W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Żel pod prysznic

Collapse
Ten wątek jest zamknięty.
X
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Razem
    Banned
    • Jan 2012
    • 26

    Żel pod prysznic

    Jaki możecie mi polecic żel pod prysznic,probowałam wszystkim drogeryjnych i skóra jest szorstka jak tarka,woda jest twarda strasznie a moja skóra chyba żle reaguję ...Aff Lubie zapachy słodkie np mgdały itd,i do tego balsam zeby skóra była nawilżona...
  • MsMisska
    Perwers
    • Jan 2012
    • 1409

    #2
    Co do żelu to nic Ci nie pomogę bo ja własnie używam tylko takich drogeryjnych. Co do zapachu to świetne zapachy maja zele z Rossmanna-
    Original Source. Naprawdę zapachy są świetne. A co do balsamu to mi świetnie nawilża skore Garnier nawilżająca pielęgnacja, 7 dni. Ja używam mango do skory szorstkiej, ładnie pachnie, dobrze się wchłania i pozostawia moja skore nawilżoną. Polecam jeszcze masła z Perfecty, tez są dobre. Z ziaji masła tez są dobre.

    Skomentuj

    • Razem
      Banned
      • Jan 2012
      • 26

      #3
      Słyszałam ze produkty z garniera strasznie uczulają skóre,naczytałam się w internecie o garnierze i aż się boje kupić...

      Skomentuj

      • MsMisska
        Perwers
        • Jan 2012
        • 1409

        #4
        To zależy kto jaka ma skore, sadze, ze Twoja jest bardzo wrażliwa. Mojej nie uczulił ten balsam. Może potrzebujesz czegoś z apteki, musiałabyś się przejść i zapytać, ja nigdy nie używałam balsamów typowo aptecznych wiec Ci nie pomogę. Ale Ziaja jest naprawdę dobra, czy to masło oliwkowe, czy masło kakaowe super nawilżają skore. Bielenda tez ma dobre masła. Ale to wszystko to produkty stricte drogeryjne, od razu podkreślam.

        Skomentuj

        • Razem
          Banned
          • Jan 2012
          • 26

          #5
          W domu na wsi gdzie woda była z studni "nasza własna" skóre miałam wporzatku i używalam kosmetyków drogeryjnych,ale jak przeprowadziłam się z gór nad morze moja skóra jest szorstka jak by w ogole nie była nawilożona aaa używam tych kosmetyków co w domu swoim... Wię nie wiem o co chodzi, czy woda może tak zniszyczyć skórę...

          Skomentuj

          • MsMisska
            Perwers
            • Jan 2012
            • 1409

            #6
            No woda może mieć wpływ na stan naszej skory ale sama nie wiem od czego to się stało. Może zmiana miejsca zamieszkania, wiesz tu góry a później morze, tak podziałała nie mam pojęcia. Wybierz się do apteki tam na pewno coś znajdziesz. Ja mogę tylko sobie gdybać.

            Skomentuj

            • Razem
              Banned
              • Jan 2012
              • 26

              #7
              Ale dziekuję ci bardzo

              Skomentuj

              • MsMisska
                Perwers
                • Jan 2012
                • 1409

                #8
                No za dużo tu nie pomogłam ale okej

                Skomentuj

                • nuova
                  Perwers
                  • Aug 2009
                  • 823

                  #9
                  Ja polecam Ziaję Kokosową, w takiej wielkiej butli 500ml. Cudownie pachnie, nie wysusza, jest tania i wydajna. Jeżeli nie ufasz drogeryjnym kosmetykom to pójdź do apteki i tam czegoś poszukaj, np.: do skóry atopowej. Poza tym polecam kupno porządnego balsamu do ciała, najlepiej jakiegoś mocno treściwego i wcieranie go po KAŻDYM myciu. Dla niektórych to jest zbyt dużo zachodu, a dla mnie to był klucz do aksamitnej, idealnej skóry.
                  Ty kiedy ją mijasz w alejach Starówki
                  Myślisz o jej czterech literach jakbyś pisał krzyżówki

                  Skomentuj

                  • MsMisska
                    Perwers
                    • Jan 2012
                    • 1409

                    #10
                    O albo własnie zeł pod prysznic Ziaja Kozie mleko, tez jest dobre. Systematyczność jest bardzo ważna.

                    Skomentuj

                    • Rojza Genendel

                      Pani od biologii
                      • May 2005
                      • 7704

                      #11
                      Ziaja jest fajna (uwielbiam niebieski żel Sopot Spa), ale jeśli masz przesuszoną skórę polecam to:

                      Bardzo mocno nawilża i w ogóle nie podrażnia.
                      Ważne są też akcesoria higieniczne. Ja od pewnego czasu używam tylko loofy, która działa jak najlepszy peeling.
                      Obecnie funkcjonuje na ateista.pl

                      Skomentuj

                      • HellBoy
                        Świntuszek
                        • Feb 2009
                        • 51

                        #12
                        Ja ostatnio miałem nowego srebrnego Axe, i byłem zdziwiony bo okazał się bardzo fajny ale to nie do pielęgnacji.

                        Skomentuj

                        Working...