejszym wsrod glupich" - jaka szkoda ze wiekszosc ludzi chce byc najmadrzejsza....
  • custodian
    Ocieracz
    • Jun 2012
    • 183

    #2
    Cześć . A więc ja zrzuciłem 13 kg w ciągu roku , bez efektu jo-jo. Bez wielkich wyrzeczeń i dziwactw. Rozpocząłem od diety Dunkana, wiem nie jest ona polecana , ale zmodyfikowałem ją do swoich potrzeb. W niej nie wolno przez założony okres czasu jeść węglowodanów itd, ale ja raz w tygodniu jadłem ziemniaczki chlebek itd. Przez trzy miesiące zleciało mi 9 kg. po tym zaprzestałem diety gdyż ona bardzo obciąża nerki. Zoptymalizowałem jedzenie. Nigdy nie mieszam białka i węglowodanów, robię miedzy nimi 4h przerwy. Raz w tygodniu zjadam ok 250 gram suszonej wołowiny surowej, to daje dużego kopa białkowego, a człowiek jako drapieżnik jest przystosowany do trawienia surowego mięsa. Poza tym posiłki składają się w około 55% z surowych produktów !!
    Poszukaj informacji o diecie Dunkana, o żywieniu wg Diety Gersona , obejrzyj film http://www.youtube.com/watch?v=8jC4GEkYbOI , przeczytaj książkę M. Pollocka " Manifest wszystkożercy"

    CO do siłki to na rzucenie wagi nie polecam , gdyż ćwicząc będziesz tracił tkankę tłuszczową a budował mięsną, a wiadomo mięśnie są cięższe niż tłuszcz ,wiec może być tak że wizualnie zmniejszysz się ale wagowo pozostaniesz ten sam

    Ogranicz przetworzone żarcie, sam twórz swoje jedzenie z podstawowych produktów. Są to same zalety , przyjemność gotowania , nowe umiejętności , miłe zaskoczenie kobiet gdy zaprosisz ją kolację, a przedewszystkim wiesz co jesz !!

    Sam stosuję się właśnie do wymagań zdrowego żywienia i mimo tego że jestem zawodowym kierowcą co dzień pokonuje dystans w granicach 560 km , czyli cały dzień siedzę nie mam problemów z wagą, przy 176 cm ma 83 kg wagi a jem jak wariat wszystko.
    Kobieta jest jak gorączka - trzeba iść z nią do łóżka.

    Skomentuj

    • aryman
      Banned
      • Aug 2012
      • 136

      #3
      Napisał custodian

      CO do siłki to na rzucenie wagi nie polecam , gdyż ćwicząc będziesz tracił tkankę tłuszczową a budował mięsną, a wiadomo mięśnie są cięższe niż tłuszcz ,wiec może być tak że wizualnie zmniejszysz się ale wagowo pozostaniesz ten sam

      Nie wiem jakby miało się to odbyć zakładając, że jesteśmy na ujemny bilansie kalorycznym, pomijając np. stosowanie sterydów.
      Kiedy ja w miesiąc zrzucałem 7kg zastosowałem się do rad chłopaków z forum kulturystycznego i stosowałem trening siłowy + aeroby. Z całą pewnością mogę stwierdzić, że było to słuszne, ponieważ udało mi się ograniczyć do minimum spadek mięśni przy pożądanej utracie tłuszczu nie stosując przy tym wielu zalecanych suplementów. Natomiast intensywnie przyłożyłem się do rygorystycznej diety i treningu, i chociaż mi siła spadała na ujemnym bilansie kalorycznym a taka praktyka była potwornie męcząca to swoje zadanie spełniła.
      Teraz nie będąc w temacie od długiego czasu nie powiem na czym konkretnie to polegało ale wydaje mi się, że ma to niemały związek z utrzymaniem odpowiedniego poziomu testosteronu, który obniżałby się przy obcięciu kalorii w diecie a jego odpowiednio wysoki poziom skutkuje utratą tkanki tłuszczowej u mężczyzn.

      Skomentuj

      • grrr
        Erotoman
        • Mar 2007
        • 368

        #4
        @custodian w kwestii wyjasnienia bo troche niejasno napisalem masa miesniowa moze byc bo glownie chodzi chodzi o centymerty z brzucha i ud. jak mialem te 90 kg to bylem bardzo szczuply duzo biegalem po schodach i w sumie malo jadlem. a co do eksperymentow z dieta to jakos mam tak ze chyba jednak pojde do dietetyka po indywidualne menu i trzeba sie bedzie tego trzymac. bo sam wole nie eksperymentowac. tymbardziej jak sie czyta na jednej stronce ze na kolacje mozna zjesc jakis lekki owoc np jablko a na innej stronie ze zadnych owocow bo zabieraja weglowodany i ze lepiej gotowany filet z kurczaka zjesc... to juz sam nie wiem co i jak. silownia tak myslalem ze jakis aerobik a jak przy okazji troche miesni sie zbuduje to fajnie by bylo.
        "Lepiej byc najglupszym wsrod madrych niz najmadrzejszym wsrod glupich" - jaka szkoda ze wiekszosc ludzi chce byc najmadrzejsza....

        Skomentuj

        • Attyla
          Seksualnie Niewyżyty
          • Apr 2012
          • 235

          #5
          Aryman i custodian dobrze ci piszą o odżywianiu, fajne porady są w " Men`s Health" to miesięcznik więc dużo kasy nie stracisz.
          Zamiast siłowni radziłbym basen i intensywne pływanie 2,3 razy w tygodniu po 30 -35 basenów idealnie spala tłuszcz. Nigdy siłownia tak cię nie odchudzi jak basen.
          "Człowiek jest tyle wart, ile warte są sprawy, którymi się zajmuje." Marek Aureliusz

          Skomentuj

          • grrr
            Erotoman
            • Mar 2007
            • 368

            #6
            nie umiem plywac
            "Lepiej byc najglupszym wsrod madrych niz najmadrzejszym wsrod glupich" - jaka szkoda ze wiekszosc ludzi chce byc najmadrzejsza....

            Skomentuj

            • custodian
              Ocieracz
              • Jun 2012
              • 183

              #7
              Napisał grrr
              nie umiem plywac
              Rękawki sobie kup
              Kobieta jest jak gorączka - trzeba iść z nią do łóżka.

              Skomentuj

              • Maryja_dziewica
                Perwers
                • Nov 2011
                • 902

                #8
                Poczytaj o diecie zgodnej z grupa krwi, najlepiej ksiazki dr. D'Adamo. Mozna w nich znalezc rowniez wskazowki na temat aktywnosci fizycznej.
                "Ideały są jak gwiazdy. Jeśli nawet nie możemy ich osiągnąć, to należy się według nich orientować."

                Skomentuj

                • Kalilah
                  Administrator
                  • Mar 2012
                  • 2723

                  #9
                  Napisał grrr
                  nie umiem plywac
                  Tym lepiej, spalisz więcej kalorii próbując się utrzymać na powierzchni

                  A tak serio to skąd taki deadline (te pół roku)?
                  My life would be so much easier if I wasn't intelligent enough to realize how fucking stupid some people are.

                  Regulamin forum

                  Skomentuj

                  • grrr
                    Erotoman
                    • Mar 2007
                    • 368

                    #10
                    Kalilah to nie deadline tylko racjonalny czas aby nie bylo efektu jojo;p
                    "Lepiej byc najglupszym wsrod madrych niz najmadrzejszym wsrod glupich" - jaka szkoda ze wiekszosc ludzi chce byc najmadrzejsza....

                    Skomentuj

                    • Kalilah
                      Administrator
                      • Mar 2012
                      • 2723

                      #11
                      Aaa ok, jeśli tak to szanuję i popieram
                      My life would be so much easier if I wasn't intelligent enough to realize how fucking stupid some people are.

                      Regulamin forum

                      Skomentuj

                      • Junona
                        Erotoman
                        • Aug 2007
                        • 468

                        #12
                        Jesc malo a czesto, nie jesc fast foodow, nie jesc od 4 godzin przed snem, nie pic coli i tego typu dziadostwa, a kg same poszybuja w dol, chyba,ze masz metabolizm spowolniony przez choroby. Wiekszosc ludzi jednak sie po prostu obzera i tyje.
                        Pain is an unavoidable side-effect of life.

                        Skomentuj

                        • Attyla
                          Seksualnie Niewyżyty
                          • Apr 2012
                          • 235

                          #13
                          Napisał grrr
                          nie umiem plywac
                          No to najwyższy czas się nauczyć, na każdym basenie jest pełno ratowników i chętnie za parę złotych nauczą cię stylowo pływać
                          "Człowiek jest tyle wart, ile warte są sprawy, którymi się zajmuje." Marek Aureliusz

                          Skomentuj

                          • red_painterka
                            Perwers
                            • Sep 2009
                            • 997

                            #14
                            Dieta z niskim indeksem glikemicznym, chyba najbardziej sensowna z diet.
                            Nie masz co robić? Zrób pieniądze!

                            Ignorance is bliss.

                            Skomentuj

                            • HellBoy
                              Świntuszek
                              • Feb 2009
                              • 51

                              #15
                              Na początek idziemy na siłownie, wówczas instruktor układa plan treningowy pod nasz tryb życia. Następnie dietetyk bądź też instruktor rozpisuję dietę wedle potrzeb i zaczynamy nowy etap w naszym życiu. Inne tam super diety kobiece, głodówki to tylko efekt jojo i sflaczałego ciała. Zachęcam do poważnego traktowania walki z kilogramami zbędnymi.

                              Skomentuj

                              Working...