W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

MBank - opinie

Collapse
Ten wątek jest zamknięty.
X
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • My.Wave
    Seksualnie Niewyżyty
    • Oct 2006
    • 194

    #16
    korzystam od paru lat, gdy zakładałem to jeszcze 50gr za przelew do innych banków było. No ale obecnie konto całkowicie darmowe (no płacę 1zł za polecenie zapłaty). Dodatkowo wykorzystuję konto walutowe, w euro, i nie mogę narzekać. Choć przyznam, że walutowe ma parę dużych wad. Po pierwsze nie ma praktycznie możliwości wpłacenia kasy w euro na to konto, może są jakieś sposoby, ale wątpię by były za darmo, a druga sprawa to to, że mbank nalicza sobie 10gr od każdego wymienianego euro (ich kurs jest o 10gr wyższy), ale tak chyba z każdym bankiem jest.

    A co do zwykłego konta - dla mnie kolosalna zaleta.. wypłata w praktycznie wszystkich bankomatach za granicą bez prowizji (płacenie w sklepach także).. testowane w Niemczech, w Czechach.... na Ukrainie też nie było najmniejszego problemu..
    "Don't come over here and piss on my gate, save it just keep it off my wave"

    Skomentuj

    • MaestroS
      Świętoszek
      • Feb 2009
      • 19

      #17
      mBank nic, tylko chwalić : -)
      Miałem IzzyKonto, mam eKonto i nie mam w planach zmiany banku ( ;

      Skomentuj

      • Ms.Madzia
        Erotoman
        • Jan 2006
        • 459

        #18
        A ja również zastanawiam się jak jest z lokatami, mam to konto, ale nigdy się dokładnie nie przyglądałam lokatą. Korzystał ktoś? Co możecie polecić?
        Zdrowy grzech jest zawsze lepszy od niezdrowej cnoty..

        Skomentuj

        Working...