W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Karta pamieci w telefonie

Collapse
Ten wątek jest zamknięty.
X
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • heroinka

    Karta pamieci w telefonie

    przestala byc 'widoczna'
    telefon normalnie 'wykrywal' wlozona do niego karte pamieci, ale ostatnio przesylalam pliki przez bluetooth i w tym czasie padla mi bateria w telefonie
    od tej pory po wlaczeniu telefonu mimo wlozenia karty telefon jej 'nie widzi', komputer tez nie widzi tej karty w telefonie
    nie pomagalo wlaczanie/wylaczanie telefonu ani wkladanie/wyjmowanie karty

    jaka moze byc przyczyna i co z tym zrobic?
  • Tizio
    Erotoman
    • Aug 2006
    • 555

    #2
    A sprawdzalas karte wkladajac ja do czytnika w komputerze?
    Różnica miedzy seksem i miłością jest taka, że seks rozładowuje napięcie, a miłość je wywołuje.Woody Allen
    Kobieta pozwoli ze sobą zrobić, co zechcesz, bylebyś jej o tym nie mówił.Stefan Żeromski

    Skomentuj

    • glizdziarz
      Banned
      • Sep 2005
      • 1981

      #3
      Sprawdź na zewnętrznym czytniku kart i wykonaj jej formatowanie.

      Skomentuj

      • heroinka

        #4
        no wlasnie problem w tym ze karta do telka jest M2 a w lapku mam czytnik tylko sd i musze dopiero dorwac czytnik kart

        Skomentuj

        • glizdziarz
          Banned
          • Sep 2005
          • 1981

          #5
          Niestety bez tego nic nie zrobisz. Licz się koniecznościa kupna nowej karty.

          Skomentuj

          • heroinka

            #6
            ale dlaczego?? kupiłam ją w sobotę

            moge tylko dodac ze testujac te karte testowałam tez aparat w telefonie pod kątem działu dla pełnoletnich na bt... wiec niebardzo zebym sobie 'o tak' poszła do kogos z tą kartą i powiedziala 'sprawdz prosze czy dasz radę ją otworzyc'.......

            Skomentuj

            • glizdziarz
              Banned
              • Sep 2005
              • 1981

              #7
              To idź z nią do sklepu i powiedz, że w trakcie użytkowania telefonu padła. Nie mów o tym, że padła ci bateria. W sklepie sprawdzą i po sprawie.

              Skomentuj

              • heroinka

                #8
                myslisz ze ta bateria mogla byc przyczyną jakiegos 'zwarcia/spiecia' i dlatego karta poszla sie pasc?

                Skomentuj

                • glizdziarz
                  Banned
                  • Sep 2005
                  • 1981

                  #9
                  Niekoniecznie. Niemniej jednak wszystko możliwe. Idź z reklamacją.

                  Skomentuj

                  • heroinka

                    #10
                    dobra, pojde jutro

                    tylko troszke bedzie mi glupio jesli komus uda sie zajzec do karty...
                    a sklep w ktorym ją kupiłam jest mojego kumpla coby smieszniej było...

                    Skomentuj

                    • Frodo Baggins
                      Perwers

                      Wspomógł BT
                      • Feb 2009
                      • 1174

                      #11
                      można to spróbować zrobić samemu, ale potrzebne są:
                      - kata matka Memory Stick, by włożyć M2 (mikro MS) w czytnik kart w kompie.
                      - program(y) do wzbudzenia karty i ponownego jej sformatowania
                      - doświadczenie.

                      niestety, jeśli oddasz kartę komuś w ręce, nigdy nie będziesz pewna, czy jej zawartość kiedyś gdzieś nie wypłynie.
                      ja bym nawet odżałował pieniądze i kupił nową, nie oddając tamtej do reklamacji.

                      Skomentuj

                      • heroinka

                        #12
                        tzn ja raczej sławku mysle po prostu poprosic kumpla by przy mnie zobaczył czy czytnik kart mu tę karte wykryje, jesli tak to niech odrazu ją sformatuje, a jesli nie to nie wiem...

                        Skomentuj

                        • Frodo Baggins
                          Perwers

                          Wspomógł BT
                          • Feb 2009
                          • 1174

                          #13
                          jeśli nie to zaproponuje nową, a tamtą chyba musi wysłać do dystrybutora/hurtowni by mieć podkładkę do reklamacji.
                          a wtedy tracisz nad nią kontrolę.

                          Skomentuj

                          • glizdziarz
                            Banned
                            • Sep 2005
                            • 1981

                            #14
                            Frodo dobrze prawi

                            Skomentuj

                            • Frodo Baggins
                              Perwers

                              Wspomógł BT
                              • Feb 2009
                              • 1174

                              #15
                              już się rumienię
                              Grzesiu - bo jestem (prawie) sparzony. jakiś czas temu miałem włam do auta i buchnięto mi teczkę. nic w niej godnego uwagi (czyt. cennego) nie było, na drugi dzień się znalazła, podrzucona blisko miejsca włamu.
                              zimny pot mnie zalał, gdy przypomniałem sobie, że raptem dzień wcześniej wyjąłem z niej i zostawiłem w domu przenośny dysk USB, na którym była min. kolekcja nieskromnych fotek mojej żony i mnie samego...

                              Skomentuj

                              Working...