W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito).

Vipera.gdzie ją dostać

Collapse
Ten wątek jest zamknięty.
X
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Razem
    Banned
    • Jan 2012
    • 26

    Vipera.gdzie ją dostać

    Czesć witam wszystkich, czy ktoś może jest z Świnoujścia,i czy może mi pomóc gdzie można kupić kosmetyki vipery???
  • Kalilah
    Administrator
    • Mar 2012
    • 2730

    #2
    Jest taki magiczny wynalazek: Internet.
    My life would be so much easier if I wasn't intelligent enough to realize how fucking stupid some people are.

    Regulamin forum

    Skomentuj

    • Razem
      Banned
      • Jan 2012
      • 26

      #3
      Nie,nie interresuje mnie zamawianie przez internet,chociazby kosmetyków kolory są zakłamane i rożnia się ze zdjecia ...chodzi mi o prawdzią drogerie gdzie moge kupić kosmetyki vipery

      Skomentuj

      • MsMisska
        Perwers
        • Jan 2012
        • 1409

        #4
        Nie jestem ze Świnoujścia, ale szukaj tych kosmetyków w małych, osiedlowych drogeriach. Tam na pewno znajdziesz, czasami są też stoiska Vipery w centrach handlowych.

        Skomentuj

        • Razem
          Banned
          • Jan 2012
          • 26

          #5
          Centra handlowe hm w świnoujsciu nie ma w osiedlowych drogeriach nie mają drogerie mam tylko rossmann i natura... eh eh

          Skomentuj

          • MsMisska
            Perwers
            • Jan 2012
            • 1409

            #6
            To nie wiem. U mnie są w małych drogeriach. W sieciówkach typu Natura czy Rossmann nie ma, przynajmniej u mnie. Kosmetyki Vipery są dosyć dobre tyle, że mało znane. I ciężko je znaleźć, ale przeszłaś wszystkie drogerie ? W takich drogeriach można znaleźć również Bell, Hean, Virtual, JOKO. Wszystkie firmy są polskie i przeważnie są tylko dostępne właśnie w takich małych drogeriach. Vipera ma fajne lakiery i pomadki.

            Skomentuj

            • Razem
              Banned
              • Jan 2012
              • 26

              #7
              No własnie szukam pomadki randez vous numer 72 lub 70 kiedyś miałam je a teraz nigdzie tutaj nie mogę znaleźć niestety....

              Skomentuj

              • pannaanastazja
                Erotoman
                • Jul 2011
                • 396

                #8
                na allegro poszukaj sprzedawcy z Świnoujścia i zapytaj czy istnieje możliwość kupna poza allegro
                „(...) ludzie mają wrodzony talent do wybierania właśnie tego, co dla nich najgorsze.”

                Skomentuj

                • MsMisska
                  Perwers
                  • Jan 2012
                  • 1409

                  #9
                  O pannaanastazja dobrze mówi, to też jest jakiś sposób. a jak nie to tylko przez internet, albo w innym mieście.

                  Skomentuj

                  • pannaanastazja
                    Erotoman
                    • Jul 2011
                    • 396

                    #10
                    kupowanie w ten sposób to fajna opcja ja tak zawsze kupuje podkłady bo chcę znać termin ważności, zobaczyć w realnym świetle kolor i mieć pewność że nie kupuję podróby
                    „(...) ludzie mają wrodzony talent do wybierania właśnie tego, co dla nich najgorsze.”

                    Skomentuj

                    • Razem
                      Banned
                      • Jan 2012
                      • 26

                      #11
                      nie ma vipery na allegro ze świnoujścia

                      Skomentuj

                      Working...