W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Laptop - co polecacie?

Collapse
Ten wątek jest zamknięty.
X
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • TaKa
    Świętoszek
    • Feb 2009
    • 15

    #16
    Napisał Niechciany__

    Z akcesoriów zadbaj o tablet - przydaje się, także skaner - ale nie ręczny - będzie pewnie przydatny..
    Tablet mam. Od 2 lat "maziam" na Wacomie

    W ogóle to dziękuję za odpowiedzi

    Skomentuj

    • grrr
      Erotoman
      • Mar 2007
      • 368

      #17
      Ja osobiscie polecam marke ASUS sam mam laptopa z tej firmy i jestem bardzo zadowolony wydajny sprzet, gwarancja na 2 lata zywotnosc baterii cicha praca na to zwracalem uwage wybierajac ta firme. i Ty tez sie tym kieruj. moglbym miwc lepszy sprzet ale dlugo szukalem takiego ze sterownikami pod win xp. mialem okazje pracowac z vista ale nie przemawia jakos ona do mnie.
      "Lepiej byc najglupszym wsrod madrych niz najmadrzejszym wsrod glupich" - jaka szkoda ze wiekszosc ludzi chce byc najmadrzejsza....

      Skomentuj

      • SHADOW
        Ocieracz
        • May 2005
        • 146

        #18
        Napisał Maro
        Osobiście nie polecałbym laptopów HP, Acer, Asus. Za to całkiem fajne są IBM, Dell, Apple, Sony.
        Podpisuje sie pod tym stwierdzeniem asusy, hp, acery, msi - to jeden i ten sam tajwanski shit. IBM, Delle i Apple co prawda tez sa skladane w tawanskim kraju ale jednak sa o klase wyzej - o wiele lepiej skonfigurowane pozdespoly gwarantujace stabilne dzialanie

        Skomentuj

        • glizdziarz
          Banned
          • Sep 2005
          • 1981

          #19
          Do domu lapka? Szkoda kasy. zainwestuj w stacjonara, jeśli zamierzasz tego używać jako maszyny roboczej w domu. A jeśli już do lapka się przymierzasz to zdecydowanie Dell. Wolę słabszego Della za tą samą kasę niż wypasione wynalazki firm na "A". Matryca zdecydowanie matowa. i duuuużo RAM

          Skomentuj

          • daniel_k
            Świętoszek
            • Mar 2009
            • 3

            #20
            Plusem mowiacym za Asusem jest to ze jako jeden z nielicznych sprzedaje komputery bez oprogramowania czyli Windows dzieki temu laptop jest tanszy lub mozna sobie pozwolic na lepsze parametry w tej samej cenie. A jak chodzi o XP to jezeli zamierzasz kupic kompa z 4GB ramu to XP jest nie korzystny bo maksymalnie czyta 3 GB i nie da sie z tym nic zrobic wiec 1GB nie pracuje wogule.Dla przeciwnikow Visty to niedlugo bedzie Windows 7 wiec moze wam przypadnie do gustu.

            Skomentuj

            • TaKa
              Świętoszek
              • Feb 2009
              • 15

              #21
              Dobra, postanowiłam kupić laptopa ale dopiero jesienią. Przez lato skombinuje trochę kasy i będzie mnie stać na lepszą maszyną

              Temat do zamknięcia.

              Skomentuj

              Working...