W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Podłączenie dvd z tv - dźwięk

Collapse
Ten wątek jest zamknięty.
X
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • niepewna0
    Świętoszek
    • Feb 2009
    • 12

    Podłączenie dvd z tv - dźwięk

    Wiem, że to może trochę głupie i nie na miejscu pytanie. Ale jesteście moją ostatnią deską ratunku.

    Nie wiem jaki i czym podłączyć telewizor (Sony KDL32U25xx) z kinem lg HT762TZ i cyfrowym polsatem.

    Wszystko mam podłączone i jest niby ok ale nie mam już pojęcia jak zrobić by był głos z tv szedł przez dvd.

    Proszę o pomoc.
  • anduk
    Koci administrator
    • Jan 2007
    • 3901

    #2
    głos z tv szedł przez dvd
    Ale w jaki sposób? Głośniki masz w telewizorze czy zewnętrzne? Masz kino domowe?
    If you try and take a cat apart to see how it works, the first thing you have on your hands is a non-working cat.

    Skomentuj

    • digo1205
      Ocieracz
      • Feb 2009
      • 104

      #3
      A jakby tak podłączyć DVD do Polsatu, a ten dopiero do TV Oczywiście wszystko kablem Euro (O ile wiem polsat ma 2 wtyki AV - jedno wejściowe a drugie wyjściowe)

      Skomentuj

      • anduk
        Koci administrator
        • Jan 2007
        • 3901

        #4
        To zależy też, bo jeśli masz dekoder polsatu hd to przez hdmi do telewizora.
        If you try and take a cat apart to see how it works, the first thing you have on your hands is a non-working cat.

        Skomentuj

        • digo1205
          Ocieracz
          • Feb 2009
          • 104

          #5
          Napisał anduk
          To zależy też, bo jeśli masz dekoder polsatu hd to przez hdmi do telewizora.
          No wtedy tak, a ewentualne głośniki zewnętrzne na t.zw. "chinche"

          Skomentuj

          • anduk
            Koci administrator
            • Jan 2007
            • 3901

            #6
            niepewna0 wiesz już wszystko?
            If you try and take a cat apart to see how it works, the first thing you have on your hands is a non-working cat.

            Skomentuj

            • niepewna0
              Świętoszek
              • Feb 2009
              • 12

              #7
              Dekoder nie jest hd. Mam całe kino i chce żeby głos z tv grał przez głośniki.
              Mam i chinche i scart ale nie mam ani optycznego ani hdmi i tu jest chyba pies pogrzebany.

              Skomentuj

              • digo1205
                Ocieracz
                • Feb 2009
                • 104

                #8
                To ja bym to zrobił tak jak napisałem wyżej: Do dekodera podłączył dvd a ten do tv kablem Euro, natomiast głośniki bezpośrednio do tv poprzez chinch

                Skomentuj

                • niepewna0
                  Świętoszek
                  • Feb 2009
                  • 12

                  #9
                  I tu pojawia się kolejny problem...
                  dekoder ma tylko jedno wejscie euro a chinche juz probowałam wszystkie możliwe kombinacje i dalej nic ... bo tam jest ze 20 wejść, na dekoderze 3 na dvd 6 i 10 na tv, no to sorry 19

                  Skomentuj

                  • digo1205
                    Ocieracz
                    • Feb 2009
                    • 104

                    #10
                    No to już się pogubiłem... musiałbym całość zobaczyć - wtedy zapewne udało by się znaleźć satysfakcjonujące rozwiązanie

                    Skomentuj

                    • niepewna0
                      Świętoszek
                      • Feb 2009
                      • 12

                      #11
                      No właśnie, a ja juz na to patrzeć nie mogę, ze 3 godziny się nad tym męcze. I zapewne dopóki tego nie zrobię to nie pójde spać.
                      Albo jutro zmolestuje tego pana, który twierdził że bez problemu wszystko podłącze i będzie działać.

                      Skomentuj

                      • digo1205
                        Ocieracz
                        • Feb 2009
                        • 104

                        #12
                        Ja bym zapewne na jego miejscu powiedział to samo Weź w łapki instrukcję obsługi i poczytaj dokładnie, może najdziesz jakieś obrazki co i jak ma być podłączone...

                        Skomentuj

                        • Arctor
                          Ocieracz
                          • Oct 2006
                          • 134

                          #13
                          Moje rozwiazanie takie. Kabel euro euro do polaczenia dekodera z telewizorem. Kabel chinch chinch z wyjscia dekodera do wejscia kina. Taki rodzaj polaczen z powodzeniem stosowalem u swoich klientow.

                          Skomentuj

                          • digo1205
                            Ocieracz
                            • Feb 2009
                            • 104

                            #14
                            Napisał Arctor
                            Moje rozwiazanie takie. Kabel euro euro do polaczenia dekodera z telewizorem. Kabel chinch chinch z wyjscia dekodera do wejscia kina. Taki rodzaj polaczen z powodzeniem stosowalem u swoich klientow.
                            Wszystko fajnie tyko z tego co zrozumiałem, po drodze jest jeszcze DVD

                            Skomentuj

                            • niepewna0
                              Świętoszek
                              • Feb 2009
                              • 12

                              #15
                              Ja wiem, że jestem blondynką ale zapewniam tlenioną
                              Wziłęłam instrukcje i dvd i tv i na obrazkach jest napisane że chinczami powinno działać. I nawet zrobiłam tak jak narysowali tylko że dalej nie działa.

                              Napisał Arctor
                              Moje rozwiazanie takie. Kabel euro euro do polaczenia dekodera z telewizorem. Kabel chinch chinch z wyjscia dekodera do wejscia kina. Taki rodzaj polaczen z powodzeniem stosowalem u swoich klientow.

                              Tak też próbowałam i dalej nic.
                              0statnio edytowany przez sister_lu; 05-08-09, 21:34.

                              Skomentuj

                              Working...